The Witcher 2 Indir - Güncellendi 2021

The Witcher 2 Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

 

The Witcher 2 İndir

RPG destanında Witcher, Geralt of Rivia hakkında ikinci bölüm. Hem güzel görsellerden hem de sofistike oyun mekaniğinden sorumlu yeni, modern bir oyun motoru, oyuncuları bir RPG oyununda şimdiye kadar yaratılmış en canlı ve inandırıcı dünyaya yerleştiriyor. Büyüleyici bir hikaye, dinamik savaş sistemi, güzel grafikler ve orijinal Witcher’ı böyle harika bir oyun haline getiren her şey şimdi çok daha gelişmiş ve sofistike bir şekilde yürütülüyor.

Witcher 2, dünyadaki en büyük medya kuruluşları tarafından en iyi RPG’lerden biri olarak kabul edildi:
– “Tüm bir tür için beklentileri yeniden tanımlıyor” – New York Times
– “Yılların en iyi rol yapma oyunlarından biri” – IGN – 9/10
– “Kaçırmayı göze alamazsınız” – Gametrailers – 9.4 / 10
– “Şimdiye kadar oynayacağınız en unutulmaz ve en iyi yazılmış fantezi video oyunlarından biri” – 1up

Geliştirilmiş
Sürümdeki Yenilikler : Profesyonel mod aracı – REDkit beta: REDkit, geniş, yaşayan dünyalar yaratmanın en iyi yoludur – sezgisel araçları kullanarak ortamları şekillendirin ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın! Kendi RPG maceralarınızı yaratın ve CD Projekt RED tarzında yapın!
Ek oyun süresi: Daha önce görülmemiş yerlerde geçen, hikayeyi genişleten ve yeni karakterler, gizemler ve canavarlar tanıtan yeni büyük maceralar.
Yeni Oyuna Giriş ve Sinema: Aedirn Kralı Demavend’in suikastını tasvir eden yeni, üç buçuk dakikalık önceden oluşturulmuş bir sinematik içeren tüm yeni animasyonlar ve kesme sahneleri. BAFTA Ödülü sahibi ve Akademi Ödülü adayı Tomasz Baginski, The Witcher 2’de anlatılan hikayenin sahnesini belirleyerek bu önemli tarihi etkinliği hayata geçiriyor. 

The Witcher 2: Assassins of Kings İncelemesi

Oyunun en sevilen unsuru Kings Witcher Witcher 2 Assassins arsa. Fırlatıcılar bunu dikkate aldı ve her diyalog üzerinde iyice çalıştı. Karakterler birbirini tekrarlamaz ve daha anlamlı konuşurlar. Toplam oyun süresi 50 saattir. Sıkıcı bir görev yok. Zor görevlerin tamamlanması zordur. Her aşama, büyük bir canavar ya da çok güçlü bir adam (hatta bir cadı!) Olabilecek bir patronla yapılan savaşla bitirilir. Witcher daha fazla seyahat eder ve güçlü bir sihirle yüzleşir. Oyunun sonunda günlüğü doldurmalısınız.
İlk kısım az miktarda silah ve teçhizat nedeniyle eleştirildi. Bu dezavantaj, savaş sistemi değiştirilerek iyileştirildi. Üç dövüş modu kaldı, ancak oyuncu komboyu kendisi seçebilir. Tek ihtiyacınız olan düşman için kritik olan grevleri seçmek.
Karakterinizi sonuna kadar geliştirmek neredeyse imkansız, çünkü sonsuz ekstra görevler ve bonuslar var. Yeni baskı oldukça tartışmalı, çünkü her oyuncunun kendi övgü ve şikayetleri var. Ekran görüntüleri

  • sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP / 7/8/10
  • İşlemci: Çift çekirdekli 2.2 GHz
  • Bellek RAM: 1 GB
  • Yığın hafıza / Bellek: 16 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800

 

Leave a Reply