Uplay Indir PC - Güncellendi 2021

Uplay Indir PC – Güncellendi 2021

Uplay  , Ubisoft tarafından oluşturulan bir hizmettir, 50’den fazla oyunda sunulan bir çapraz platform hizmetidir  . Eylemler, ödüller ve sosyal etkileşimler sağlar. PC için Ubisoft Uplay ile  ne kadar çok oynarsanız o kadar çok kazanırsınız!

Favori Oyunlarınızı oynayın , aksiyonları tamamlayın,  birimler kazanın ve  en çok sevdiğiniz şeyi yaptığınız için ödüllendirilin ! Bir Uplay  üyesi olmak,  Ubisoft’un oyunda çok sayıda ücretsiz içerikle ve aynı zamanda gerçek hayatta sunabileceği en iyi şeylerin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Hemen indirin ve oyunlarınızı yönetin. Windows PC için Uplay Ücretsiz İndir Son Sürüm. Uplay’ın tam bir çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

Uplay sadece Ubisoft’un en göze çarpan oyunlarını oynamak için değil, aynı zamanda bazı benzersiz özelliklere ve satın alma seçeneklerine de sahiptir. PC için çok oyunculu ve iletişim hizmeti, oyuncuların arkadaş eklemelerine ve onlarla sohbet etmelerine de olanak tanır.Ubisoft Club aracılığıyla programa bağlı ilginç bir ödül programı da var. Esasen, oyundaki belirli görevleri tamamlarlarsa, üyeler çabalarını Birimlerde ödüllendirir. Bunlar özelliklerin kilidini açmak veya indirilen fiyatlarla Uplay mağazasından oyun almak için kullanılabilir.Genel olarak, Ubisoft oyunları oynarsanız – Far Cry veya Assassin’s Creed olsun – Uplay almanız gerekir. Büyük güncellemeler ve bir ödül şeması ve diğer oyuncularla etkileşim kurma şansı var.

Günümüzde ve çağımızda sadece bir oyun satın almak bir seçenek değildir. Çevrimiçi çağ, oyuncuları bir araya getirme ihtiyacını yarattı, böylece deneyimlerini, fikirlerini paylaşabildiler, ancak en önemlisi, başarıları hakkında övünmeleri için. Fikir ilk önce Valve on Steam tarafından üretildi. Sonra Origin gibi başkaları da vardı, ancak bandwagonda atlayacak en önemli oyuncu uPLAY’leri ile Ubisoft’du.

buradan Indirin

 

Uplay İndir PC

uPLAY temelde platformlar arası Ubisoft markalı bir Steam klonudur. Ubisoft oyunları satın alan ve oynayanlar için bir tür sosyal ağ görevi görür, ancak aynı zamanda bir güvenlik önlemi olarak işlev görür. uPlay, lisanslı bir oyun satın alabileceğiniz bir çevrimiçi mağazaya sahiptir ve hizmet olmadan yasal olarak oynayamazsınız. Birçok kişi, uPLAY gibi hizmetlere sürekli bağlantının oyun cihazlarını iyi yapmadığından ve uPLAY’in ücretlendirildiği için suçlu olduğundan şikayet etti. Güncelleme ve yama sistemiyle zaman zaman kararsız, İnternet bağlantısını kesen, oyunları tanımayan veya düpedüz korkunç bir şey yapmayan.

Teknik konular bir yana, uPLAY hakkında söylenecek çok şey yok. Sağlam bir oyun kütüphanesine sahiptir ve diğer devlerle karşılaştırıldığında özel bir şey olmasa da, kendi standını tutabilir. Standart başarı sistemi, genel bonuslar ve motive edici yarışmalar – oldukça olağan şeyler. Buradaki tek ciddi avantaj, uPLAY’ın çok platformlu olması, PC sahiplerini Playstation ve Xbox’a sahip olanlara veya hatta iOS’ta oynayan insanlara bağlamasıdır.

UBISOFT UPLAY ÖZELLIKLERI:

Oyunlarınızı
oynayın Tüm Ubisoft PC oyunlarınızı tek bir yerden kolayca indirin, yükleyin ve oynayın.

Yeni dünyaları keşfedin
PC oyunlarımızı ilk elden deneyimlemek için geniş bir Betas, Deneme ve Ücretsiz Hafta Sonu listesinden seçim yapın.

Özel içeriklere göz atın
Ubisoft oyunlarınızdan en son haberlerden haberdar olun ve orijinal küratörlü PC içeriğinin tadını çıkarın.

Arkadaşlarınızla bağlantı kurun Arkadaşlarınızın
neler yaptığını görün ve birlikte oynama fırsatı olduğunda kolayca öğrenin. “Yakın zamanda karşılaştığımız” özelliğimizi kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceğinizi unutmayın.

Arkadaşlarınızla sohbet
edin Üçlü öldürmenizle övünmek mi istiyorsunuz yoksa bir görevi tamamlama konusunda tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Arkadaşların sadece bir tık uzakta.

Gruplarınızı yönetin
Gruplar özelliğimiz tarafından sağlanan özel alanı kullanarak benzer düşünen oyuncularla tartışın veya kendi topluluğunuzu başlatın.

Tek noktadan mağaza
Ubisoft oyunları için: büyük kataloğumuza (368 ürün ve sayma) göz atın ve seveceğiniz oyunu bulun. Mağazayı şimdi ziyaret edin.

Özel fırsatlar
Tüm yıl boyunca: her Çarşamba, her hafta sonu, her gün yeni promosyonlar kazanın.

Otomatik Etkinleştirme
Ubisoft Store’dan PC dijital oyunları, DLC’leri ve ek paketleri satın aldığınızda, bunlar Uplay kitaplığınızda görünür. Otomatik. Basit.

% 20 indirim İndirimdeki
indirimi, bir sonraki satın alma işleminizde Ubisoft Store’da% 20 indirimli kullanabilirsiniz. Masaüstü için Ubisoft Uplay’ı şimdi indirin!

Daha Fazla Zorluk Alın
Klasik, Haftalık veya Topluluk zorluklarıyla oyun içi hedefleri tamamlayın. Özel ödüller, oyun içi para birimi veya Kulüp Birimleri kazanın. Daha fazla Ödülün

tadını çıkarın
Seçebileceğiniz 700’den fazla Ödül . Karakter kıyafetler, silah kaplamaları, sarf malzemeleri. Ücretsiz veya Kulüp Birimleri ile.

Sam ile tanışın
Ubisoft Club Mobile uygulamasındaki kişisel oyun asistanınız. Sam oyun içi ilerlemenizi takip eder ve oyun stilinize göre kişisel istatistikler ve kullanışlı topluluk videoları sağlar.

Leave a Reply