Total War Rome II Indir - Güncellendi 2021

Total War Rome II Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Total War Rome II Indir

Emperor Edition, geliştirilmiş bir politika sistemi, elden geçirilmiş bina zincirleri, yeniden dengelenmiş savaşlar ve hem kampanya hem de savaşta iyileştirilmiş görseller içeren ROME II’nin kesin sürümüdür. Emperor Edition, 2013’te piyasaya sürüldüğünden beri hata düzeltmeleri, dengeleme, Twitch.tv entegrasyonu, dokunmatik ekran ve Mac uyumluluğunu içeren tüm ücretsiz özellik güncellemelerini içeriyor. Buna ek olarak, Caesar’ın ölümünden sonra gelen ücretsiz bir DLC kampanya paketi ‘The Imperator Augustus’ da dahildir. Imperator Augustus Kampanya Paketi, orijinal ROME II Büyük Kampanyasına hem kapsamında hem de ölçeği. Bu kampanya Total War ™: ROME II – Emperor Edition’ın bir parçası olarak gelir ve Total War ™: ROME II’nin mevcut sahiplerine ücretsiz ve otomatik bir güncelleme olarak sunulur. Imperator Augustus Kampanya Paketi, Sezar’ın ürkütücü cinayetinin kaotik ardından MÖ 42’de kuruldu. Cumhuriyet bütün olarak kalır, ancak ruhu, İkinci Triumvirate üyeleri olan üç büyük adam olarak bölünür, Roma’nın geleceğini avuçlarında tutar.

Total War: Rome II – Emperor Edition Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Total War: Rome II – Emperor Edition indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Total.War.Rome.2.Emperor.Edition.v2.4.0.19534.zip dosyasına çıkar” (Bunu yapmak için) burada bulabileceğiniz WinRAR olmalıdır  ).
 4. Total War: Rome II – Emperor Edition klasörünü çift tıklatın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Total War: Rome II – Emperor Edition Ücretsiz İndirme

Total War: Rome II – Emperor Edition Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. TOPLAM SAVAŞ: ROMA II – EMPEROR BASKISI (TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUTU: 17.94 GB

: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemenize gerek yok. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
 • İşlemci: 2 GHz Intel Çift Çekirdekli işlemci / 2.6 GHz Intel Tek Çekirdekli işlemci
 • Bellek: 2GB RAM
 • Ekran Kartı : 512 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (gölgelendirici modeli 3, köşe dokusu getirme desteği).
 • DirectX®: 9.0c
 • Sabit Disk: 35 GB HD alan
 • Ek: Ekran Çözünürlüğü – 1024 × 768
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply