Thief Simulator Indir

Thief Simulator Indir

Buradan İndirin

Hırsız Simülatörü

Hırsız yolculuğuna bireyin dışında durmaya başlar! Başka bir ifadeyle, Vinny adlı bir adamdan cep telefonundan bir ünvan almak, hapishaneden atılmasını tavsiye ediyor! Başlamasını isteyen yerel bir suç grubunu kullanmak. Onlar için hırsızlık. Ancak Vinny, Hırsız’ın yetkinliğini göstermek için 30 dolar ve klasik bir CRT televizyon gibi gizlice girmenizi sağlar. Anlatı, az olan şey, oradan çözülmeye başlar.

Theif Simulator İncelemesi

Örneğin, Vinny’de her şey en iyi New York aksanının sınır ötesi saldırgan yorumu olarak tanımlanabilir. Kazara ya da değil, bu komik rahatlamanın tonlarını, zanaatını oldukça ciddiye alan bir saptırmada sağlıyor. Neyse ki, anlatı, tüm pencere örtüsünde, benzediklerini düzgün bir şekilde yeniden oluşturmakla daha fazla ilgili olan bir saptırmada. En önemlisi, şüphelenmeyen alanların yollarını dolaşan bir hırsız için. Oyun söz konusu olduğunda, Get Thief Simulator beklenmedik bir şekilde belirtildi ve nüanslı. Bu her zaman Grand Theft Auto değildir, bu nedenle oyuncular sadece ev kırmalarını bozamaz ve ayrılmak için inşaatı üstlenemezler.

Buna ek olarak, Hırsız dövülmüş arabasının etrafında dolaşmasına rağmen, Faaliyette belirli bir incelik var. Bir piyon dükkanına pazarlamak için antika elektronikleri gövdeye yerleştiriyorlar. Hırsızlar oyuncudan bir hevesle başlayabilir, bu da yeni evlere girerek faydalanır. Aynı şekilde, ganimet çalmak ya da bu oyunun anlatısının bir üyesi olarak takip edilebilirler. Bunu takiben, oyuncuların planlarını uygulama konusunda birçok seçeneği var! Büyük ölçüde oyuna eşit olduklarında ve Hırsız’ın yetenek ağacını genişlettiklerinde. Bu, favori sistemi Tools4Thieves üzerinde satışa hazır tüm sistem ile birleştiğinde! Hırsızlıkları bir oyuncu eleman haline getirir ve bu oyunun en büyük kahkaha detayını kolayca hazırlar.

Gizlilik eyleminin orijinal oyun harmanlama bileşenleri

Oyuncular Catwoman gibi camdan fantastik bir oyukta veya elektronik olarak kesebilirler! Hırsız ayrıldıktan ve girdikten sonra en akıllı evlerin bile aptalca hissetmelerini sağlamak için kilitleri devre dışı bırakın. Ücretsiz oyun Hırsız Simülatörü ayrıca Hırsız uzaktan aşağıdaki hedefleri izlemek görür hoş bir gözetim aparatı içerir! Oyunlarını oluştururken güzel egzersizler yapmak için gün geçtikçe egzersizlerini işaretlemek.
Özetle, bu artırılabilir ve değiştirilebilir; posta kutularına yerleştirilebilecek minyatür kameralar bulacaksınız – bunu takiben bu soygunun gözetim bölümünü güçlendirin. Oyuncular bir güçlük farkına girerse, içinde saklanacak çeşitli yerler var! Çöp paketleme kapları ve dolapları gibi yuvarlak evler.

Bu, Moda Yardımı ile oldukça teşvik edilir, çünkü şans Hırsız’ın otomobilini kullanıyor. Bu vagonlar anne ve baba arasında bir geçiş gibi bir şekilde kolları çocuklarını içeri çeker. Yayalara çarpmak bu girişimin sıfırlanmasına yol açar, bu yüzden otomobil riskli bir araçtır. En önemlisi, Hırsız Simülatörü, diğer tüm lotlarda mükemmel olmaktan ziyade tek bir değişkente mükemmeldir. Ancak, hırsızlığın tüm yönleri haline gelen ayrıntı derecesi! Lockpicking, bir ev kasa, kırma ve gizli, sadece bir çift telefon – mükemmel ve takdir değeri.

Etkisi olmadan yapabileceğiniz her şeyi çalın

Hikaye ve küresel yapı açısından bir çift aşırı yardıma ihtiyaç duyulmasına rağmen. Bu nedenle, çalma ile teğet olarak ilişkili bazı tarihli sistemler edinen Hırsız Simülatörü oyunu kalbinde bir sanal alan saptırmasıdır. Ancak, bu genellikle bu endişelerin oyuncuların arzusuna bağlı olarak gereksiz olabileceği anlamına gelir. Eğer varlığınızda ihtiyacınız olan tek unsur, bir hırsız olarak yaşam tarzlarının en komik, maksimum gerçek temsilidir. Herhangi bir oyunu Hırsız Simülatöründen daha iyi yaptığını varsaymak zor! Sadece hayal kırıklığına uğramak zorunda kalmamanız durumunda bunun dışında hiçbir şey varsaymayın.

Thief Simulator V1.07 Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Hırsız Simülatörü V1.07’nin birincil Nitelikleri aşağıdadır.

  • Gerçek, tecrübeli bir hırsız, sineklerin etrafında bazı değerli eşyaları bulma olasılığının en yüksek olduğu yerleri tespit edebilir. Gece boyunca el fenerini kullanarak görünürdeki tüm değerli eşyaları ve olmasını beklediğiniz yerleri vurgulayın.
  • GPS izleyicileri kapatın, ağdaki tüm cihazların bağlantısını kesin ve sıralı numaraları silin. Çalınan otomobil ve pazar bileşenlerini çevrimiçi olarak sökün. Bir piyon dükkanından satın almadan önce güvenliklerini ortadan kaldırarak tabletleri ve telefonları hazırlayın.
  • Pratik öğeleri arayın. Kilitleme veya hackleme konusunda size biraz zaman kazandıracaklar. Bir pencereye yakın anahtar veya çöp kutuları içinde makbuz satın. Bu şeyler hevesli bir hırsızın hayatını çok daha basit hale getirebilir ve hırsızlık zamanınızı yarı yarıya azaltabilir. Açıkçası, çoğu işe yaramaz saçmalık… Ya da belki de öyle değil mi?
  • Kütüphanenize bağımsız bir giriş ekleyin.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular var.
  • Harika görseller var.

Leave a Reply