Subnautica Torrent Indir - Güncellendi 2021

Subnautica Torrent Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Üç yıldan   uzun süredir Subnautica projesi geliştirilmektedir. Bağımsız stüdyo Unknown Worlds Entertainment’ın geliştiricileri aylık olarak ürünlerini “bitirdi”, bu da oyunu gittikçe daha kaliteli, istikrarlı ve çeşitli hale getirdi. Tür bağlılığına göre, bu oyun, oyunda zanaat ve muhteşem dünyanın keşfinin hüküm sürdüğü hayatta kalma kategorisine aittir. Bu durumda, dünya kendi içinde bir sürü sır, sır ve hatta uzaylı yaratıkları barındıran bir sualtı evrenidir.

buradan Indirin

subnautica torrent indir

Konuya göre, kahramanı uzaylıdaki uzaydan geçip uzaylı, bilinmeyen bir gezegene çökene kadar gitti. İçinde kahraman olan kurtarma kapsülü doğrudan suya düştü. Kahramanın amacı basit ve açıktır – herhangi bir şekilde hayatta kalmak, gemiyi onarmak ve bu agresif fikirli dünyayı terk etmek. Ama çevrenizde yüzlerce kilometre boyunca bir su yüzeyi olduğunda nasıl yapılır? Belki de bu gezegen tamamen sudan oluşur ve üzerinde toprak yoktur.

Böyle bir durumda, sualtı dünyasının çalışmasına katılmaktan başka bir şey düşünmemek, aynı anda alttan kötü olan her şeyi toplamaktan daha iyidir. Bulunan malzemelerden, kahramanı farklı nesneler oluşturabilir, çünkü kurtarma kapsülü hayatta kalan bir 3D yazıcıya ve çalışan bir bilgisayara sahiptir. Yazıcıyı kullanarak ve kaynak tarafından mekiği onarmak için gerekli yapı malzemeleri, kıyafetler, silahlar, aletler ve diğer yararlı cihazlar olarak kullanarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca, kahramanın açlık ve dehidrasyondan ölmemesi için içme suyu geliştirmesi ve kendi yiyeceklerini pişirmesi gerekiyor.

Subnautica  – harika ve çeşitli sualtı dünyası hakkında inanılmaz bir oyun. Şaşırtıcı derecede farklı bir yabancı sualtı dünyası her yeni oyunla sizi şaşırtacak. Bu sanal alan, maceranızı gerekli gerçekçilikle dolduran çarpıcı güzellik sinematik sahneleri içeriyor. Su tipi bir gezegendeki kolonizasyon uzay aracı “Aurora” nın çökmesi sırasında bağlantısı kesilen hayatta kalan tek kişi için oynayacaksınız. Amaçlarınız için kişisel olarak denizaltılar geliştirebilir ve hatta şeffaf duvarlardan panoramik bir manzaraya sahip denizaltılar oluşturabilirsiniz. Bütün bunlar okyanusların geniş alanlarını keşfetmenize yardımcı olacaktır. Rastgele nesil, deniz derinliklerinin inanılmaz sakinleri ile sizi sürekli şaşırtacak.

subnautica torrent indir

Bu sayfada, her zaman kayıt olmadan indirilebilen Subnautica oyununun en güncel sürümünü bulabilirsiniz . Hazinelere giderken denizin çeşitli sakinlerinin olacağı geniş bir deniz yatağını keşfetmeniz gerekecek. Altta bulunan eşyaları toplayın, bonusları alın ve daha da derinlere inecek yeni denizaltılar satın alın. Genel olarak oyun hala iyileştirmenin aktif aşamasındadır ve sürekli olarak gelişmektedir. Geliştiriciler burada duramaz, çünkü hayranların sayısı artıyor. Lisansın temelinde alınan hiçbir şey kesilmez ve yeniden kodlanmaz, kurulum sırasında tabletin türünü veya oyunun lisanslı sürümünü, ek yazılımın kurulumunu seçebilirsiniz.

Subnautica PC Download: Unknown Worlds Entertainment tarafından oluşturulan ve dağıtılan bir açık dünya hayatta kalma deneyimi bilgisayar oyunudur. Oyuncunun, 4546B gezegeni olarak bilinen yabancı bir gezegende denizi açık bir şekilde araştırmasını sağlar ve katlanmak için türden varlıklardan birini toplar. Subnautica ilk olarak Aralık 2014’te Microsoft Windows’a, Haziran 2015’te Mac OS X’e ve Mayıs 2016’da Xbox One’a erken erişimde taburcu edildi. Erken erişimin tamamen boşalması, uyarlamalar ile sadece 2018’de Steam’de PC için yapıldı. Subnautica’nın Subnautica adlı bağımsız bir uzantısı var: Under Zero 2018’in sonlarında erken erişime taburcu olmak istedi.

Subnautica bir hayatta kalma, açık dünya koşullarında belirlenen ve ilk bireysel bakış açısıyla oynanan eğlence eğlencesidir. Oyuncu, anekdot deniz gezegeni 4546B’de Aurora adı verilen parçalanmış uzay taşımacılığının tek başına üstesinden geleni kontrol eder. Geminin imhası, sapmaya başladıktan kısa bir süre sonra patlar, önündeki nokta çok iyi araştırılabilir. Oyuncunun temel amacı eğlencenin gerçekliğini araştırmak ve bu arada sapmanın anlatımını takip ederken gezegenin tehlikelerine dayanmaktır. Subnautica, oyuncunun varlık toplamasını, cihazlar, üsler ve dalgıçlar geliştirmesini ve gezegenin doğal yaşamıyla iletişim kurmasını sağlar.

subnautica torrent

SUBNAUTICA CRACK PC OYUNU NASIL KURULUR

  1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için Buraya Tıklayın  .
  2. Subnautica indirmeyi tamamladıktan sonra, torrent üzerinde sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin.
  3. Subnautica Download CPY  klasörünü çift ​​tıklayın  ve Setup ”uygulamasını çalıştırın.
  4. Oyunu kur. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir virüsten koruma biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
  5. Tamamlandığında, Crack klasörünün içine gidin, klasördeki tüm dosyaları sağ tıklayın ve kopyalayın, ardından masaüstünüzde Subnautica PC Download’a  sağ tıklayın  ve “Dosya konumunu aç” a tıklayın. Crack dosyalarını sağ tıklayın ve bir dizine yapıştırın, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, oyunu yönetici olarak çalıştırın ve video sürücülerinizi güncellediğinizden ve burada bulabileceğiniz DirectX’in kurulu olduğundan emin olun  .

Leave a Reply