Totally Accurate Battle Simulator indir - Güncellendi 2021

Totally Accurate Battle Simulator indir – Güncellendi 2022

2.3/5 - (151 votes)

Totally accurate battle simulator indir

buradan Indirin

Totally Accurate Battle Simulator indir

Bir okçunun ölmeden önce kaç şövalyeyi yenebileceğini hiç merak ettin mi? Eğer varsa, o zaman TABS’da kendi savaş bölgesini yapmaktan zevk alacaksın.

Tarihsel olarak doğru?

Savaşı simüle etmenin en iyi yolu Totally Accurate Battle Simulator ile tarih boyunca en büyük savaşları yeniden yaşayın.

Tamamen Doğru Savaş Simülatörü, karşı karşıya gelmek için savaş alanında çeşitli özel birimler yerleştirdiğiniz tanınmış bir oyundur. Mavi takım kırmızı takımı ele geçirip ölümle savaşırken heyecanı izleyin. Ancak, sonuçta sizi güldürebilir.

Oyun, arzu ettiğiniz herhangi bir savaşı simüle etmek için gerçekçi mekanikler kullanır. Bu özellik, şovun mümkün olandan daha fazla keyif almanızı sağlar. Büyü bile gerçekçi bir şekilde oynar. Bu gerçekçilik, devler gibi gizli birimleri içerir.

Bu savaşları planlamak ve izlemek çok eğlenceli. Mavi takımın kırmızı takımı tamamen katlettiği destansı bir silme olayına tanık olabilirsiniz. Ancak, bazen, yalnız underdog’un dövüşü kavramaya devam ettiğini görebilirsiniz.

TABS sinir bozucu; hata yapabilir ve bazen çok garip davranabilir. Bu hatalar, kampanya modunu denemediğiniz sürece izlemesi komik olabilecek AI değişikliklerini içerir. Kampanyayı oynuyorsanız, ne kadar aptal olursa olsun, basit stilin nasıl sıkıcı olabileceğini çabucak fark edeceksiniz. Kullanacağınız yeni taktikleri ve düşmanlarınızı yenmenin en iyi yolunu düşünmeye başladığınızda, daha yüksek seviyelerdeki başarısızlıklarınızda çok daha az gülmeye başlayacaksınız.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

TABS en son Windows ve Mac sistemlerinde çalışabilir

Daha iyi bir alternatif var mı?

Hayır, diğer simülasyon oyunları TABS’den çok daha fazla tarihsel doğruluk ve gerçekçiliğe güvenen strateji ağırdır. Bu oyunlar, tamamen farklı bir oyun deneyimi olan Age of Empires koleksiyonunun tamamını içerir.

Bizim almak

Tamamen Doğru Savaş Simülatörü, zaman geçirirken veya kimin kimin attığına dair bir bahse girmeniz gerektiğinde oynamak için harika bir oyundur.

İndirmeli misin?

Evet, 20 okçuya karşı 100 şövalye ile karşılaştığında ne olacağını görmek istiyorsan, bu senin için.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply