Winzip Indir - Güncellendi 2021

Winzip Indir – Güncellendi 2023

3.2/5 - (4 votes)

PC Windows için Winzip’i indirin. WinZip bilgi işlem, WinZip yazılımını kullanarak dosyalarınızı yepyeni bir modern arayüzde paylaşır, korur ve yönetir. WinZip  , şifreleme ve paylaşma, silme ve güvenilir sıkıştırma, yeniden adlandırma, taşıma, kopyalama ve göz atma gibi zengin yeni dosya yönetimi özellikleriyle dosyalarınızla çalışmak için yepyeni bir yol sunar.

Artık zip’inize dosya eklemek için sürükleyip bırakabilir, ayrıca WinZip hesaplama ile yerel, ağ ve bulut dosyalarına hızlıca göz atabilirsiniz. Filigran ekleme, PDF dönüştürme ve şifreleme seçeneklerini kolayca seçin. Ardından sosyal medya, anlık mesajlaşma, e-posta ve bulut hizmetleri aracılığıyla paylaşın veya kaydedin. WinZip’in yeni sürümünün yeni dokunmatik ekran desteği özelliği, Win-Zip’in gücünü neredeyse tüm cihazlara veya ekranlara parmaklarınızın ucuna getiriyor.

WinZip’in bir oyun değiştirici iş akışınız için ne olduğunu görmeye hazır mısınız? Tüm dosyalarınızı yönetmenin ne kadar kolay olduğunu hızlı bir şekilde göreceksiniz. Sadece zip & unzip değil, aynı zamanda sadece birkaç tıklama ile dosyalarınızı koruyabilir, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Zamandan (ve PC’nizdeki yerden) tasarruf etmeye başlayın.

Zip arşiv biçimi büyük dosyaları veya dosya gruplarını göndermeyi ve yedeklemeyi kolaylaştırır. Bir Zip dosyası, büyük dosyaları daha küçük yapmak ve ilgili dosyaları bir arada tutmak için ideal bir yol sunan bir veya daha fazla sıkıştırılmış dosya içeren tek bir dosyadır.  Windows için en popüler  sıkıştırma formatı olan Zip, genellikle Internet üzerinden e-posta göndermek ve paylaşmak için kullanılır. Bir Zip dosyası aldığınızda veya indirdiğinizde, bu dosyalara erişebilmeniz için dosyayı ayıklamanız veya paketinden çıkarmanız gerekir. WinZip, dünyanın en popüler zip dosya açıcısı, Zip dosyalarınızı açmanın hızlı ve kolay yoludur.

SIKIŞTIRMAK VE AÇMAKTAN DAHA FAZLASI

WinZip,  PDF’leri dönüştüren, filigran ekleyen, arşivleri yöneten, dosyaları koruyan ve bulut hizmetleriyle entegre olan bir go-to  zip aracıdır .  İlk kez 1991’de piyasaya sürüldüğü gibi en eski  dosya sıkıştırma programlarından biridir. Sıkıştırılmış dosyalarla çalışmanın en güvenilir yollarından biridir ve çeşitli  özellikler sunar  ve kullanımı kolaydır.

Son zamanlarda milyar indirme işaretini geçtiğini düşünerek, bu eski programın hala alakalı olduğunu bilerek emin olabilirsiniz. Basit ve işlevsel olmasına rağmen arayüz bile modern.

buradan Indirin

Winzip İndir

WinZip dosyaları sıkıştırmak ve açmaktan çok daha fazlasını yapar. Web’de kolayca bulunan birçok ek arşiv dosyası biçimini bile destekler. ZIP’e ek olarak, TAW, CAB, RAR, 7z, LZH, ARJ ve BHZ ile çalışır. Bu,  belgeleri korumak için devlet düzeyinde  şifreleme eklemenize bile izin verir  .

ARAYÜZ

WinZip’in ana  arayüzü Microsoft Office programlarına  benzer bir görünüme sahiptir  . Gezinmesi kolay bir şerit kontrol çubuğu içerir. İsterseniz klasik WinZip arayüzüne geri dönebilirsiniz, ancak modern ve şık. Programı temalarda bile giydirebilirsiniz  .

Kontrol çubuğunun ilk Oluştur seçeneği altında belgeleri şifreleyebilir, fotoğrafları yeniden boyutlandırabilir, filigran ekleyebilir ve  PDF’ye dönüştürebilirsiniz . Ayrıca bulut seçenekleriniz için doğrudan Dropbox, Google Drive veya Microsoft OneDrive çevrimiçi depolama alanından fermuarlar oluşturmanıza olanak tanıyan bir düğme görürsünüz.

Uygulama penceresinin en üstünde,  yeni bir zip dosyası oluşturmak, mevcut bir dosyayı açmak veya çevrimiçi depolama hizmetine göndermek için kullanılan küçük hızlı erişim düğmeleri bulacaksınız  . Dosyaları bir arşive kaydedebilir veya zip ve e- posta ile gönderebilirsiniz  . Tüm bağlam menüleri tamamen yapılandırılabilir, böylece yalnızca WinZip komutlarını görüntülemeyi seçebilirsiniz.

BULUT ENTEGRASYONU

Giriş  yaptığınız sürece bulut hesaplarından dosyalardan bir zip oluşturmak kolaydır  . WinZip bu dosyaları indirecek ve program içinden zip oluşturma işleminin tüm öğelerine odaklanacaktır. İşiniz bittiğinde, sıkıştırma yoluyla ne kadar alan kazandığınızı bildiren bir mesaj kutusu görüntülenir.

Bulut hesaplarına ZIP yüklemek ve sosyal medya  hesaplarına yüklemek de aynı derecede kolaydır  . Twitter ,  Facebook veya her ikisine aynı anda yükleyebilirsiniz  . Dosyalar WinZip’in kendi bulut depolama alanına yüklenir  ve paylaşım için bir bağlantı alırsınız. Takipçileriniz sayfalarınızdan birinde bulunan bağlantıyı tıkladıklarında, zipshare.com adresindeki basit bir indirme sayfasına yönlendirilirler.

Ayrıca , çevrimiçi bir hesap oluşturmanızı gerektiren ZipSend aracılığıyla da dosya gönderebilirsiniz  . Bunu yaptıktan sonra, ücretsiz bir hesabınız varsa 50 MB’a kadar gönderebilirsiniz. İle  ZipSend yanlısı , 2 GB’a kadar gönderebilirsiniz.

WINZIP ARAÇLARI

‘Araçlar’  menü seçeneğinin altında  çeşitli yararlı işlevler görürsünüz. Bir oluşturabilir  çok parçalı zip dosyasını , kendiliğinden açılan olanları, şifre şifreleme ve  UUEncoding . Ayrıca, test sonuçlarının son çıktı mesajlarını gösteren bazı araçlar da vardır. Yorum ve teşhis ekleyebilirsiniz  . Tipik olarak teşhis ve son çıktı araçları size aynı diyalogu gösterecektir.

WinZip, sıkıştırılmış dosyalarınızı ve arşivlerinizi ABD hükümeti tarafından son derece gizli bilgiler için kullanılan güvenlik düzeyi ile aynı olan 256 bit AES ile şifrelemenize olanak tanır  . Ayrıca   dijital mülkünüzü korumak için  dosyalarınızdaki görüntüleri yeniden boyutlandırabilir ve filigran ekleyebilirsiniz  . Herhangi bir Office dosyasını görüntülemek için PDF’ye dönüştürmek de kolaydır   .

Diğer bir yararlı özellik de  Performans Taramasıdır . Bu, gereksiz ve geçici dosyaları arayacaktır. Ayrıca olası kayıt defteri sorunlarını da tanımlar. Ne yazık ki, ‘Onar’ı tıkladığınızda, şirketin sistem temizleme yazılımını satın almanız önerilir.

SORUNLAR

Büyük medya dosyalarını sıkıştırmanız gerekiyorsa  , bunu yapmanın daha hızlı bir yolu yoktur. % 97 sıkıştırma oranına sahip 1 GB’lik bir projenin yalnızca bir dakika sürmesi gerekir. Bu, aynı iş için otuz dakika süren yerleşik Windows fermuarı ile karşılaştırılır.

Bazı kullanıcılar test sırasında hata mesajlarıyla karşılaştıklarını bildirir. Genellikle bu  , aynı anda birçok MB dosyasını sürükleyip bıraktığınızda olur  . Bir MyZip e-postası gönderdiğinizde de bir hata mesajıyla karşılaşabilirsiniz. Neyse ki, WinZip’in Bilgi Tabanı’nda kapsamlı bir güncel yardım seçeneği var  .

ALTERNATIFLER

WinZip, türünün en eskisi olsa da, 7-Zip 64 Bit ,  WinRAR 32-bit ve BandZip gibi programlardan bazı rekabetlere  sahiptir. Bununla birlikte, WinZip’in en son sürümü en çok özellikli ve kullanımı kolay arşivleme yardımcı programıdır. Karşılaştırmada daha hızlı, kapsamlı ve en iyi güvenlik özelliklerini sunuyor.

Bugünün işletim sistemlerinin çoğu   zaten ZIP dosyalarını ayıklamak için yerleşik araçlar içerir. WinZip, özellikle PC’nizdeki hazır araçlar gibi rakiplerinden çok daha hızlıdır. Ayrıca benzersiz şifreleme ve bulut entegrasyonu sunar. Başka hiçbir  sıkıştırma yardımcı programı  üretkenliği artırıcı ve kullanımı kolay değildir.

EN HIZLI ZIP ARACI

Bilgisayarın başlangıcından beri WinZip ortalıkta gibi görünse de, hiçbir şekilde modası geçmiş değil. Bu araç sorunsuz ve hızlıdır. Depolama alanından tasarruf etmek, dosyaları paylaşmak ve arşivlemek ve şifreleme eklemek için hızlı ve güvenli bir şekilde zip ve unzip yapabilirsiniz. En son sürüm, son teknoloji ürünü bir dönüştürme ve yeni bir sezgisel  fotoğraf sıkıştırma aracı sunuyor .

Bu yazılımı indirdiğinizde, bir milyardan fazla üyeden oluşan bir kullanıcı tabanına katılırsınız. Rekabetteki artışa rağmen, WinZip tüm sıkıştırma ve arşivleme çözümü olmaya devam ediyor. Bunun   daha hızlı ve daha güvenli çalışmanıza ne kadar izin verdiğini test etmek istiyorsanız 45 günlük bir deneme sürümü var .

ZIP DOSYALARI NASIL AÇILIR

 1. .Zip dosya uzantısını masaüstüne kaydedin. Sıkıştırılmış dosyanız bir web sitesinden indirildiyse, Belgeler veya kullanıcı dizininizdeki İndirilenler klasörüne kaydedilebilir.
 2. Başlat menünüzden veya Masaüstü kısayolunuzdan WinZip’i başlatın. Sıkıştırılmış dosyayı Dosya> Aç’ı tıklatarak açın. Sisteminizde WinZip programıyla ilişkili sıkıştırılmış dosya uzantısı varsa, dosyayı çift tıklatın.
 3. Sıkıştırılmış dosyanın içindeki tüm dosya ve klasörleri seçin. Veya CTRL tuşunu basılı tutarak ve üzerlerine sol tıklayarak yalnızca açmak istediğiniz dosya veya klasörleri çoklu seçin.
 4. Unzip’i tıklatın ve WinZip araç çubuğunda Unzip / Paylaş sekmesinin altındaki PC veya Cloud’a Aç’ı seçin.
 5. Çıkartılan dosyaları yerleştirmek için hedef klasörü seçin ve  “Sıkıştır”  düğmesine tıklayın.
 6. Çıkarılan dosyalarınızı hedef klasörde bulun.

ZIP DOSYALARINI WINDOWS VEYA MAC’TE AÇMA

 • WinZip 24
 • Windows 10
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP
 • Internet Explorer 8 veya üzeri
 • WinZip Mac 8
 • Mac OS X 10.8, 10.9 veya 10.10
 • Intel 64 bit işlemci
 • Apple Retina Ekranları Destekler

Leave a Reply