sXe Injected Indir - Güncellendi 2021

Sxe Injected Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

WINDOWS IÇIN ÜCRETSIZ PC OYUNU

sXe Injected  , sadece Windows için mevcut olan ve PC oyunları kategorisine ait olan ve LocalStrike tarafından oluşturulmuş harika ve ücretsiz bir oyundur.

SXE INJECTED HAKKINDA DAHA FAZLA

Mevcut sürümü 12.3 ve 15.06.2012 tarihinde güncellendi. Bu yazılım, işletim sistemi Windows 2000 ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce olarak indirebilirsiniz.

Bu, Counter Strike’a benzer şekilde internet oyunları çalışırken şüphesiz cehennemsiz bilgilerin ötesine geçmenizi vaat eden bir hile karşıtı stratejidir  . HackHunter ve HL Guard ile ilgili farklı yollar keşfettiniz, her durumda, özellikle tahmin edebileceğiniz kapasiteye sahip değildiler. Olasılık, Counter-Strike’ınızı izlemeye uyum sağlamak için çeşitli anti hilelere sahip olabilmenizdir. Ancak, hiçbiri tam olarak çalışamamıştır.

Bu normal programlama programı derslerinden daha küçük olan işlerle ilgilenmeyen herhangi bir müşteri, bir köprüden bir kaç saniye geçmesini sağlayarak sunucunuzdan atılabilir. Bu tür özel bir oluşturma kullanarak herhangi bir hile stratejisi oyunu yığılmış azaltmak.

sXe Injected Client, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemine sahip PC veya dizüstü bilgisayar için ücretsiz olarak lisanslanmıştır. Araçlar kategorisindedir ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir.

buradan Indirin

sXe Enjekte Edilmiş İndirme

İndirme hakkında, sXe Injected, PC oyunları kategorisindeki ortalama oyundan daha az depolama alanı gerektiren kaygan bir oyundur. Pakistan, Çin ve ABD’de çok kullanılan bir oyun.

Bu oyunu 2012 yılında kataloğumuza eklediğimizden beri zaten 511.374 indirmeye ulaştı ve geçen hafta 41 indirme kazandı.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply