SWAT 4 Indir

Buradan İndirin

SWAT 4 Indir

Oyun hakkında

SWAT 4: Gold Edition hem temel oyunu hem de genişlemesi SWAT 4: The Stetchkov Syndicate’i içerir. Bu sadece rozetle ilgili değil, acele ile ilgili. Efsanevi SWAT geleneğini sürdürürken adrenalin her zaman yüksektir – seçkin bir taktik uzman kadrosunu, deneyimin her ayrıntısını derinlemesine inceleyen sert vuruş eylemine yönlendirir. Silahlı felons ve patlayıcı durumları olan bir şehirde, sadece erkeklerinizin benzersiz becerileri yapacak – çünkü SWAT çağrıyı aldığında, başka seçenek yok. SWAT için her zamanki gibi işlenen gergin, cesur, patlayıcı dünyaya girin. SWAT 4 size gelişmiş stratejik ve taktik araçlar üzerinde kolay kontrol sağlar. Görevleri planlayın. Ekibinizi konuşlandırın. Tehlikeli suçluları öldür. Ve SWAT 4 Genişletme Paketinde ek silahlar, ekipman ve daha da fazla zorluk yaşarsınız.

 • Aksiyonla patlayan: Tamamen ayrıntılı ortamlarda 21 yoğun görev.
 • Geniş Arsenal: Ölümcül saldırı tüfeği ve güçlü av tüfeğinden ölümcül olmayan sersemletici silahlara kadar.
 • Avantajlı Ekipman: Durumları gözlemlemek, erişmek ve kontrol etmek için çeşitli araçlar mevcuttur.
 • Hızlı Görev Yapıcı: Kendiniz ve arkadaşlarınız için ayrıntılı özel görevler oluşturun.

SWAT 4: Gold Edition İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. SWAT 4 kez Gold Edition bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “SWAT.4.Gold.Edition.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. SWAT 4: Gold Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

SWAT 4: Gold Edition Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile SWAT 4: Gold Edition Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SWAT 4: ALTIN ​​BASKI
BOYUTU: 1.31 GB

 Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7/8/10
 • İşlemci:  1.8 GHz veya daha iyisi
 • Bellek:  512 MB RAM
 • Ekran  Kartı : DirectX 9 ile uyumlu NVIDIA / AMD ekran kartı
 • DirectX:  Sürüm 9
 • Depolama:  1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0c Uyumlu
 • Ek Notlar:  Kontroller: Klavye ve Fare

Ekran görüntüleri

Leave a Reply