The Sims 2 Indir - Güncellendi 2021

The Sims 2 Indir – Güncellendi 2021

Oyun hakkında

buradan Indirin

 

The Sims 2 Indir

The Sims 2, selefiyle aynı konseptte: oyuncular Sims’lerini çeşitli aktivitelerde kontrol ediyor ve gerçek hayata benzer bir şekilde ilişkiler kuruyorlar. Sims 2, selefi gibi, tanımlanmış bir nihai hedefe sahip değil; oyun açık uçlu. Sim’lerin yaşam hedefleri, istekleri ve korkuları vardır, bunların yerine getirilmesi hem olumlu hem de olumsuz sonuçlar üretebilir. Tüm Sims yaşlanır ve isteklerinin yerine getirilme derecesine bağlı olarak 90 sim güne kadar yaşayabilir

Sims 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. The Sims 2 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve (eğer alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için “The Sims 2 + TÜM DLC’s.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. The Sims 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

The Sims 2 Bedava İndir

The Sims 2 Free Download’u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. SIMS 2 (TÜM DLC’LER)
BOYUTU: 11.11 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 98/98 SE / Me / 2000 / XP / Vista (yamalı ise)
 • İşlemci:  1.8 GHz (Vista ve üstü için 2.4 GHz)
 • Bellek:  512 MB (Vista ve üstü için 1 GB.)
 • Ekran  Kartı: Pixel Shader 2.0 destekli 128 MB Ekran Kartı
 • DirectX®:  DirectX 9.0 uyumlu.
 • Sabit Sürücü:  11,1 GB boş alan.

Leave a Reply