Stardew Valley Indir - Güncellendi 2021

Stardew Valley Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Stardew Valley İndir

Oyun hakkında

Büyükbabanızın Stardew Vadisi’ndeki eski çiftlik arazisini miras aldınız. El-aşağı araçları ve birkaç madeni para ile donanmış, yeni hayatınıza başlamak için yola çıktınız. Karadan yaşamayı ve bu büyümüş tarlaları başarılı bir eve dönüştürmeyi öğrenebilir misiniz? Kolay olmayacak. Joja Corporation kasabaya geldiğinden beri, eski yaşam biçimleri ortadan kayboldu. Bir zamanlar şehrin en canlı etkinlik merkezi olan topluluk merkezi şimdi karmakarışık durumda. Ama vadi fırsatlarla dolu görünüyor. Küçük bir özveri ile, Stardew Vadisini büyüklüğe geri döndüren kişi siz olabilirsiniz!

Stardew Valley Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Stardew Vadisi bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Stardew.Valley.v1.4.5.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Stardew Valley klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Stardew Valley Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Stardew Valley Ücretsiz İndir’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

STARDEW VADİSİ (V1.4.5)
BOYUT: 379.68 MB

: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani onu yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista or higher
 • İşlemci:  2 Ghz
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran Kartı:  256 mb video memory, shader model 3.0+
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Leave a Reply