Undertale Indir

Eğlenceli ve ilgi çekici bir oyun

Buradan İndirin

Undertale, eğlenceli ve ilginç olaylarla dolu bir yolculuğa çıkmanıza izin veren popüler bir Windows oyunudur  . Bu RPG veya rol yapma oyunu Nintendo Switch, PlayStation ve diğer platformlarda da mevcuttur. Neredeyse potansiyel olarak şiddet içermeyen bu oyunda ‘canavarlarla’ arkadaş olmanız gerekecek  . Bu RPG’de karakteriniz, yeraltında ve yer kabuğundan uzakta bir canavarlar dünyasına düşüyor. Kazanmak için bir çıkış yolu bulmanız gerekecek. Alışılmış dinamiklerin aksine, öldürmek gereksizdir ve  yeraltı dünyasından çıkmak için mizah ve zeka ile pazarlık yapmanız gerekir  . İle  özgün müzikleri ve iyi grafikler , oyun zengin karakterler var ve eğlenceli hikayesi nişanlandığını koruyacaktır.

Çok sayıda özelliğe sahip ilginç hikaye

Undertale indirmesiyle, rol yapma oyunlarının önemli bir öğesi olan bir savaş sistemi kullanmanız gerekir  . Ancak, bu tipik sistemden farklıdır. Düşmanlarla savaşmanızı ve öldürmenizi istemek yerine, ‘canavarlarla’ arkadaş olmanız gerekiyor. Karakterinizin   , anlaşmaları müzakere etmek için zeka, bilgi ve mizah kullanmak için canavarların duygusal durumunu keşfetmesi ve tanımlaması gerekir .

Oyundaki her karar hikayeyi etkiler. Bazı karakterler sizi öldürmeye çalışırken, diğerleri arkadaşınız olur. Sürekli değişen bir olay örgüsüyle kendinizi tekrar tekrar Undertale oynarken bulacaksınız. Size Deltarune  ve  Unitale gibi popüler RPG’leri hatırlatan mükemmel bir oyun  .

Undertale iyi grafiklerle geliyor mu?

Undertale, PUBG  ve  GTA: Vice City’nin hakim olduğu bir çağda yerinde görünmeyen temel grafikler kullanıyor  . Ancak oyun, farklı karakterlerin duygularını en alışılmadık şekilde yakalamayı başarıyor. 

Undertale’in iyi bir hikayesi var mı?

Bu Windows oyununda hikaye, canavarlar ve insanlar arasında bir savaşın patlak vermesinden yıllar sonra geçiyor. Canavarlar savaşı kaybetmesine rağmen yeraltını aştılar ve yerin altında bir hayat yaşamaya başladılar. Çocukken yanlışlıkla yeraltına düşersiniz ve çıkış yolunu bulmanız gerekir.

Yol boyunca, birkaç arkadaş edinir, köpekleri beslersiniz, iskeletlerle meşgul olursunuz  ve sevgili güvenlik görevlilerine danışırsınız . Canavarlarla savaşmayı deneyebilirsiniz, ancak bu oyunun temel amacı değildir. Aslında, ana özellik, tüm canavarlarla sohbet etmenizi ve anlaşmalar yapmanızı gerektirir. 

Sıkışmadan flört etmeye kadar oyuncular her zaman farklı bulmacaların bir parçasıdır. Ancak bir süre sonra bulmacalar tekrarlı görünebilir. Karakterin zarar görmesini en aza indirmek için engellerden kaçınmak ve en iyi sonuçlar için doğru düğmelere dokunmak önemlidir.

Does ilgi çekici oyun var mı?

Başlangıçta oyun, Gacha Club  ve  Garry’s Mod – PropHunt dahil olmak üzere farklı RPG’lerin denenmiş ve test edilmiş sürümlerine  benziyor . Ancak, büyüleyici değişiklik savaş sistemindedir. Oyundaki her kavga, her savaş ve her karşılaşma, bir miktar merhamet, mizah veya barış unsurunu içerecektir.

Örneğin, biraz güven kazanmak için bir düşmanın köpeğini okşamanız veya birkaç engelden geçmek için “iskelet” ile flört etmeniz gerekebilir  . Oyunda merhamet gösterdiğinizde, genel anlatıyı etkiler. Aslında, Undertale üç farklı şekilde oynanabilir. İlki, karakterin pasifist olmasına odaklanıyor. İkincisi, bazı basit öldürmeleri içerir. Üçüncüsü, canavarların toplu katliamıyla ilgili.

Şiddet yolunu seçmeniz durumunda, savaşın ilgi çekici ve benzersiz bir şekilde ele alınması gerekir. Örneğin, düşmanlara saldırmak için, hızlı bir tuşa basarak hareket eden bir hattı doğru yerde durdurmanız gerekir. Düşmanın eşit öfke ve vahşetle karşılık verdiğini belirtmekte fayda var. Dahası, kırmızı kalpli küçük bir kutu üzerinde kontrol sahibi olmanız gerekir; basit bir oyun ortaya çıkıyor ve kutudan çıkan her şeyi atlatmanızı gerektiriyor.

Oyun boyunca kendinizi zıplayan köpeklerden, örümceklerden ve diğer canavar yaratıklardan korumanız gerekir  . Undertale, farklı düşmanlar ve karşılaşmalar hakkında tahminlerde bulunmanızı sağlar. Bazen, sabit çizgiler arasında atlamanız veya ani bir yerçekimi değişiminin tetiklediği engellerden kaçınmanız gerekir. Undertale, oyunun her adımında değişmeye ve gelişmeye devam eden dinamik oynanışa odaklanıyor. Bazen oyunda ne bekleyeceğinizi bilseniz de, yaklaşan durumların ayrıntılarının asla farkında olmazsınız.

Undertale’de dövüş ilginç, eğlenceli ve ilgi çekicidir. Sürekli oyunun değişen unsurlarına odaklanmanızı gerektirir. Daha önce RPG’ler veya rol yapma oyunları oynadıysanız, oyunun sadeliğini çeşitli heyecan verici olaylarla birlikte takdir edeceksiniz. Hikaye, saatlerce oyunla ilgilenmenizi sağlar. Aslında, Windows PC’ler için tasarlanmış farklı strateji oyunlarına geçmeden önce Undertale’ı yaklaşık altı saat içinde bitirebilirsiniz.

Basit ama heyecan verici bir RPG

Tobyfox tarafından geliştirilen Undertale, mükemmel bir RPG’dir  .  Pek çok arkadaş edinecek, sohbetlere katılacak ve istediğinizi elde etmek için mizah kullanacaksınız. Windows XP, Vista, 7, 10 ve diğer işletim sistemleri için mevcut olan başlık, önde gelen RPG’ler arasında mükemmel bir seçimdir.

Artıları

  • Minimum şiddet
  • İlgi çekici hikaye
  • İlginç araziler
  • Oynaması kolay

EKSİLERİ

  • Tekrarlayan bulmacalar

Leave a Reply