The Amazing SpiderMan Indir

Oyun hakkında

Buradan İndirin

İnanılmaz Örümcek Adam İndir

Columbia Pictures’ın yeni filminin olaylarından kısa bir süre sonra geçen The Amazing Spider-Man, New Apple’ı yeni dolaşımdaki hayali tehlikelerden korumak için New-City’nin yepyeni kahramanını serbest dolaşım, web-sling aksiyonuna geri atıyor.

Ana Özellikler:

 • Örümcek Adam’ın muzaffer New York’a dönüşü – Herkesin en sevdiği web başkanı, hayranların favori, serbest dolaşan, web askı oyununun dönüşüyle ​​Manhattan’a geri döndü.
 • Web Rush: oyuncu seçimi gelişti – Oyuncular suçla savaşmak ve Spidey’in imzası akrobatik hareketlerini daha önce hiç olmadığı gibi çekmek için gerçek zamanlı navigasyon ve savaş seçimlerini kullanıyor.
 • Bir sonraki adımda ne olacağını öğrenin – Columbia Pictures’ın 2012 gişe rekorları kıran teatral sürümüne yepyeni bir epilog hikayesinde Peter Parker’ın anlatılmamış öyküsünü keşfedin.
 • Örümcek Adam’ın yeteneklerini sınırlara kadar itin – Manhattan’ı kurtarmak için yarışırken klasik Süper Kötü Adamların tüm yeni versiyonlarının yanı sıra orijinal, hayat düşmanlarından daha büyük savaşın.

İnanılmaz Örümcek Adam Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Amazing Spider-Man bitti indirilmesi sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “The.Amazing.Spider.Man.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. The Amazing Spider-Man klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İnanılmaz Örümcek Adam Ücretsiz Indir

Doğrudan bağlantı ile The Amazing Spider Man Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. İNANILMAZ ÖRÜMCEK ADAM
BOYUTU: 7.23 GB

: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemenize gerek yok. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® 7 / XP (SP 3) / Vista (SP 2)
 • İşlemci:  Intel Core® 2 Duo 2.6 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6000+
 • Bellek:  3 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVidia Geforce 7600GT / AMD ATI Radeon X1800 GTO
 • DirectX® : 9.0c
 • Sabit Sürücü:  7500 MB HD alanı
 • Ses:  DirectX 9.0 uyumlu herhangi bir Ses Kartı

Ekran görüntüleri

Leave a Reply