Torrent oyunu Indir - Güncellendi 2021

Torrent Oyunu Indir – Güncellendi 2023

4.8/5 - (12 votes)

Son yıllarda oyun oynamak hiç olmadığı kadar kolay hale geldi. Sadece daha fazla oyun var değil, PC oyunları torrent dosyaları da kolayca mevcut. Ancak, torrent söz konusu olduğunda, kullanıcılar en iyi oyun torrent sitelerini bulmak arasında sürekli bir savaşla karşı karşıya kalıyorlar, sadece iyi bir şekilde kapatıldığını bulmak için. Bunun dışında, yanlış siteye inmek kullanıcıları çok sıkıntıya sokabilir. Yani en iyi oyun sel siteleri arıyorsanız, çevrimiçi güvenli ve güvenli olmakla birlikte, o zaman doğru yerdesiniz. Burada, en iyi oyun torrent sitelerini bulacaksınız ve deneyiminizi geliştirmek için torrent VPN ve / veya oyun VPN’inin nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. Bununla birlikte,  oyunlar için en iyi torrent sitelerine ve gerekirse onları nasıl kaldırabileceğinize bir göz atalım.

buradan Indirin

Torrent game

OYUNLAR TORRENT SITELERI ENGELINI KALDIRMAK IÇIN NASIL

Daha ileri gitmeden önce, oyun sel sitelerinin engelini nasıl kaldıracağınızı öğrenmek çok önemlidir. Torrent sitelerinin engellendiği bir bölgede yaşıyorsanız,  erişmek için bir torrent VPN’e ihtiyacınız olacaktır  . Güvenilir bir VPN, tercihen P2P için optimize edilmiş sunucular sunan bir VPN aldığınızdan emin olun, böylece sadece torrent sitelerine erişmekle kalmaz, aynı zamanda inanılmaz hızlı yükleme ve indirme hızları elde edebilirsiniz. Torrent sitelerinin engellemesini kaldırmak için yapmanız gerekenler:

  1. Bir VPN’ye abone olun.
  2. VPN’yi  torrent kullanmak istediğiniz cihaza indirip yükleyin .
  3. Torrentin kısıtlanmadığı bir VPN sunucusuna bağlanın.
  4. Kalbinizin içeriğini elinize alın!

PC OYUNCULAR IÇIN 11 EN İYI OYUNLAR TORRENTS SITELERI

Artık nerede olursanız olun torrent sitelerinin tümünün nasıl engelleneceğini bildiğinize göre, dişlerinizi batırmanız için en iyi torrent oyunları PC sitelerine bir göz atalım.

1.TorrentsGames 

Bu listedeki tüm torrent oyunları PC sitelerinden, bu en iyi seçilmiş sitedir. Torrent sitesi kendisi için bir isim yaptı ve popülerliği sadece her geçen gün büyüyor. Burada kaliteli torrentler bulacaksınız ve ISO Hunt veya The Pirate Bay gibi geleneksel torrent siteleriniz gibi değil.

Site küratörlüğünü yaptığından, en yeni oyunlar ve henüz keşfetmediğiniz taşlar için torrentler alacaksınız. TorrentGames, torrentleri aramayı inanılmaz derecede kolaylaştırır ve bağlantı yapısı ile ihtiyacınız olanı bulamayacağınız pek olası değildir. Bu torrent sitesi hakkında ilginç olan şey, Xbox 260 ve PlayStation gibi konsollar için de oyunlar sunması. İhtiyacınız olan torrent’i bulduğunuzda, oyun indirmeye başlamadan önce bir düzine çemberden geçmek yerine hemen indirmeye başlayabilirsiniz.

2.FitGirl Repacks 

FitGirl Repacks söz konusu olduğunda, yanlış gidemezsiniz. Bu torrent sitesi, istedikleri oyunu almaktan başka bir şey istemeyen oyun meraklıları için mükemmeldir. FitGirl Repacks, farklı kullanımlar için oyunları yeniden paketlemekle bilinir. Başka bir deyişle, bu sitedeki oyunlar çatlak değil, yoğun bir şekilde sıkıştırılmıştır. İstek yapmanın tek yolu “İstekler Günü” ndedir ve başka bir yol yoktur. Sitedeki oyun torrent dosyalarının sayısına gelince, daha fazla bilgi için geri gelmenizi sağlayacak çok şey var.

3. oyunları sel indirin

Yeni oyunlar arıyorsanız, İndirme Oyunları Torrentleri beklentilerinizi karşılayacak ve aşacaktır. Sitenin TorrentsGames’e oldukça benzediğini inkar etmek yok, ancak önce TorrentsGames’de bir şey bulamazsanız değerli bir alternatif olabilir. Bu sitede, oyun torrentleri PC dosyalarını platforma göre bölünür ve .torrent dosyalarını hemen indirme seçeneğiniz vardır.

4- Korsan Koyu

The Pirate Bay olmadan en iyi torrent sitelerinin hiçbir listesi tamamlanmadı. Torrenting sitelerinin tartışılmaz kralı, istediğiniz tüm oyun torrentlerine sahiptir. Site, kuruluşundan bu yana kullanıcı arayüzü açısından güncellenmemiş olabilir, ancak bugün bile etkili olmaya devam etmektedir. Oyunlar için torrentlerden ayrı olarak, filmler, TV şovları, anime, yazılım programları vb.İçin torrentler bulacaksınız. Temel olarak, The Pirate Bay, eğer isterseniz, tüm torrent ihtiyaçlarınız için tek adresiniz olacak.

Torrent game

5.RARBG

Oyun selleri için güvenilir bir site arıyorsanız, RARBG’den başka bir yere bakmanıza gerek yoktur. Site yıllardır var ve güçlü kalmaya devam ediyor. Site güvenilir ve güvenilirdir ve istediğiniz her şeyi, hatta e-Kitapları bile indirebilirsiniz. The Pirate Bay’e benzer şekilde, buradan indirebileceğiniz içerik türüyle sınırlı kalmayacaksınız. Oyun sel bulmak RARBG üzerinde 1-2-3 kadar kolaydır. Tek yapmanız gereken sayfanın sol tarafında bulunan “Oyunlar” kategorisine bakmak. Aradığınız oyunu bulduktan sonra, herhangi bir tür spam yönlendirmesi hakkında endişelenmenize gerek kalmadan torrent dosyasını indirin.

6.LimeTorrents

Çeşitlilik söz konusu olduğunda, LimeTorrents’ın sunabileceği çok şey var. Bu genel torrent sitesi muhteşem görünmeyebilir, ancak sizi nasıl kandırdığına izin vermeyin. Daha yeni başlıklarda daha az ekme makinesi olmasına rağmen, bu torrent sitesinde çok çeşitli dosyalar bulacaksınız. Daha yeni başlıkların bunları olabildiğince hızlı indirebilmesi için yeterli ekim yapmadan önce biraz zaman alır. Site, başlangıçta ekim makinesi eksikliğinden dolayı uTorrent oyunları indirme ve yükleme hızlarında sorun yaşayabilir, ancak zamanla sıraya girerler.

7.TorrentSnack Oyunları

TorrentSnack Games mükemmel görünümlü bir torrent sitesidir ve özellikle oyunculara yönelik hazırlanmış küratörlü içeriğe sahiptir. Ne tür oyunları tercih ederseniz edin, TorrentSnack Games hepsine sahiptir. En iyi oyun torrent siteleri gibi, oyunlar platforma bölünür ve ihtiyacınız olanı bulmanızı kolaylaştırır. Her oyun için, belirli bir oyunun zamanınıza değip değmeyeceğini belirlemenizi kolaylaştırmak için düzgün özetler vardır. Memnun kaldığınızda, komik yönlendirmelerle uğraşmadan oyunu hemen indirin.

8.Zooqle

Size istediğiniz tüm oyunları vermekten başka, Zooqle’da filmler ve TV şovları da bulacaksınız. Aradığınız oyunu arama çubuğunu kullanarak veya kategoriler altında “Oyun” u seçerek arayabilirsiniz.

9.TORLOCK 

Hangi oyunu aradığınız önemli değil, TORLOCK’ta bulabilirsiniz. Oyun sel sitesi yeni olabilir, ancak çevrimiçi oyun topluluğu tarafından bir arada tutulur, bu yüzden çok iyi.

10.Kickass Torrentleri 

Yeni ve geliştirilmiş Kickass Torrents ünlüdür ve oyun selleri için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bunun dışında birçok başka içerik de bulacaksınız. Burada, aradığınız oyun ne olursa olsun, kendinize neyi soktuğunuzu bilmeniz için kesin ayrıntılar alacaksınız.

11.LIMETORRENTS

Bu platform, oyun torrentleri bulmanın ne kadar kolay olduğu konusunda mükemmeldir. Site, ilk kez torrent kullanan insanlar için mükemmel bir şekilde uygundur.

Sonuç olarak, artık torrent sitelerinin engellemesini kaldırmak ve ihtiyacınız olan sitelerin dikkate almaya değer olduğu her şeye sahipsiniz. Erişimin engelini kaldırmak için bir torrent VPN’e ihtiyacınız olacak, ancak oyun oynarken güvenli olmanızı sağlamak için bir oyun VPN’sine de ihtiyacınız olacak.

İhtiyacınız olan son şey bir siber saldırıya kurban gitmektir. Çevrimiçi gizliliğinize ve güvenliğinize gerçekten değer veriyorsanız Ivacy VPN gibi güvenilir bir oyun VPN’i kullandığınızdan emin olun  . Bununla birlikte, sadece güvenliğinizi ve gizliliğinizi güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda inanılmaz fırsatlar elde etmek ve hatta sizin için uygun olmayan bölge kısıtlamalı içeriğin kilidini açmak için bölgeler arasında geçiş yapabilirsiniz. Tüm bunlar ve çok daha fazlası için Ivacy VPN’i her zaman kullanın!

Leave a Reply