Start Menu 8 Indir - Güncellendi 2021

Start Menu 8 Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Başlat Menüsü 8, tanıdık Klasik Başlat Menüsünü Windows 8 / 8.1 ve Windows 10’a geri getirmek için özel olarak tasarlanmış Windows kullanıcıları için masaüstü için özelleştirilmiş bir yardımcı programdır.

Uygulama, en son Windows 10 başlat menüsü ile Windows Klasik Başlat Menüsü arasında serbestçe geçiş yapmak için kullanışlı ve basit bir çözüm sunar. Windows 7 / Vista ve Windows XP için çoklu başlangıç ​​menüleri arasından seçim yapabilirsiniz. Geliştirilmiş bir arama motoruyla birlikte gelir, böylece uygulamalarınıza ve dosyalarınıza doğrudan başlat menüsünden hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Başlat Menüsü 8 ayrıca birkaç tıklamayla daha fazla özelleştirme sağlar. Windows 8.1’de Modern Kullanıcı Arabirimi ve Hoş Geldiniz’i atlama ve görev çubuğunuzu Windows 10’da istediğiniz gibi özelleştirme seçenekleri sunar.

Genel olarak, Başlat Menüsü 8 bazı güzel özelliklere sahip temiz küçük bir yardımcı programdır. Hafiftir, ihmal edilebilir sistem kaynaklarını tüketir ve en önemlisi ücretsizdir!

” Başlat Menüsü 8 ” yazılımıyla , Başlat Menüsünü Windows 8 veya Windows 10’a kolayca  geri getirebilirsiniz ! Yazılım, Windows 7’den tanıdığınız gezinme yapısını yeniden yakalar. Güçlü Dosya Arama ile İstenilen Dosyaları Almak İçin% 20 Daha Hızlı! Yalnızca masaüstünde çalışan kullanıcıların doğrudan Windows 8 masaüstüne önyükleme yapmasına izin veren Modern UI’yi atlama seçeneği sunar. En  iyi Windows 8/10 başlangıç ​​menüsü değişimidir . Başlat Menüsü 8  ile Masaüstü ve Modern Uygulamalarınızı  Yönetin Kolay  !

buradan Indirin

Başlat Menüsü 8 Indir

Başlat Menüsü 8’in en başarılı yazılım ürünlerinden biri olduğu bilinmektedir. Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10 işletim sistemlerini kullananlar için geliştirilmiştir. Windows 7’nin klasik başlangıç ​​menüsüne veya Windows 8 menüsünün daha şık bir görünümüne benzeyen tıklanabilir bir alan elde etmek isteyin, isteğiniz karşılanacaktır. Bu masaüstü donanımını kullanırken, başlangıç ​​menüsü öğelerinizi istediğiniz gibi yönetebileceğiniz, tanıdık bir başlatıcı tanıtıldı. Kurulum sırasında istediğiniz menü stilini seçebilirsiniz. Bu, onu temel tutar ve yalnızca en çok talep edilen öğelerinizi veya çok yönlü özelliğini etkinleştirir, böylece navigasyonu tüm cihazınızdan Başlat düğmesinden alabilirsiniz. Daha hızlı arama sonuçları elde etmek için ekibimiz bu işlevleri geliştirdi. Uygulamalarınıza bu şekilde erişebilirsiniz, belgeler, diğer şeyler hızlı ve kolay. Doğrudan başlat menüsünden beklemeniz yeterlidir. Hiç şüphe yok ki, diskteki aramanız 20 saniyeden daha kısa bir sürede gerçekleştirilecek. Başlat Menüsü 8 hoş, tanıdık bir arayüze sahiptir. Çeşitli dillerde tanıtılmaktadır. Program basit ve kullanıcı dostudur.

Win 8/10 Kullanıcıları için Klasik Başlat Menüsü Döndürür

Windows 8 / 10’a yükselttikten sonra, kullanıcılar başlat menüsünün olmadığı yeni sisteme alışmakta zorlanabilirler. Başlat Menüsü 8, davranışlarını değiştirmek istemeyen ve klasik başlat menüsünü geri getirmek istemeyen kullanıcılara yardımcı olabilir. Diğer stiller mevcutken, kullanıcılar tek bir tıklamayla tanıdık bir başlangıç ​​menüsünün tadını çıkarabilirler. Araç ayrıca orijinal stile geri dönmek için kolay bir yol sunar. Dahası, Başlat Menüsü’nün arka plan rengi masaüstü arka planıyla birlikte değişir.

Daha Hızlı ve Güçlü Dosya Arama
Yeni çıkan program daha güçlü bir arama motoruna sahiptir. % 20  daha hızlı arama hızı ile, daha kısa sürede arama sonuçları sağlayabilir. Kullanıcılar ayrıca daha doğru arama sonuçlarıyla gereken dosyaları kolayca bulabilirler. Sık kullanılan veya son kullanılan dosyalar, hızlı erişim için Başlat Menüsüne sabitlenir.

Reklamsız ve Daha Temiz Başlangıç ​​Menüsü
Reklamlar, bir sistem başlat menüsü kullanırken kullanıcının dikkatini dağıtabilir, hatta bazen istenmeyen tıklamalara neden olabilir. Araç, kullanıcıların uygulamaları ve istenen dosyaları rahatsız etmeden bulmasına yardımcı olmak için% 100 temiz ve güvenli bir başlangıç ​​menüsü sunar.

Yararlı, Kolay ve Özelleştirilmiş Ayarlar
Kullanıcılar uygulama üzerinden ayarları özelleştirebilirler. Kullanıcıların Windows Başlat Düğmesini özelleştirmesi için çeşitli simgeler toplanmıştır. Kullanıcılar ayrıca kendi hesap resimlerini kaydedebilir, favori uygulamalarını sabitleyebilir ve programların görüntülenme şeklini yönetebilir Başlat Menüsü . Daha gelişmiş ayarlar keşfedilmeyi bekliyor.

Not : Demo sürümünde sınırlı işlevsellik.

ARTILARI

Tanıdık bir arayüz:  Başlat düğmesi ve menü, Windows 95’ten beri Windows’un temel dayanağı olmuştur. Windows 8’de Microsoft yeni bir şey yapmaya karar verdi, ancak gerçek şu ki, çok uzun bir süre sonra yeni bir şeye uyum sağlamak zor. Başlat Menüsü 8, gezinmeyi tekrar tanıdık hale getirmek için eski arayüzü yeniden canlandırır.

Stilistik seçenekler:  Başlat Menüsü 8, yeni Başlat düğmenizi tamamen özelleştirmenizi sağlar. İlk olarak, düğmenin nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz. Klasik Windows 7 düğmesine benzeyen bir düğme seçebilir veya Windows 8 stiline uygun gibi görünen daha modern bir şey seçebilirsiniz.

Özelleştirilmiş menü:  Windows 8 ile kurulum işlemini tamamladığınızda, menüye dahil etmek istediğiniz öğeyi tam olarak seçebilirsiniz. Bu, menüden tüm sisteminizde gezinebilmeniz için temel tutmanıza ve yalnızca en sık kullandığınız öğelere veya kapsamlı bir öğeye yer vermenizi sağlar. Büyük bir ek, Windows 8 Metro uygulamalarınız için bir menü ekleme yeteneğidir.

EKSİLERİ

Kurulum zamanı:  Tek dezavantajı, tam olarak istediğimiz şekilde ayarlanması oldukça zaman aldı. Birkaç ön ayar veya benzer hızlı başlatma seçeneği, başlaması için gereken süreyi en aza indirmiş olabilir.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply