Supraland Indir - Güncellendi 2021

Supraland Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Supraland Indir

Oyun hakkında

Supraland Birinci Şahıs Metroidvania Puzzle oyunudur. Ana ilham kaynakları Zelda, MSupraland Indiretroid ve Portal’dır. Supraland zeki olduğunuzu varsayar ve bağımsız olarak oynamanıza izin verir. Hikaye minimaldir, takip etmeniz gereken kapsamlı bir hedef verir ve ardından sizi özgürleştirir. Bu engellerin üstesinden gelmek için yeni yetenekler bulana kadar çoğu yolun ilk önce geçilemediği büyük bir birbirine bağlı dünyayı keşfedersiniz. Supraland’ın tasarımının temel taşı, çok yönlü yetenekler yaratmaktı, kaç farklı kullanımları ile sizi şaşırtmaya devam edeceklerdi. Yeteneklerinizi birleştirirseniz, olasılıklar daha da büyür. Oyunun çoğu sırları bulmak için sanal dünyayı keşfetmekle ilgilidir. Genellikle sınırlardan çıkmak ve seviye tasarımcısını yenmek üzere olduğunuzu düşüneceksiniz, ama tam size çok ödüllendirici bir yükseltme ile bir sandık var. Supraland, yaşamınıza saygı duyar ve sınırsız beyinsiz koleksiyonlarla oyun süresini şişirmez

Supraland Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Supraland bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Supraland.v1.3b.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. Supraland klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Supraland Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Supraland Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SUPRALAND (V1.3B)
BOYUT: 2.38 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • İşlemci:  Intel Core2Duo 2.66GHz
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : GTX 780
  • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply