Zona indir - Güncellendi 2021

Zona Indir – Güncellendi 2022

2.8/5 - (66 votes)

buradan Indirin

Zona indir

Zona  ,  ev masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızın ekranında doğrudan multimedya içeriği sunmak için zengin özelliklere sahip bir  çevrimiçi akış istemcisidir . Hızlı ve güvenilir P2P teknolojisinin üzerine inşa edilen bu ücretsiz ve hızlı medya eğlence uygulaması kullanıcıları, filmlerden, TV şovlarından, canlı TV kanallarından, Spor yarışmalarından inanılmaz müzik çeşitliliğine kadar çok miktarda içeriğin keyfini çıkarabilir,  radyo yayını yapabilir  ve hatta size canlı olarak teslim edilen ve dosyalardan keyif almaya başlamadan önce dosya indirmenize gerek kalmayan oyunlar. İnternet bağlantınız ilk dosya segmentlerini Zona’nın güçlü medya kod çözme motoru için kullanılabilir hale getirdikten sonra tercih ettiğiniz veya yeni keşfedilen içeriğinizi yayınlamaya başlayabilirsiniz  .

En güçlü iki nokta Zona’nın cephaneliği sezgisel arayüzü ve inanılmaz derecede geniş bir içerik veritabanıdır.

Arayüz, en sık kullanılan tüm tarama ve medya oynatma araçlarına hızlı erişim sağlayan modern bir düzene dayanmaktadır. Uygulama soldaki sekmeli arayüzü (Filmler, Diziler, Oyunlar, Şovlar, Canlı TV, Müzik, Radyo, Spor, İndirilenler, Bildirimler ve Ayarlar), büyük küçük resim ve açıklamaları olan büyük bir medya tarama tuvali, ve üstte bulunan birleşik arama aracı. Çok az kaynak gerekli olduğunda, bu istemci daha eski PC’lerde ve daha zayıf dizüstü bilgisayarlarda bile çalışabilir ve neredeyse tüm PC kullanıcılarının büyük çevrimiçi eğlence alanına erişmesini sağlar. Windows PC için Zona

veritabanı  etkileyici ve benzer medya eğlencelerini kitlelere dağıtan benzer uygulamaların tekliflerini kolayca geride bırakıyor. 2020’nin başlarında 90 binden fazla film (gişe rekorları kıran filmlerden belgesellere), 10 bin dizi (dünya çapındaki hitlerden uluslararası türlere), 1400 modern oyunun başlatıcısı  , dünyanın en büyük pazarlarından ve bölgelerinden 150’den fazla  canlı TV kanalı , 1 milyon saatin üzerinde müzik, 550 radyo istasyonu ve çok çeşitli canlı ve önceden kaydedilmiş spor içeriği.

Zona Desktop  % 100 ÜCRETSİZDİR ve Windows işletim sisteminin tüm modern sürümleri için optimize edilmiştir. Bu uygulamada bulunan içeriğin bir kısmının ülkenizdeki telif hakkı yasalarına tabi olabileceğini ve belirli içeriklerin kullanıcıların VK.com kimlik bilgilerini kullanarak oturum açmasını gerektirdiğini unutmayın.

Cuevana, Flixtor veya Popcorn Time son zamanlarda moda olan ve geniş bir çevrimiçi film ve dizi kataloğuna erişmemizi sağlayan programlardır. Bunu torrent bağlantıları aracılığıyla yaparlar ve yüksek hızlara ulaşmanın yanı sıra, bize yüksek kaliteli görüntüler de sağlarlar. Ama şimdi  bazı rekabete içinde  olan  Zona  ,  aynı sisteme dayalı, çok fazla içerik teklifleri bize .

Bu platform, tüm boş zamanlarınızı bir araya getirme yeteneğine sahiptir.

Zona  , P2P protokolünü temel alarak çoklu ortam içeriklerini akış yoluyla oynatmak için kullanılan bir istemcidir. Bize binlerce film sunarak sadece filmler ve diziler sunmakla kalmıyor  , aynı zamanda bize  TV kanallarına erişim sağlıyor. müzik, radyo istasyonları, spor ve online oyunlar . Bu nedenle, büyük bir potansiyele sahip ücretsiz bir çevrimiçi eğlence platformudur.

Zona neler  sunmalı  ?

  • 6.000’den fazla  film .

  • 5.000’den fazla  TV dizisi bölümü .

  • 300’den fazla  TV kanalı .

  • Aşırı  müziğin 1.000.000 saat  sosyal ağ VK.com dan.

  • 500’den fazla  radyo istasyonu .

  • Canlı spor .

  • Online oyunlar .

Her şeyi kontrol etmek için basit bir arayüz

Zona , kategorisindeki diğer programlardan biraz daha eksiksiz  bir arayüzle birlikte gelir  . Sunulan içeriklerin farklı kategorilerine göz atabilir ve sonuçları farklı kriterlere göre filtreleyebiliriz. Elbette manuel olarak arama yapmayı da seçebiliriz.

Zona’yı indirin   ve büyük bir eğlence kataloğuna erişin.

Gereksinimler ve ek bilgiler:

  • Zona tarafından sunulan içeriklerin çoğu ülkenizdeki telif hakkı yasalarına tabi olabilir.

  • Belirli içeriklere erişim için VK.com’da bir kullanıcı profilinin olması gerekir.

 

Özellikler ve Önemli Noktalar

Hızlı istemci

Milyonlarca Zona uygulama kullanıcısı sayesinde film ve dizilerin indirilmesi çok hızlıdır. Üç tema

tasarlayın

– size en uygun olanı seçin.

Ücretsiz ve Hızlı

Bilgisayarınızdaki tüm medya eğlenceleri virüs, truva atı veya kötü amaçlı yazılım olmadan tamamen ücretsizdir. Adil ve kare.

Çevrimiçi

izle Uygulama ile herhangi bir web sitesinden indirin ve indirme işlemi tamamlanmadan izleyin.

Bildirimler

Gelecek filmler, diziler ve spor yayınları için abone olun, bu yüzden onları kaçırmayın. Zona  alternatifleri

arıyorsanız  , Popcorn Time  veya  Netflix Masaüstü’nü indirmenizi tavsiye ederiz  .

Zona, kullanıcıların torrent dosyalarını kolayca aramasına ve indirmesine yardımcı olmak için tasarlanmış kullanışlı bir uygulamadır.  Arayüz, acemilerin bile uygulamada yollarını bulmasına ve torrent dosyalarının keyfini çıkarmasına izin vermek için mümkün olduğunca kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Zona tarafından sağlanan bir başka işlev, multimedya dosyalarını oynatmaktır – başka bir deyişle, bir dosyanın indirilmesini beklerken, aynı uygulamayı video izlemek veya müzik dinlemek için kullanabilirsiniz.

Bir indirme iş parçacığı başlatıldığında, buna bir öncelik düzeyi atanabilir veya indirme ve yükleme sınırları belirlenebilir. Bu şekilde, kullanıcılar işlemin bilgisayarın genel performansını etkilemediğinden emin olabilirler.

Zona’nın Özellikleri:

– Video görüntüleme ve indirme.

– Basit bir kullanıcı dostu arayüz.

– Gömülü çok formatlı medya oynatıcı.

– Kolay kullanımlı iyi organize edilmiş arama, çeşitli kategorilere göre dosyaları aramanızı sağlar.

– Akış müzik ve video oynatma yeteneği.

Leave a Reply