Spotify Premium Apk pc Indir - Güncellendi 2021

Spotify Premium APK For PC Indir – Updated 2023

4.7/5 - (4 votes)

Bilgisayar için Spotify Premium:

Spotify Premium, tüm dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından İnternet’e erişmek ve çevrimiçi müziğin keyfini çıkarmak için kullanılıyor. Windows, macOS, Linux ve iOS bilgisayarlar gibi tüm güncel cihazların yanı sıra Android, Windows Phone, Apple TV ve Blackberry Akıllı Telefonlar ve tabletler için kullanılabilir. Aşağıda, bu süreçte izleyebileceğiniz bazı yollar bulunmaktadır.

buradan Indirin

Müzikteki en son ve en iyiye ulaşmak hakkında bilmeniz gerekenleri merak ediyorsanız, o zaman bu sorunun en iyi cevabını aramak, kendi “PC için Spotify Premium”unuzu ele geçirmektir. Bu en iyi yazılım ve daha fazlasını aramanızı sağlayacak harika müzikler yaratmanıza yardımcı olacak.

Bu müzik oluşturma süreci, diğer uygulamalara çok benzer; parçalarınızı yapmak için doğru araçları edinmeniz gerekir. İstediğiniz müziği yapmak için “Mix Editor” adlı bir yazılıma ihtiyacınız olacak. “Mix Editor”, tempoyu değiştirerek ve birçok ek efekt ve ses ekleyerek özel melodiler oluşturmanıza olanak tanır.

Bunun gibi bir programda aramanız gereken başka bir şey de, müzik oluşturma işleminizi yapmak için şarkıyı hızlandırabilmeniz veya yavaşlatabilmeniz için müziğin temposunu değiştirmenize izin veren “Mix Editor” adlı bir özelliğe sahip olmasıdır. işlem çok daha pürüzsüz. Bu şekilde, çeşitli farklı tempolarda ezgiler oluşturabilir ve bunları farklı şekillerde çalabilirsiniz. Bu, özellikle bir grup için bazı şarkıları bir araya getirmeyi düşünüyorsanız ve onu biraz daha çeşitlendirmek istiyorsanız yararlı olabilir.

Spotify PC’nin Temel ve Premium Sürümü arasındaki fark:

Google Android işletim sistemini kullanan kişiler muhtemelen “Spotify” ismine aşinadır. Bu, çoğu mobil cihazla çok iyi çalışan harika bir müzik akışı hizmetidir. Premium ile neyin kastedildiğini veya temel ve premium arasındaki farkların ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. İşte ikisi arasındaki temel farklardan bazıları.

Birçok kişi bunu ana seçeneği olarak kullanır, ancak diğer seçeneklerle de iyi çalışabilir. Telefonunuz için ücretsiz mobil uygulamayı kullanıyorsanız, yükseltme yapmak için en iyi neden, istediğiniz sanatçıdan istediğiniz şarkıya erişebilmektir. Bununla birlikte, ücretli sürümde, şirket tarafından sağlanan isteğe bağlı oynatma listelerinin dışında, telefonda her zaman karışık modda oynamak zorunda kalırsınız. Ücretsiz sürümde ayrıca herhangi bir arka plan müziği seçeneği yoktur.

Şarkılara sınırsız erişime sahip olmayı seviyorsanız, premiumun sizin için gayet iyi çalıştığını göreceksiniz. Premium sürüm, hizmeti birden fazla cihazda kullanabilmeniz için herhangi bir zamanda telefonunuza birden fazla şarkı indirmenize olanak tanır. Temel sürüm bu özelliğe izin vermiyor.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, birçok farklı seçenek var. Birinci sınıf müzik yayını yapmak istiyorsanız, ne tür bir deneyime ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç tane olabilir. Sonunda, sizin için en uygun olanı bulmak isteyeceksiniz.

Bazı insanlar videoları bilgisayarlarından izlemek yerine cep telefonlarından izlemeyi tercih ediyor. iPhone’unuzla kaydettiğiniz önemli bir videoyu izlemek istiyorsanız, Spotify’ın Premium sürümünü kullanarak bu özelliğe erişmeyi düşünebilirsiniz.

Pek çok kişi telefonlarında kulaklıkla müzik dinlemek için hizmetin ücretsiz sürümünü kullanıyor. Bazı insanlar, yüksek tanımlı ses için gerekli yatırımı yapmak istemiyorlarsa bunun iyi bir seçenek olduğunu gördüler.

Spotify Premium’un Özellikleri:

 • Bununla birlikte, popüler ücretsiz hizmet ve ücretsiz sürümü dahil olmak üzere Spotify Premium’un premium sürümünü deneme seçeneğiniz var. Arka plan müziği ve çalma listeleri gibi daha temel seçeneklerden bazılarını içermese de, uygulama ile yapabileceğiniz pek çok şey var. Örneğin, arkadaşlarınızın yanı sıra en sevdiğiniz sanatçıları ve şarkı sözlerini takip etmek için kullanabilirsiniz. Bu parçaları dinlemek istemiyorsanız, isterseniz onları ve uygulamanın tüm kullanıcı profilini silebilirsiniz.
 • Bu Spotify Premium hakkında bilmeniz gereken ilk şey, en iyi müziği nasıl edinebileceğinizdir. Temel şarkılara ek olarak, çok çeşitli türler ve alt türler içerir, bu da doğru müzik türünü seçmeyi kolaylaştırır. Hatta yeni şarkılar bulmanızı veya zaten saklamış olduklarınızı yüklemenizi sağlayan araçlar bile var. Örneğin, şarkı sözlerini beğenmiyorsanız ancak ritmi beğendiyseniz, beğendiğiniz ritmi seçip makinenin dinlemesine izin verebilirsiniz.
 • Spotify Premium’un bir başka harika özelliği de yerleşik DJ araçlarıdır. Parçalarınızı karıştırmak veya sıfırdan başlamak istiyorsanız, bunu yapmak için programı kolayca kullanabilirsiniz. Bir YouTube videosundan, bir internet radyo istasyonundan bir ritmi veya hemen hemen her şeyi miksleyebilirsiniz.
 • Pek çok insan bunun farkında değil ama Spotify Premium düzenleme ve miksaj için kullanılabilir. Davul ritmi üzerinde çalışarak bir şarkıyı başka bir şarkıya dönüştürmek isterseniz, farklı bir vuruş ekleyebilir ve tempoyu ayarlayabilirsiniz. Aynı şekilde bir şarkıdaki enstrümanları değiştirmek isterseniz bunu da yapabilirsiniz. Şarkınızın belirli bir sanatçı gibi ses çıkarması için özel efektler bile ekleyebilirsiniz.
 • Müzik dosyalarınızı da düzenleyebilirsiniz. Yalnızca varsayılan CD müziğini dinlemek yerine, CD kalitesinde dosyalarınızı oluşturabilir ve bunları doğrudan müzik kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.
 • PC’de müzik dinlemek istiyorsanız, Spotify Premium’u kullanmayı düşünmelisiniz. Sadece müzik dinlemek için çok iyi değil, aynı zamanda tüm şarkıları sabit diskinizde saklayabilirsiniz.

Müziğinizi yükleme:

Birkaç basit adımı izleyerek müziğinizi yükleyebilirsiniz. Her şeyden önce, müziğinizi düzene sokmak için ‘Giriş Yap’a tıklamalısınız. Ardından ‘Müzik Ekle’yi seçmeniz yeterlidir. İşlem bittiğinde müziğinizi istediğiniz kadar yükleyebilirsiniz. Elbette, şarkılarınızdan bazılarının düzgün yüklenmediğini fark ederseniz, ‘Düzelt’ bağlantısını tıklamanız ve ardından koleksiyonunuzu başarıyla yükleyene kadar yüklemelerinizi yeniden yapmanız yeterlidir.

Artık müziğinizi yüklediğinize göre, istediğinizi seçme zamanı. Tüm koleksiyonunuzu istiyorsanız tek yapmanız gereken en sevdiğiniz sanatçının adını yazmak. Ancak sınırlı bir koleksiyonunuz varsa, sanatçı olmadan aynısını yapın.

Yapmanız gereken bir sonraki şey albüm adını yazmak. Bu, kullanmak istediğiniz şarkının türünü belirtmek içindir. Türü bulduktan sonra, seçeneği gördüğünüzde görünmesi gereken ‘Oynat’ düğmesine tıklamalısınız.

Şarkıyı çaldıktan sonra artık parça listenizi ve albüm kapağınızı görmelisiniz. Yapmadıysanız, sitede tekrar arayın.

Son olarak, seçtiğiniz parçaları bulduktan sonra, onları ücretsiz sürümde önizleyebileceksiniz. ve ücretli sürüme geçmek isteyip istemediğinize karar verin.

Spotify Premium’un Son Sürümü Nasıl Kullanılır:

Başlamak için doğru yer, programı aşağıdan indirmek olacaktır. Uygulamanın en son sürümü bu web sitesinden indirilebilir. İndirdikten sonra, sisteminize kendini kuracaktır.

Kurulduktan sonra, kurulum talimatlarını takip etmeniz gerekecektir. Bazı özellikler her makinede etkinleştirilmediğinden bunları yakından takip etmeniz gerekecek. Ayrıca bilgisayarınızda bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekecektir. Bu kullanıcı hesabı, müzik kitaplığınıza giriş yapmak ve yeni şarkılar eklemek için kullanılacaktır. Müzik kitaplığınıza erişmeden önce hesap ayrıntılarınızı onaylamanız gerekecektir. Hesabınız onaylandığında, müziğin zaten eklenmiş olduğunu görmelisiniz.

Kitaplığınıza doğru müzik eklendikten sonra onu dinlemek isteyebilirsiniz. İnternete bağlandığınızda müzik otomatik olarak çalmaya başlayacaktır. Bunun avantajı, videoları izlemek veya dosya indirmek için ayrı bir tarayıcı penceresine girmeniz gerekmeyecek olmasıdır. Masaüstünüz sadece en sevdiğiniz şarkıların sözlerini gösterecektir. Ayrıca, program çok sezgiseldir, dinlediğiniz şeye göre parçaları değiştirmenize ve albümleri çalmanıza izin verir.

Şarkıları indirmek için onları yerel sabit sürücüye indirmeniz gerekir. Bu şarkılar daha sonra oradan veya doğrudan internetten dinlenebilir. Şarkının tamamını indirmek istiyorsanız, MP3 olarak kaydetmeniz veya diske yazmanız gerekebilir. Bu seçenek diğer bazı müzik servislerinde mevcut değildir.

PC İçin Spotify Ne Yapalım?

Dijital müzik koleksiyonuna sahip olan herkes, ses dosyalarını dinlemenize ve parça geçmişinizi görüntülemenize olanak tanıyan Spotify Premium adlı ücretsiz Windows PC müzik çaların büyük rahatlığını bilir. Ayrıca şarkıları indirebilir ve müzik çalmak için çalma listenize sahip olabilirsiniz.

Bu yazılımla, her türden ve türden müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. iTunes ve diğer ücretli abonelik hizmetlerine harika bir alternatiftir. Bazı insanlar ne çalacaklarına veya şarkıları nerede arayacaklarına karar vermekte zorlandıklarını bildirdi. Bu ücretsiz programla sanatçıya, türe veya başka bir kategoriye göre göz atabilirsiniz. Bazı insanlar tam bir resim elde etmek veya ritmi hissetmek için tüm şarkıyı dinlemeyi sever.

Bir müzik aşığıysanız, muhtemelen Spotify Premium tarafından sağlanan hizmete aşinasınızdır. Spotify, kullanıcının müzik akışı dinlemesine, internette hangi şarkıların trend olduğunu görmesine, müzik indirip müzik çalmasına ve hatta diğer web sitelerinden müzik indirmesine olanak tanır. Şu anda hangi sanatçıların popüler olduğunu da görebilirsiniz. Tüm bu özellikler site tarafından sağlanmaktadır.

Bu oyuncuyla ilgili en iyi şey, katılmak için herhangi bir ödeme yapmak zorunda olmamanızdır. Hizmete erişmek için herhangi bir para harcamanıza gerek yoktur. Kullanıcılara üye olabilecekleri birkaç farklı yol sunar.

En popüler hizmetlerden bazıları masaüstü bilgisayarınızda müzik dinlemek, dizüstü bilgisayarınızda müzik dinlemek, akıllı telefonunuzda müzik dinlemek, kol saatinizde müzik dinlemek, telefonunuzda müzik dinlemek ve bilgisayarınıza müzik indirmektir. Bunun en iyi yanı, bunun için herhangi bir para harcamak zorunda olmamanızdır. İster bilgisayarınızda müzik dinleyin, ister cep telefonunuzda müzik dinleyin, ister dizüstü bilgisayarınızda müzik indirin veya internetin herhangi bir yerinde olsun, site üzerinde dilediğinizi, bilgisayarınızı kullandığınız sürece yapabilirsiniz. .

Neden Premium Almalısınız?

İnternetin popülaritesinin artmasıyla birlikte beraberinde gelen programların sayısında da artış olmuştur ve bu programlardan biri de “Spotify” adlı yeni program müzik programıdır. Program, müzik koleksiyonunuzu düzenlemenize yardımcı olan ve farklı ses formatlarında dinlemenizi sağlayan bir hizmet sunar.

Premium bir hizmetin tüm avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, “Spotify Premium” adlı hizmetin en son sürümünü indirip kullanmayı düşünebilirsiniz. İstediğiniz zaman kolayca erişebileceğiniz şifreleme anahtarları, video, ses, çalma listeleri, albümler ve müzikle yüksek oranda şifrelenmiştir. Cihazınızın kilidini açma veya güvenilir bir Wi-Fi sinyali bulma konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Artık uygulamayı istediğiniz zaman kullanmakta özgürsünüz.

Spotify Premium, keyfini çıkardığınız premium bir hizmetten daha fazlasıdır, teknolojide bir devrimdir. Herhangi bir kullanıcı için büyük fayda sağlayan pek çok özelliğe sahiptir. Farklı bir tür arasından seçim yapmak için yerleşik müzik çaları kullanabilirsiniz. Örneğin klasikten hoşlanıyorsanız tür seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca kitaplığınızdan oynatıcıya daha fazla parça ekleyebilirsiniz.

Spotify Premium, en sevdiğiniz müziği istediğiniz zaman çalmak gibi pek çok başka avantaja sahiptir. Mobil cihazınızdan radyo, podcast ve podcast’leri de kullanabilirsiniz. İnternette gezinebilir veya ne istersen yapabilir ve mümkün olan en iyi deneyimi yaşayabilirsin. Artık Wi-Fi bağlantınızla sınırlı değilsiniz!

Bazı insanlar şarkılarını kontrol edebilmek istedikleri için müzik akışına girmezler. Spotify Premium ile herhangi bir şarkı arasından seçim yapabilirsiniz. Sadece “Play All Songs” veya içinden çalmak istediğiniz türü seçin. Şarkılarını yapmak isteyen biriyseniz şarkılarınızı siteye yükleyebilirsiniz. Sisteminizde doğru yazılım kurulu olduğu sürece bunları da indirebilirsiniz. Artık müziğinizi oluşturabilir ve hatta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

Premium sürüm ayrıca tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer internete bağlı araçlar gibi diğer cihazlardan indirme yapmanıza olanak tanır. Parçaları doğrudan iTunes ve diğer hizmetlerden indirmenize izin verir. Bu, nerede olursanız olun tüm favori şarkılarınızı takip etmenize yardımcı olabilir.

Spotify Premium, kullanımı o kadar kolay ve kullanışlı olan o kadar çok özelliğe sahiptir ki, onlarsız nasıl yaşadığınızı hayal bile edemezsiniz. İster oynamak için yeni bir şey arıyor olun, ister en son haberleri takip etmek isteyin, cevabınız burada. Premium sizin için en iyi seçimdir.

Ekstra Paraya Değer Bir Spotify Premium mu?

Premium bir hesaptan indirebileceğiniz müzik ile basit bir hesap üzerinden erişebileceğiniz müzik arasındaki fark nedir? Birincisi, premium bir kullanıcı, temel bir kullanıcıdan daha fazla müziğe erişebilir. Temel sürümler yalnızca sınırlı türlerle sınırlıdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha kısa bir şarkı kitaplığına sahiptir.

Ancak temel sürüm yalnızca listelerdeki en iyi şarkıları sunabilir. Premium kullanıcı, günümüzün en popüler sanatçılarına erişim elde edecek. Ücretsiz sürümde Apple Music veya iTunes’da bulunmayan şarkılar bile var. Radyodaki tüm şarkılar arasında saatlerce arama yapmak zorunda kalmadan farklı türdeki parçaları dinleyebilirler.

Çoğu zaman, bununla ilgili en iyi şey, rahatlığıdır. Bu, müzik indirmek için artık bir düğmeyi tıklatarak çevrimiçi olmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Bunun yerine, seçtiğiniz siteye giriş yapın ve istediğiniz parçaları göreceksiniz. Bu kadar kolay. Kullandığınız tüm cihazlardan müziğe erişmek de ücretsizdir.

Spotify PC İçin İndirme Yöntemi (Windows):

Windows tabanlı bir PC’niz varsa, uygulamanın premium sürümünü sorunsuz bir şekilde kurabileceksiniz. Uygulamada verilen talimatları uygulamanız yeterlidir ve ardından uygulamayı indirebilirsiniz.

PC için Spotify Premium APK nasıl indirilir:

 • PC için Spotify Premium APK indirme bağlantısına tıklayın ve zip dosyasını indirin.
 • İndirilen Spotify Premium APK dosyasının sıkıştırılmış dosyasını açmak için şimdi WinRAR veya başka bir yazılımı kullanın tam sürüm Windows 7 için ücretsiz indirin
 • Şimdi dosyaları istediğiniz yere çıkarın ve kurulumu kurmaya başlayın.
 • Yükleme tamamlandıktan sonra, hızlı başlatma için bir masaüstü kısayol simgesi oluşturabilirsiniz.
 • Sınırsız şarkı çalmaya ve müzik çalma listelerinizi oluşturmaya hazırsınız!

Sıkça Sorulan Sorular:

Bilgisayarımdan nasıl müzik çalabilirim?

Bilgisayarınızdan müzik çalabilmek için yazılımın resmi sürümünü indirmeniz gerekmektedir. Programı indirdikten sonra, programı açmanız ve ardından beliren Oynat düğmesine tıklamanız gerekir.

Şarkılarımı başkalarıyla paylaşabilir miyim?

Evet. Pek çok kullanıcı, arkadaşlarına en sevdikleri parçanın bir kopyasını hediye olarak göndermekten hoşlanır ve çoğu zaman bu, onların tam desteğini almanın en iyi yoludur. Müziği seven ama arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinen bir arkadaşınız varsa ona her ay sevdiğiniz müziği gönderebilirsiniz. Bu onlara yaptıkları işi takdir ettiğinizi ve müziklerini önemsediğinizi gösterecektir.

Yazılıma başka hangi özellikler dahildir ve yazılımla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsam ne yapabilirim?

Yazılımın diğer özellikleri, müzik koleksiyonunuzu yönetmenize çok yardımcı olur ve bunlarla ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız. Her şeyin düzgün yapıldığından emin olmak için programın yüklenmesiyle ilgili resmi yardım talimatlarını okumanız gerekir.

En iyi müzik akışı hizmeti nedir?

Spotify, çoğu kişi için ideal müzik akışı hizmetidir, ancak ihtiyaçlarınıza bağlı olarak Apple Music, Tidal, Amazon Music Unlimited ve YouTube Music de mükemmel alternatiflerdir.

Leave a Reply