The Long Dark Indir

Uzun Karanlık İndir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Uzun Karanlık, jeomanyetik bir felaketin ardından geniş bir donmuş vahşi doğayı keşfederken, solo oyuncuları kendileri için düşünmeye zorlayan düşünceli, keşif-hayatta kalma deneyimidir. Zombi yok – sadece sen, soğuk ve Tabiat Ana’nın toplayabileceği tüm tehditler. Gece gökyüzünde parlak ışıklar parlıyor. Rüzgar, ahşap kabininizin ince duvarlarının dışında öfkelenir. Uzakta bir kurt uluyor. Paketinizdeki yetersiz kaynaklara bakıyorsunuz ve gücün gizemli bir şekilde çıkmasından önceki günler için diliyorsunuz. Daha ne kadar hayatta kalacaksın?

 

Long Dark Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Uzun Koyu bitti indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “The.Long.Dark.v1.78.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. The Long Dark klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Uzun Karanlık Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Uzun Karanlık Ücretsiz İndirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

UZUN KOYU (V1.78 ve TÜM DLC)
BOYUTU: 5.89 GB

 Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP
 • İşlemci:  Çift Çekirdekli Intel i5 CPU @ 2GHz +
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Intel 4xxx Series, 512MB VRAM veya daha iyisi
 • Depolama:  7 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  Herhangi bir yerleşik çip çalışacaktır.

Ekran görüntüleri

Leave a Reply