WWE 2k19 Indir - Güncellendi 2021

WWE 2k19 Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

WWE 2K19 Download, WWE ve NXT Federasyonu lisansına dayalı pakietami ile savaşmak için bir oyundur. Oyun, karmaşık bir savaş sistemi kullanarak arcade dövüşlerine indirgenir.

WWE 2K19 PC DEĞERLENDIRMELER OYUNLAR

WWE 2K19, bu kategorideki en popüler döngünün bir başka hit olan bir PC dövüş oyunu. Yapım Japon Stüdyosu Yuke s. Yani, ekip aynı zamanda serinin önceki bölümlerinden ve UFC Undisputed markasından da sorumludur.

Oyun geleneksel olarak televizyon ilişkilerinden iyi bilinen wrestlerami hazırlamamızı sağlayan WWE ve NXT Federasyonu lisansını kullanıyor. Oyun halkadaki bir çarpışmaya kadar kaynar, bu sırada zengin bir vuruş, teknik, atış ve özel saldırı seti kullanabiliriz.

PC platformunda piyasaya sürülen WWE 2K19 Download, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oyunlar için zengin bir oyun modu seçeneği sunuyor. Bilinen ve popüler MyCareer seçeneğini döndürür. Bu, seçilen oyuncuyu ılımlı bir başlangıçtan şöhret ve servet ile ilişkili ulusal derneklerde lider bir konuma yönlendirmenizi sağlar. Yine yeteneklerimizi Road to Glory’de de test edebiliriz. Görüntüleme başına ödeme modelinin bir parçası olarak televizyonda yayınlanan yarışmalara katılmak için diğer oyuncularla rekabet ediyoruz.

buradan Indirin

WWE 2k19 İndir

Merhaba Oyuncu, Hepinizin bildiği gibi Dövüşleri izlemeyi ve oyunlara daha fazla eğlence getirecek WWE maçlarını görmeyi çok seviyoruz. Şimdi kendi istediğiniz oyuncuyla savaşabilirsiniz ve aynı zamanda zirveye kadar uzun bir yol elde etmenize yardımcı olabilir.

WWE 2K2019  Temelde Japon şirketi tarafından geliştirilen oyun serisi. Ve bu dizi Yuke tarafından yayınlandıktan sonra   2005’ten beri Japonya’da heyecan verici profesyonel güreş olarak biliniyor. .

Her üç yüz altmış beş günde bir, saat çalışması gibi,  2K Sports  yepyeni bir  WWE 2K18  oyunu yayınladı . Birçok yıllık spor serisi gibi, video oyunları da toplu olarak birleşmeye başlar! Bazen yeni kayıtlar, yalnızca liste güncellemelerinden biraz daha büyük gibi deneyimlenir. Bu yıl, WWE 2K19’a giriş sadece bir kadro yerine değil, gerçekten uygun bir uzman güreş çabası! Sevgili korumak için bir sürü içerik aa geri dönmek için süre.

WWE 2K19 PC Game  , franchise’ın yıllardır sergilediği orta oyun deneyimini koruyor ! Burada ve orada bazı hafif değişiklikler. Halka içi hareket daha hızlıdır ve özel olarak basitleştirilmiştir. Oyunun gerçek güreş sorununu daha az zorlaştırmak. Mini-video oyunları göndermek daha basitken, mini-video video oyunları merdiven takım elbise daha interaktif hale getirildi! Oyunculara, kasnak üzerindeki şampiyonayı veya evrak çantası ayarını indirebilecekleri görsel bir örnek vermek. Başka bir deyişle, bu, mahkeme davalarına endişe sağlar ve merdiven uyumlarını çok daha az rastgele ve daha fazla yetenek tabanlı yapar.

GÖRMELISIN! YENI ÜCRETSIZ WWE 2K19

Merkezdeki kavga sağlamdır ve büyük ölçüde tanıdık bölgeye yapışırken, orada ne var ve gerçekten değiştirmek istemiyor. Gerçekte, inşaatçıların savaşla uğraştığı yepyeni şeyler bir parça cansız. Geri Ödeme aracı, maksimum uyumda güzelce çekilemeyecek kadar hantaldır. Deneyimsiz olanlar için geri ödeme, oyuncuların uyum içinde etkinleştirebilecekleri avantajları ifade eder! Hepsi, oyuncuların bir düğmeye basmasını ve başkalarına basmasını sağlamak için benzersiz koşullar gerektirmesine rağmen. İkincisi, bazen istenen geri ödeme manevrasına bağlı olarak değişen düğmelerin yanı sıra büyük bir anlaşma olmazdı. Vazgeçme sonucu, oyuncular gerçekte kendileri de Geri Ödeme hareketlerini kullanmak için uygun fiyatlara sahip olabilirler. Bu nedenle, bu durumlarının tam tersidir.

Leave a Reply