The Forest Indir - Güncellendi 2021

The Forest Indir – Güncellendi 2023

2.9/5 - (21 votes)

Orman  , oyuncuların oğlunu arayan bir baba rolünde gizemli bir adada bir yolculuğa çıkmaya davet edildiği tipik bir kurtulan. Tehlike, macera, hayatta kalma ve bir sorun denizi bekliyorsunuz. Hikayede, oğluyla iş için uçan sıradan bir yolcu için oynayacaksınız. Ancak bir uçak kazası vardı, uçak düştü ve ana karakter ve oğlu dışında kimse hayatta kaldı. Ancak, kazadan hemen sonra, kahramanın oğlu yerel Aborijinler tarafından kaçırıldı ve şimdi onu geri getirmek için mümkün olan her şeyi yapmanız gerekiyor. Doğru, yapmak kolay olmayacak.

Oyun, hayatta kalma türünü temsil eden oyun için standarttır. Kimse seni hiçbir şeyle sınırlamaz. Hemen tüm ciddiyetlere girebilir ve bir oğul aramaya, hikaye görevlerini tamamlamaya başlayabilir veya doğrudan hayatta kalmayı başarabilirsiniz. Adada uyumak, yerleşmek, yiyecek ve ev eşyaları almak, bir sığınak inşa etmek ve hatta silah yapmak için bir yer bulmak zorunda kalacaksınız

En ilginç şey, ormanda vahşi ve mistik hayatta kalmak zorunda kalacaksınız. İlk başta, olağandışı bir şey olmayacak: yiyecek arayacak, dünyayı keşfedecek ve toplayacak, sizin için yararlı görünen her şeyi alacaksınız. Ama sonra size saldırmaya başlayacaklar ve kendinizi savunmanız gerekecek. Bu, silahınızı ve konumlarda bulacağınız tüm eşyaları oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Dünya açık ve devasa. Tüm binalara girebilir, bulunan eşyalardan zanaat araçları oluşturabilir, adanın sonsuz genişliklerinde seyahat edebilir ve uygun gördüğünüz her şeyi yapabilirsiniz. Asıl mesele, hiçbir durumda durmamasıdır, çünkü boşa harcanan bir dakika bile kahramanınıza bir hayata mal olabilir.

Orman macera, hayatta kalma simülatörü ve aksiyon korku: oyun birçok tür bir karışımıdır. Bir uçak kazasından sonra, garip bir adada hayatta kalan tek kişi olarak kalırsınız. Adayı keşfederken, giderek artan bir şekilde sırlarına gömülüyorsunuz ve yakında adada yalnız olmadığınızı anlıyorsunuz. İnsan etinden kar etmek isteyen garip yaratıklar hayatınız için ciddi bir tehdit haline geldi. Orman, yiyecek, barınak ve silahlar bulacağınız gerçek bir hayatta kalma simülatörüdür. Yangın ve barınak yapımı için ağaçları kesin, tam hareket özgürlüğü istediğiniz yere gitmenizi ve sizin için güvenli göründüğü yerlere yerleşmenizi sağlar. Sadece hangi sığınağı inşa edeceğinize siz karar verirsiniz, çevre boyunca tuzakları olan bir kale veya basit bir geceleme olacaktır. Büyük bir ada bulacaksınız, hayatını yaşayan ve sırlarıyla birçok yeraltı mağarası içeren. Hayatta kalmak, savaşmak veya saklanmak, düşmanlarınızı keşfetmek için her şeyi yapın, çünkü onların da zayıflıkları var.

Yeni oyun ürünü The Forest’da yer alan eşsiz bir efsane . Oyunun arsa, benzersiz bir yer, bir orman, oldukça garip ve sıradışı. Efsaneye göre, ikizleri olan garip hayaletler yaşıyor. Hayaletler kurbanlarını takip eder ve sonra öldürürler. Bazı çiftçiler bu yaratıklarla karşılaşmış, bazıları ise basitçe karşılaşmış gibi görünmektedir. Bazıları sadece arkadaşlar tarafından oynanıyor. Oyuncular korkunç bulmacaları çözmek, bu alanda dolaşmak ve engelleri yok etmek zorunda kalacaklar. Bu korku oyunu, korkunç ve korkunç oyunlar oynamayı sevenler için kayıtsız kalmayacak. Fantezinizi gösterin, oyunda kendi resminizi oluşturun ve en sıradışı ve orijinal olmasına izin verin. Ana şey, en kötüsü başlamadan önce bu ormanı terk etmektir, aksi takdirde bilinmeyen bir hayalet sizi yok edecektir. Orman sel ücretsiz indir bizim kaynak tüm ziyaretçiler.

orman sel

Korku türünde bilgisayar oyunlarını sevenler için torrent The Forest’ı indirmenizi öneririz. Bu bilgisayar oyununun ana karakteri uçakla bir uçuşta gönderilir, ancak kaza ile bağlantılı olarak ormanda oturmak zorunda kalır. Burada ve tüm eğlence başlıyor. Mesele şu ki, bu ormanda ikizleri olan çok korkunç ve oldukça garip hayaletler ve hayaletler var. Avlarını takip ederler ve acımasızca onunla uğraşırlar. Hayatta kalmak için, tutarlı, açık bir şekilde düşünülmüş olarak hareket etmek gerekecektir. Ve küçük bir hata ya da hata size mal olabilir. Korku oyunu korku yaratır, kan donar ve kalp işini yavaşlatır. Torrent indirme The Forest hızlı bir şekilde ücretsiz olarak mevcuttur ve kayıt olmanıza da gerek yoktur. Oyuncu vahşi boş bir ormanda hayatta kalma becerilerini göstermek zorunda kalacak, geçici barınak yapımından ve yenilebilecek büyüyen bitkiler de dahil olmak üzere avlanma ve yiyecek elde etme ile biten. Ormandaki evinizin güçlü olduğundan ve sizi hayaletlerin yanı sıra diğer orman sakinlerinin saldırısından koruyabildiğinden emin olun. Buna karşılık, oyunun yaratıcıları karaktere muazzam miktarda güç verdi ve bir ağaca çöp atmak bile zor olmayacak. Tehlikelerle dolu korkunç bir ormanda hayatta kalmak, yalnız yaşam için kendinizi test edin. ve bir ağacın boşaltılması bile zor olmayacak. Tehlikelerle dolu korkunç bir ormanda hayatta kalmak, yalnız yaşam için kendinizi test edin. ve bir ağacın boşaltılması bile zor olmayacak. Tehlikelerle dolu korkunç bir ormanda hayatta kalmak, yalnız yaşam için kendinizi test edin.

Oyun Orman ücretsiz indirin. Yeni korku oyunu Orman genel olarak oyun türleri ve video oyunları fikrinizi mahvediyor. Mevcut olanların hepsi gibi değil ve birçok kriterde kalabalığın arasından sıyrılıyor. Tek bir üründe birleşmiş oyun şirketi SKS Games bağlanmaz ve uzlaştırılamazları bağdaştırır. Oyun ormanda olacak ve bu nasıl olacağına bağlı. İlk bakışta boş yok ve hiçbir şey olmuyor. Ancak, torrent’i oyun sitesinden indirirseniz, bunun tersine emin olabilirsiniz. Her resim bir bilgisayar monitöründe görmek istediğinizle aynı olacaktır. Oyunun kendi, eşsiz resmini oluşturun.

Yeni oyun ürünleri The Forest’da benzersiz efsane. Oyunun arsa, oldukça garip ve sıradışı bir eşsiz yeri, ormanı anlatıyor. Efsaneye göre, ikiz olan garip hayaletler yaşıyor. Hayaletler kurbanlarını gözetliyor ve sonra öldürüyor. Bazı çiftçiler bu yaratıklarla karşı karşıyadır ve bazıları sadece karşı karşıya kaldıklarını düşünmektedir. Bazıları sadece arkadaş oynuyor. Oyuncular, bölgede dolaşmak ve engelleri yok etmek için korkunç gizemleri çözmek zorunda kalacaklar. Bu korku oyunu ürpertici ve korkunç bir oyun oynamak isteyen herkesi etkileyecek. Hayal gücünüz olun, oyunda kendi resminizi oluşturun ve en sıradışı ve orijinal olmasına izin verin. Ana şey – en kötü başlamadan ormanı terk etmek, aksi takdirde bilinmeyen hayaleti yok edersiniz. Orman torrent sitemizin tüm ziyaretçileri ücretsiz indir.

orman sel

Korku türünde bilgisayar oyunlarını sevenler için torrent The Forest’ı indirmenizi öneririz. Bilgisayar oyununun ana karakteri bir uçakta uçuyor, ancak kaza nedeniyle ormanda oturmak zorunda kaldı. İşte en ilginç başlıyor. Mesele şu ki, bu ormanda ikizleri olan çok korkutucu ve oldukça garip görünümler ve hayaletler yaşıyor. Avlarını takip ediyorlar ve sonra acımasızca. Hayatta kalmak için tutarlı, açıkça düşünülmüş olarak davranmalıyız. Ve küçük bir yanlış adım veya hata size hayatınıza mal olabilir. Korku oyunu naveivaet korku, kan dondurur ve kalp çalışmalarını yavaşlatır. Torrenti indir The Forest hızlı, ücretsiz ve kaydolmaya gerek yok. Oyuncu, geçici konut inşaatından, vahşi boş ormanda tüm hayatta kalma becerilerini göstermek zorunda kalacak, ve gıdada kullanılabilecek bitkilerin yetiştirilmesi de dahil olmak üzere, yiyeceklerin avlanması ve tedarikinin sona erdirilmesi. Ormanda evinizin güçlü olduğundan ve sizi hayaletlerin ve diğer orman sakinlerinin saldırılarına karşı koruyabildiğinden emin olun. Buna karşılık, oyun karakterinin yaratıcıları muazzam bir güç kazandı ve hatta ağacın devrilmesi zor olmayacak. Tehlikelerle dolu korkunç bir ormanda hayatta kalmak için kendinize meydan okuyun.

Orman v1.12:

 • Index ve SteamVR 2.0 giriş sistemi için tam destek
 • Windows Mixed Reality, Oculus, Vive, Knuckles VR denetleyicileri için özel derleme Giriş bağlama haritaları
 • Tüm VR denetleyicileri için Parmak / kavrama izleme desteği eklendi. Parmak eklemleri tüm parmakları bağımsız olarak izler
 • Giriş ipucu sistemini dinamik olarak yeniden oluşturun ve denetleyici bağları / denetleyicileriyle eşleşin
 • Darbe Dokunsal Titreşim (devre dışı bırakılabilir)
 • Öğe Üzerine Titreşim (devre dışı bırakılabilir)
 • VR yerel ekran klavyesi için destek eklendi
 • Seçeneklerde ‘denetleyici gürültüsü’ ile bağlantılı Haptik titreşim desteği
 • Sabit Timmy Epilogue kamera
 • Survival kitap hareketi kilit hatası düzeltildi
 • Oyuncu yeniden yükleme sırasında devirdiğinde tatar yayı konumunun sıfırlanması düzeltildi
 • Düdende eksik helikopter düzeltildi
 • Oyuncuların bir temel veya zemine duvarları ve çitleri manuel olarak yerleştirmelerini engelleyen hata düzeltildi
 • Harita eksik arka yüzleri düzeltildi
 • Güç saldırılarını tetikleyen tırmanma baltası düzeltildi
 • Denetleyici takılı değilse seçenekler menüsündeki Kilitli sürgüler düzeltildi
 • Boğulma tetiklenmedi düzeltildi

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi:  Windows 7
İşlemci:  Intel Çift Çekirdekli 2,4 GHz
Bellek:  4 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA GeForce 8800GT
DirectX:  Sürüm 9.0
Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX® uyumlu
Ek Notlar:  32bit windows kullanıcılarının sağlaması gerekir sistemlerinde kullanılabilecek en az 4 gb koç vardır.

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi:  Windows 7
İşlemci:  Dört Çekirdekli İşlemci
Bellek:  4 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX:  Sürüm 9.0
Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX® uyumlu

Oyun Nasıl Kurulur

 1. Torrent üzerinden oyun dosyalarını indirin.
 2. «[Yükleme dosyasını çalıştırın gamename ] .setup.exe », talimatları izleyin.
 3. Diskte, oyunun yükleneceği bir yer seçin.
 4. Oyunun yüklü olduğu bildirimini bekleyin.
 5. Oyunun etiketine tıklayın, Oyna!
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply