Sword With Sauce Indir - Güncellendi 2021

Sword With Sauce Indir – Güncellendi 2021

Soslu Kılıç İndir

buradan Indirin

Oyun hakkında

Seviyede devriye gezen tüm düşmanları öldürmeye hazır olduğunuzda silahınızı, aletlerinizi ve ardından oyun tarzınızı seçin. Yol boyunca size yardımcı olmak için, hedeflerinizi istediğiniz şekilde suikast düzenleyecek çok çeşitli alet ve silahlar bulunmaktadır. Duvarları kırmızı olarak yeniden renklendirmek için çılgın bir istekle ya da algılamadan kaçınarak seviyeye doğru ilerlerken daha hassas bir yaklaşımla ateşli silahlara girebilirsiniz. Ana silahınız mermi saptırabilen, düşmanlarınızı parçalayabilen veya maksimum kan dökülmesi için atılabilen bir kılıç olabilir. Aynı anda birden fazla düşmana atılabilen veya mermilerini onlara geri yansıtabilen bir kalkan. Sessiz uzun menzilli yay, cephane hakkında endişelenmeden öldürür. Ve sonunda bir makineli tüfek çünkü bazen en iyi çözüm en gürültülü olanıdır. Ayrıca bir dizi kötü göt gadget’ınız var,

Soslu Kılıç Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Kılıç ile Sos bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Sword.With.Sauce..v2.4.0.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Sword With Sauce klasörünü çift tıklatın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Not: 2010-2015 tüm alt klasörlerine her vcredist_x64 ve vcredist_x86 dahil olmak üzere _Redist klasörü içindeki tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun düzgün çalışması için bu programların yüklü olması gerekir.

Kılıç soslu ücretsiz indir

Sword With Sauce Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


SOSLU KİLİT (V2.4.0)
BOYUT: 524.22 MB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Win 7 (Win64)
 • İşlemci:  Intel Core i3
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran Kartı:  OpenGL 2.1 uyumlu, 512 MB
 • Depolama:  1 GB kullanılabilir alan

 

Leave a Reply