The Wild Eight Indir - Güncellendi 2021

The Wild Eight Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Aslında, uçağınız bir kaza sırasında düştü. Bu korkunç durumda hayatta kalmak için elinizden geleni yapmalısınız. Hayatta kalanların sizin gibi büyük bir lidere ihtiyacı var. Onları güvende tutmak için hepsini The Wild Eight’in seviyelerinde kontrol etmelisiniz. Bu adadaki ortamlar düşmanlarla dolu. Seviyeleri kolayca geçmene izin vermeyecekler. Tek ihtiyacın olan onları birbiri ardına yenmek. Yeni silahlar almak veya öncekileri yükseltmek mümkün.

Savaşlarda kullanmak için silah gibi yeni eşyalar da üretebilirsiniz. Düşman karakterler seviye bazında çok daha güçlü hale gelecek. Onlara karşı başarılı savaşlar yapmak istiyorsanız, yükseltmeleri yapmalısınız. The Wild Eight’ta zamanlama çok önemlidir. Onlara doğru zamanda saldırmayı öğrenmelisiniz. Aksi takdirde, hayatta kalanlarınız idam edilecek. Oyuncuların, sonraki seviyeleri kolayca geçmeleri için birincil seviyelerde yeterli deneyime sahip olmaları gerekir.

The Wild Eight’in arkadaşlarınıza yanlarında oynamak için katılabileceğiniz kooperatif sistemi olduğunu bilmek daha iyidir. Orijinal sürümü Steam’de çevrimiçi oynamak için alırsanız, çok keyifli olacaktır. Çünkü çok oyunculu kısımda ekstra içerik var.

Gizemli uçak kazası sadece başlangıçtı. Hayatta kalan sekiz kişi,  Alaska’nın acımasız donmuş vahşi doğasının ortasında mahsur  kalır . Seni tüketmesine izin verme. Gerçeği bul. The Wild Eight’ın hikayesini anlatmak için hayatta kalın ve yaşayın. The Wild Eight’ta her zaman hareket halinde olun – hayatta kalmanın ve bu gizemli yerde ne olduğunu öğrenmenin tek yolu bu. The Wild Eight Ücretsiz İndir PC Oyun  Repack-Games.com . Hem ekip çalışması çok oyunculu hem de sürükleyici  tek oyunculu bir deneyim için tasarlanmış zorlu ve eğlenceli bir oyundur  .

Acımasız kutup vahşi doğasında maceraya atılın ve  hayatta kalan yolcuları ölüme terk eden gizemli bir uçak kazasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarın  . Diğer çevrimiçi oyuncularla (bir partide 8 oyuncuya kadar) katılın veya tehlikeli yolculuğa kendi başınıza başlayın. Kaynakları toplayın, kamp alanında ekipmanlarınızı üretin ve geliştirin, kar fırtınalarından  kaçının ve ormanda gizlenen ölümcül canavarlarla savaşın  .

buradan Indirin

The Wild Eight Indir

The Wild Eight, Alaska’nın karlı vahşi doğasında hayatta kalmak için mücadele eden bir uçak kazasından kurtulan rolünü üstlendiğiniz çok oyunculu bir kooperatif hayatta kalma oyunudur. Kaynak toplamanız, avcılardan kaçınmanız, yeni eşyalar üretmeniz ve her şeyden önce buzlu vahşi doğada sıcak kalmanız gerekecek.

KURTULANINIZI SEÇIN

Wild Eight, diğer hayatta kalma oyunlarını oynayan herkesin aşina olacağı temel hayatta kalma oyunu konseptlerini takip ediyor, ancak birkaç ilginç ayrıntıyla. Titiz Wild Eight, her biri belirli alanlarda kendilerini güçlü kılan farklı bir özel yeteneğe sahip olan uçak kazasından kurtulan sekiz kişidir. Yukarıdan aşağıya perspektif, sessiz renk şeması ve stilize grafikler, bunu çoğu hayatta kalma klonunun aynılığından özellikle çekici bir değişiklik haline getiriyor. Oyun zorlayıcıdır – kaynaklar azdır ve ölüm size zor kazanılan deneyime mal olur – ancak arayüz kullanımı kolay menülerle basit ve nettir. Kontrol sisteminin bazı kısımlarına alışmak biraz zaman alıyor. Diğer uçak kazasında hayatta kalma oyunu The Forest gibi, The Wild Eight de orada olduğunu düşündüren temel bir komploya sahiptir.

Gizemli uçak kazası sadece başlangıçtı. Hayatta kalan sekiz kişi, Alaska’nın acımasız donmuş vahşi doğasının ortasında mahsur kalır. Seni tüketmesine izin verme. Gerçeği bul. The Wild Eight’ın hikayesini anlatmak için hayatta kalın ve yaşayın. The Wild Eight’ta her zaman hareket halinde olun – hayatta kalmanın ve bu gizemli yerde ne olduğunu öğrenmenin tek yolu bu. Hem ekip çalışması çok oyunculu hem de sürükleyici tek oyunculu bir deneyim için tasarlanmış zorlu ve eğlenceli bir oyundur.

 • Keşfedin ve Hayatta Kalın: Acımasız kutup vahşi doğasına doğru maceraya atılın ve hayatta kalan yolcularını ölüme terk eden gizemli bir uçak kazasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarın.
 • Diğer oyuncularla çevrimiçi olarak katılın (bir partide 8 oyuncuya kadar) veya tehlikeli yolculuğa kendi başınıza başlayın.
 • Avlanın veya Avlanın Kamp alanında kaynakları toplayın, ekipmanlarınızı üretin ve geliştirin, kar fırtınalarından kaçının ve ormanda gizlenen ölümcül canavarlarla savaşın.
 • Yararlı ganimetlerle ve hatta bu dünyadan bir şeyle dolu esrarengiz anormallikleri, garip laboratuvarları ve terk edilmiş tesisleri bulun.

WILD EIGHT NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Wild Eight indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The.Wild.Eight.v0.11.18.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir, buradan buradan alabilirsiniz  ).
 4. The Wild Eight klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 veya üzeri 64bit
 • İşlemci:  Intel Core i3 2.00 GHz veya AMD eşdeğeri
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  1 GB Bellek ile NVIDIA GeForce 450 veya üstü
 • Depolama:  1 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply