Sniper Ghost Warrior 2 Indir

Sniper Ghost Warrior 2 İndir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Sniper: Ghost Warrior 2, sadece keskin nişancı deneyimi etrafında tasarlanmış tek platformlu, birinci şahıs, modern nişancı oyunudur. Selefinin boğa gözü hassasiyetini yeni ve heyecan verici yüksekliklere taşıyarak daha çeşitli keskin nişancı zorlukları sunuyor; yeniden oluşturulmuş bir AI sistemi ve orijinali dünya çapında 3 milyon kopya satarak heyecan verici “tek atış, tek öldürme” hassasiyeti. CryENGINE3’ün gelişmiş özelliklerinden yararlanan Sniper: Ghost Warrior 2 aynı zamanda çarpıcı grafik ortamları da sunuyor.

Sniper: Ghost Warrior 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Sniper kez: Hayalet Savaşçı 2 yapmaktan indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Sniper.GW2.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Sniper: Ghost Warrior 2 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sniper: Ghost Warrior 2 Bedava İndir

Doğrudan indirme ile Sniper: Ghost Warrior 2 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SNIPER: HAYALET SAVAŞÇISI 2
BOYUTU: 7.47 GB

 : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  En son Service Pack ile Windows XP, Vista veya Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo, 2Ghz veya AMD Athlon 64 x2 2Ghz veya daha iyisi
 • Bellek:  2GB
 • Sabit Disk Alanı:  9Gb
 • Ekran Kartı: 512Mb RAM veya daha iyisi ile NVidia 8800GT
 • DirectX®:  9.0c
 • Ses:  DirectX Uyumlu Ses Kartı

Ekran görüntüleri

Leave a Reply