Teamviewer Indir

Buradan İndirin

Teamviewer Indir

Uzak masaüstü uygulaması

TeamViewer  , masaüstü paylaşımı ,  uzaktan kumanda ,  çevrimiçi toplantılar ve  dosya aktarımı sağlayan güvenli, ücretsiz, özel bir yazılımdır  . BT Yöneticileri için şiddetle tavsiye edilen kapsamlı ve güvenli bir PC erişim uygulamasıdır. Yazılım, çalışanların bilgisayarları üzerinden sorunsuz bir şekilde işbirliği yapmalarına izin vermekle ilgilidir.

Sanal işbirliği için özellikler

TeamViewer,  birden fazla kişinin bilgisayarları üzerinden birlikte çalışabilmesi için genişletilebilen bir uzaktan erişim çözümü sunar  . Yazılım, ekip üyeleri arasında fiziksel olarak herhangi bir yerde toplanmadan beyin fırtınası oturumları ve toplantılar yapılabilmesi için sanal bir alternatif sunar.

Yazılım, etkileyici  çoklu platform özelliklerine , gelişmiş bir güvenlik modeline sahiptir ve kapsamlı bir uzaktan erişim özellikleri seti sunar.

Kurulum

To  TeamViewer yüklemek  hem ev sahibi ve misafir sistemlerinde, küçük 23 MB uygulamasını yüklemeniz gerekir. Programı herhangi bir kurulum gerektirmeden web tabanlı kontrol ile de çalıştırabilirsiniz. Uzaktan yazdırma  için  bir TeamViewer yazıcı sürücüsü eklemek isteyip istemediğiniz sorulacaktır  .

Kullanıcılar  ek güvenlik için TeamViewer VPN de ekleyebilir  . Kullanabileceğiniz başka bir seçenek, arayüzü Microsoft Outlook  ile  entegre etmektir  . Programı kurmak için bir hesap açmanız gerekir.

Süreç nispeten basittir ve fazla zaman gerektirmez. Uygulama her iki tarafa da yüklendikten sonra, bir bağlantı kurabilir ve uzak bilgisayara  ve programın kapsamlı özellik kümesine erişebilirsiniz  .

Arayüz

TeamViewer arayüzü  taklit  Microsoft Uzak Masaüstü  birçok yönden. Temiz ve gezinmesi kolaydır. Herhangi bir eyleme kolay erişebileceğiniz merkezi bir kontrol çubuğu sağlar. Küçük bir görev çubuğu penceresi göreceksiniz ve kullanıcılar tüm araçlara erişebiliyor. Ayrıca, bilgisayarı kimin kontrol ettiğini de görebilirsiniz.

Hesaptaki tüm etkinlik, uygulamanın web portalı üzerinden raporlanmak üzere günlüğe kaydedilir  . Kayıtlı tüm uç noktalar orada tutulur. Web portalı ayrıca menüler solda ve bilgi panelleri sağda olmak üzere basit bir tasarıma sahiptir.

TeamViewer ne için kullanılır?

Uzaktan erişim araçları ile ilgili olarak, bu program kapsamlı bir dizi özellik sunar.  Notlar, VoIP  veya telefonla sohbet özelliğini  kullanarak , ekrana açıklama ekleyerek ve başkalarını bir oturuma davet ederek diğerleriyle kolayca çalışabilirsiniz  .

Uygulama ses  ve  video kaydedebilir  . Bağlantı ortağınızla sesli çağrı bile başlatabilirsiniz. TeamViewer’ı uzak komut dosyalarına erişmek  , ekran görüntüleri yakalamak   ve 2  GB’a kadar dosya aktarmak için de kullanabilirsiniz. Ek savunma  için, güvenli bağlantılar için bir VPN olarak kullanabilirsiniz  . Outlook entegrasyonuna eklediyseniz, toplantılar ve web seminerleri planlayabilirsiniz.

Kullanıcılar ayrıca telefon, VOIP ve  video görüşmeleri yapabilir  ve kolay paylaşım için sunumlar oluşturabilir. Bu sanal masaüstü, bir bilgisayarı fiziksel olarak dolaşmak yerine, kendi sisteminizden yapmanıza olanak tanır.

Bu uzaktan bağlantı aracının dikkat çekici bir yönü   , sistemi kuruluşunuzun ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirmek için geliştirebilmenizdir. Sistem, Windows , Linux,  Mac , Chrome OS, Android, Windows Mobile, iOS ve Blackberry cihazlarında platformlar arası erişimi destekler  .

TeamViewer,  her monitörü ayrı ayrı bir süper masaüstü olarak görebileceğiniz en üst düzey  çoklu monitör destek sistemine sahiptir; bu oturumlar arasında gezinmeyi kolaylaştırır. İşyeri için, kontrol etmeniz gereken tüm bilgisayarlara açık birçok oturum açabileceğiniz göz önüne alındığında, bu uygundur.

Güvenlik

Yazılım karmaşık ve kapsamlı bir güvenlik modeline sahiptir. Tüm trafikte  AES 256 bit şifreleme  ve bir https / SSL kullanılır, bu da herkesin internet veya LAN üzerinden şifrelenmemiş verileri yakalamasının zor olduğu anlamına gelir. Ayrıca  , oturumlarla merkezi ana sunucular arasında değiştirilen 2048 bit  RSA özel / ortak anahtarı da vardır.

TeamViewer ayrıca  iki faktörlü kimlik doğrulamaya sahiptir . Kilitleme çözümleri için ‘Güvenilen cihazlar’ı seçebilir ve güvenlik ekleyebilirsiniz. Olağandışı herhangi bir etkinlik,  yalnızca hesap sahibinin e-postası aracılığıyla şifre sıfırlamayı tetikler  .

Yazılım planları ve maliyetleri

TeamViewer’ın sunduğu gelişmiş araçlar ücretsiz olarak sunulmaz. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı plan var. Planlar, aylık bir ücrete göre yıllık olarak faturalandırılır. Mobil özellikler eklemeniz gerekiyorsa, yıllık olarak ücretlendirilen ek bir paket satın almanız gerekir.

TeamViewer ücretsiz  ‘Kişisel Planı’ minimal uzaktan erişim özellikleri ile tasarlanmıştır. Arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurmanızı sağlayacak özelliklere erişebilirsiniz, ancak dosya paylaşımı ve diğer araçlar sınırlıdır.

‘Tek Kullanıcı’ planı sağlam bir seçenektir. Bir kullanıcı ile sınırsız bilgisayar arasında, tek bir eşzamanlı oturumla erişiminiz olur. ‘Çok Kullanıcılı’ hesabı premium lisans sunar   ve birden fazla lisanslı kullanıcı için benzer erişim sağlar.

Takım planı biraz pahalı ama kurumsal lisansa sahip. Bu lisans diğerlerine benzer, ancak üç eşzamanlı oturum ve daha uzak yeteneklere izin verir. Maksimum üç eşzamanlı oturum sayısı oldukça düşüktür ve ölçeklendirilmesi gerekenlerin ihtiyaçlarına uymaz. BT yöneticilerinin aynı anda birçok oturuma erişmesi gerekiyorsa, yükseltme için ödeme yapmaları gerekir.

TeamViewer için ücretsiz bir alternatif arayanlara içine bakmak gerekir  AnyDesk ,  Chrome Uzaktan Masaüstü veya  LogMeIn . Bu programların çoğu o kadar güçlü değil, ama çok daha ucuz.

Uzaktan kumandada standart

TeamViewer,  birkaç dezavantajı ne olursa olsun, mevcut en iyi uzaktan erişim çözümlerinden bazılarını sunar  . İşlev ve performans açısından, araç cihazlar ve platformlarda çalışmayı kolaylaştırır. İşçileri bir araya getirmek için tasarlanmıştır ve tam da bunu yapabilir. Uzak bilgisayarlarla bağlantı kurun ve çevrimiçi işbirliği yapın.

Yüksek fiyat etiketine rağmen, bu program küresel uzaktan bağlantı çözümlerinde lider olmaya devam ediyor. Programı test etmek istiyorsanız, TeamViewer’ın kişisel kullanım için ücretsiz planına kaydolabilirsiniz. En son sürüm, gelişmiş iletişim, güvenlik ve dosya aktarım özellikleri sunar. Her yıl yayınlanan bir güncelleme var.

Leave a Reply