Spore Collection Indir

Oyun hakkında

Buradan İndirin

Spor Koleksiyonu İndir

Tek Hücreden Galaktik Tanrı’ya kadar, yaratıklarınızı kendi yarattıklarınızın bir evreninde geliştirin. Spore’un beş evrim aşamasını oynayın: Hücre, Yaratık, Kabile, Uygarlık ve Uzay. Her aşamanın kendine özgü bir tarzı, zorlukları ve hedefleri vardır. Nasıl seçtiğiniz oynayabilir ?? Hücreye başlayın ve mütevazi tidepool organizmasından galaksiler arası gezgine kadar bir türü besleyin veya doğrudan atlayın ve yeni gezegenlerde kabileler veya medeniyetler kurun. Evreninizle yaptığınız şey size kalmış.
Spore, evreninizin her yönünü (yaratıklar, araçlar, binalar ve hatta yıldız gemileri) oluşturabilmeniz için size çeşitli güçlü ancak kullanımı kolay oluşturma araçları sunar. Spore tek oyunculu bir oyundur, kreasyonlarınız otomatik olarak diğer oyuncularla paylaşılır ve keşfetmek ve oynamak için sınırsız sayıda dünya sağlar.

Oyun özellikleri:

 • Evreninizi Mikroskobik Makrokomik Yaratmak mı  ? Gelgit havuzu amiplerinden gelişen medeniyetlere, galaksiler arası yıldız gemilerine kadar her şey sizin elinizde.
 • Yaratığınızı Beş Aşamada GELİŞTİRİN  ?? Seçimleriniz nesiller boyunca yankılanıyor ve nihayetinde uygarlığınızın kaderine karar verirken, en eğlenceli olanın hayatta kalması.
 • Diğer Oyuncuların Gökadalarını KEŞFEDİN  ?? Yaratığınız evrene hükmedecek mi, yoksa sevgili gezegeniniz daha üstün bir uzaylı ırkı tarafından smithereens’e mi patlanacak?
 • Dünya ile PAYLAŞIN  ?? Yaptığınız her şey diğer oyuncularla paylaşılıyor ya da tam tersi, tanışmak için tonlarca canlı yaratık ve ziyaret edilecek serin yerler sağlıyor.

Spore Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Spore bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “SPORE.Collection.GOG.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Spore klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Spor Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Spore Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.SPOR KOLEKSİYONU
BOYUTU: 4.79 GB

: Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Service Pack 1 ve Vista yüklü Microsoft Windows® XP
 • İşlemci:  2.0 GHz Intel Pentium® 4 veya eşdeğeri
 • Bellek:  512 MB RAM (Vista için 768 MB RAM)
 • Ekran  Kartı : 128 MB Video Card, Pixel Shader 2.0 desteğiyle
 • DirectX®:  DirectX 9.0c veya üstünün en son sürümü
 • Sabit Sürücü:  Oluşturmalar için en az 1 GB ek alana sahip en az 4 GB sabit disk alanı

Leave a Reply