Trojan Remover Indir - Güncellendi 2021

Trojan Remover Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Trojan Remover  yardımcıları  Malware kaldırılması  Truva Atları, solucanlar, Adware, Spyware – – standart anti-virüs yazılımı ya onları tespit ve etkili onları ortadan kaldırmak için başarısız olur. Standart antivirüs programları bu Kötü Amaçlı Yazılımı tespit etmede iyidir, ancak etkili bir şekilde kaldırmada her zaman iyi değildir.

Virüs ve Truva Tarayıcılarının çoğu kötü amaçlı yazılımları  (Truva Atları, İnternet Solucanları, Reklam Yazılımları / Casus Yazılımlar, vb .) Tespit edebilir  , ancak tetiklendikten sonra bunları kaldırmada her zaman çok verimli değildir.

Trojan Remover  , kullanıcı sistem dosyalarını veya Kayıt defterini el ile düzenlemek zorunda kalmadan Malware’i devre dışı bırakmak / kaldırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Program ayrıca bazı kötü amaçlı yazılımların standart antivirüs ve truva tarayıcıları tarafından göz ardı edilen ek sistem değişikliklerini de kaldırır.

Adware, Casus Yazılım, Uzaktan Erişim Truva Atları, İnternet Solucanları ve diğer kötü amaçlı yazılımlar için önyükleme sırasında yüklenen TÜM dosyaları tarar. Trojan Remover  ayrıca Windows’un Rootkit teknikleri tarafından gizlenen Dosyaları / Hizmetleri yükleyip yüklemediğini kontrol eder ve bulursa sizi uyarır.

 

buradan Indirin

Trojan Remover İndir

HERHANGI BIR TRUVA ATINI SISTEMINIZDEN TESPIT EDIP SILIN

Trojan Remover, standart antivirüs yazılımı sorunu tespit edemediğinde veya etkili bir şekilde ortadan kaldıramadığında Truva Atlarının ve İnternet Solucanlarının kaldırılmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Virüs ve Truva Tarayıcılarının çoğu kötü niyetli Truva Atlarını ve İnternet Solucanlarını tespit edebilir, ancak tetiklendikten sonra bunları kaldırmakta her zaman çok etkili değildir. Trojan Remover, kullanıcı Kayıt Defteri de dahil olmak üzere sistem dosyalarını elle düzenlemek zorunda kalmadan böyle bir kaldırma işlemi gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Uygulama, bazı Truva Atlarının gerçekleştirdiği ve diğer Virüs ve Truva Tarayıcıları tarafından genellikle yok sayılan ek sistem değişikliklerini kaldırır.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply