Total War Warhammer 2 Torrentle Indir - Güncellendi 2021

Total War Warhammer 2 Torrentle Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Total War WARHAMMER 2  – yüzyıllar önce, Yüksek Elflere, bölgelerini beklenmedik misafirlerden korudukları büyük büyülü kasırgalar oluşturma fırsatı verildi. Bu girdapın yardımıyla, karanlık şeytanların ortaya çıkmasını engellediler ve bugün, şeytanların dünyamıza giden yolunu engellemek için bir kalkan şeklinde kullanılıyorlar. Yüzyıllar geçti ve tüm bu zaman boyunca kötülük içermek için kullanıldı ve bunun sonucunda büyülü enerjisi tükeniyor. Acilen davranın ve bu girdapın stabil olduğundan emin olun. Enerji rezervlerini yenilemek ve daha sonra evreni Kaostan korumak için kullanmak gerekir.

buradan Indirin

 

Total War Warhammer 2 Torrentle İndir

DÜNYANIZI SAVUN. HEDEFLERİ.
Total War: WARHAMMER II, devasa boyutlarda bir strateji oyunudur. Dört benzersiz, çeşitli gruptan birini seçin ve istediğiniz gibi savaşın – geniş ve canlı bir fantezi dünyasını kurtarmak veya yok etmek için bir fetih kampanyası düzenleyin.

Bu, iki dönüşlü bir oyundur – biri sıra tabanlı bir açık dünya kampanyası ve diğer Yeni Dünya’nın fantastik manzaraları boyunca yoğun, taktik gerçek zamanlı savaşlar.

Nasıl seçtiğinizi oynayın – derinlemesine sürüklenen bir kampanyaya dalın, sınırsız tekrar oynatılabilirlik yaşayın ve favori birimlerinizin özel ordusuyla dünyaya çok oyunculu olarak meydan okuyun. Total War: WARHAMMER II, yüzlerce saatlik oyun sunuyor ve iki oyun aynı değil.

Dünya Çapında Fetih
Statecraft, diplomasi, keşif yapın ve imparatorluğunuzu sırayla oluşturun. Çarpıcı yerleşimleri yakalayın, inşa edin ve yönetin ve geniş orduları toplayın. Efsanevi Lordlar ve Kahramanlar’ı yükseltin ve efsanevi silahlarla ve zırhlarla silahlandırın. Sizinle hedefiniz arasında duran herhangi bir şeyi boyun eğdirmek için ittifaklar görüşün veya Total War ilan edin.

Epik Gerçek Zamanlı Savaşlar
Yoğun taktik savaşlarda binlerce güçlü lejyona komuta edin. Vahşi, bükülmüş canavarlar, ateş püskürten ejderhalar gönderin ve güçlü sihir kullanın. Askeri stratejiler kullanın, pusu kurun veya savaşın gelgitini döndürmek ve güçlerinizi zafere götürmek için kaba kuvvet kullanın.
Üçlemede ikincilik ve ödüllü Total War: WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II, oyunculara Lustria, Ulthuan, Naggaroth ve Southlands’in geniş kıtalarında nefes kesici yeni bir anlatı kampanyası getiriyor. Büyük Vorteks Kampanyası, kesin ve iklimsel bir son oyunda zirveye ulaşma temposu oluşturuyor ve bugüne kadarki tüm Total War unvanlarından farklı bir deneyim.

Total War Warhammer 2 Torrentle İndir

Warhammer Fantasy Battles dünyasından 4 ikonik yarışta 8 Efsanevi Lord’dan biri olarak oynayan oyuncular, diğer yarışların ilerlemesini bozurken, Büyük Vorteksi stabilize etmek veya bozmak için bir dizi güçlü gizemli ritüel gerçekleştirmeyi başarmalıdır.

Her Efsanevi Lord’un benzersiz bir coğrafi başlangıç ​​pozisyonu vardır ve her yarış benzersiz kampanya mekaniği, anlatı, savaş yöntemleri, ordular, canavarlar, Büyü Lores, efsanevi karakterler ve şaşırtıcı yeni savaş ordusu yetenekleri ile yeni bir oyun stili sunar.

Lansmandan kısa bir süre sonra, hem orijinal oyunun hem de Total War ™ WARHAMMER II’nin sahipleri muazzam üçüncü kampanyaya erişecekler. Eski Dünya’yı ve Yeni Dünya’yı kapsayan tek bir açık dünya destansı haritasını inceleyen oyuncular, her iki oyundan da sahip olunan herhangi bir Yarış olarak anıtsal kampanyalara başlayabilirler.

Birlikte dünyayı
fethedin Total War ™ WARHAMMER II’deki Yarışların her biri, tek ve çok oyunculu kampanyaların yanı sıra özel ve çok oyunculu savaşlarda oynanabilir. Her yarış için iki Efsanevi Lord’un hepsinin kendine özgü kampanya başlangıç ​​pozisyonları olduğundan, aynı yarışla 2 kişilik bir işbirliği kampanyası oynayabilirsiniz. Hem 1. hem de 2. bölüme sahipseniz, sahip olduğunuz yarışlardan herhangi biri olarak çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

Total War World: WARHAMMER II
Bin yıl önce, Yüksek Elf büyücülerinin bir konseri olan Kaos istilasından kuşatılan devasa bir gizemli girdap yarattı. Amacı, bir düdük okyanusu boşaltırken Sihir Rüzgarı’nı dünyadan çekmek ve Daemonik ordularını Kaos Diyarına geri püskürtmekti. Şimdi Büyük Vorteks falters ve dünya yine harabenin eşiğinde.

Güçlü kuvvetler girdabı iyileştirmek ve felaketi önlemek için hareket eder. Yine de diğerleri korkunç enerjilerini kendi acı amaçları için kullanmaya çalışıyorlar. Yarış başladı ve dünyanın kaderi galibinin elinde olacak.

Ulthuan Savunucusu Prens Tyrion, Yüksek Elflere, girdabı ev kıtalarının üzerinde ilerlerken istikrarlı hale getirme konusundaki umutsuz çabalarında rehberlik ediyor.

Palanquin tahtının üstünde, Slann Mage-Priest Mazdamundi, Lizardmen savaş ev sahiplerini Lustria’dan kuzeye doğru ilerlerken yönlendirir. O da, yaşlıların yöntemleri geçerli olmakla birlikte, felaketi önlemeye niyetlidir.

Total War Warhammer 2 Torrentle İndir

Cadı Kralı Malekith ve sadist Kara Elf orduları Naggaroth ve labirentlerinden Kara Arks’tan ileri gelirler. Girdapta büyük zayıflık ve ölümünde büyük fırsat tadı.

Özellikleri

 • Zengin temalı ve eşsiz iki Efsanevi Lord kendi gruplarını yönetir: Malus Darkblade, Kara Elfler için Hag Graef’i yönetir ve Deathmaster Snikch, Skaven için Klan Eshin’i yönetir.
 • Her Efsanevi Lord, kendi benzersiz hizip mekaniğini, görev zincirlerini, efsanevi eşyaları, beceri ağaçlarını ve kampanya anlatılarını getiriyor.
 • Hem Kara Elfler hem de Skaven için yeni güçlü birimler ve kahramanlar ekler.
 • Hag Graef’in sadist ısınmacıları için ölümcül savaş arabaları ve ağrılı Medusalar.
 • Kurnaz gizli sihir, çarpıklıklı silah ekipleri ve suikastçıdan ilham alan Clan Eshin birimleri için ölümcül gizli piyade.
 • Yeni ve Eski Dünyalarda düşmanlarınıza felaket atıkları atmak için yeni elit Ünlüler Alaylarına sahiptir.
 • Her iki Lord da kampanya, özel ve savaş modlarında kullanılabilir. Ayrıca, Total War WARHAMMER ve Total War WARHAMMER II’nin sahiplerine sunulan devasa ücretsiz kampanya olan Mortal Empires’da da oynanabilir.

Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
OS:  Windows 7 64Bit
İşlemci:  Intel® Core ™ 2 Duo 3.0Ghz
Bellek:  5 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1 GB | Intel HD4000 @ 720p
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  60 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi:  Windows  7/8 (8.1) / 10 64Bit
İşlemci: Intel® Core ™ i5-4570 3.20GHz
Grafikler:  NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @ 1080p
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  60 MB kullanılabilir alan

Oyun Nasıl Kurulur

 1. İlk aşamada, oyunun kurulum dosyalarını indirmeniz gerekir.
 2. WinRAR  veya  7zip kullanarak oyunu açın  .
 3. Oyna!
 4. Eğer u gibi geliştirici destek ve satın almak!

Leave a Reply