Sniper Elite 3 Indir

Bur

Sniper Elite 3 İndir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Ödüllü dizinin son bölümü olan SNIPER ELITE 3, Almanya’nın meşhur Afrika Korps’una karşı vahşi bir çatışmada oyuncuları Kuzey Afrika’nın affetmeyen ama egzotik arazisine götürüyor. Müttefiklerin direnişini sona erdirebilecek bir Nazi süper silah programını sabote etmek için ölümcül acele içinde büküm kanyonları, yemyeşil vahalar ve Batı Çölü’nün antik kentleri ile hedeflerinizi takip edin.

İster insan ister makine olsun, hedeflerinizi yakalamak için gizlilik, planlama ve yürütmeyi kullanın. İmzalı uzun mesafeli öldürmelerden, yakın dövüş parçalanmaları, dikkat dağıtıcı unsurlar ve patlayıcı tuzaklara kadar uzaktan ölümcül olabildiğince yakınsınız.

Burada bitmeli. Sen dönüm noktasısın. Çünkü bir mermi tarihi değiştirebilir…

Ana Özellikler:

 • Ödüllü silah oyunu  – Tecrübeli, mükemmellikte honlanmış ünlü tüfek balistiklerini deneyimleyin. Üçüncü kişi mücadelesini son derece tatmin etmek için mesafe, yerçekimi, rüzgar ve hatta kalp atış hızınızı dikkate alın.
 • Geniş yeni ortamlar  – Herhangi bir sırayla ele alınabilecek birden çok birincil ve ikincil hedefle muazzam çok yollu seviyeleri takip edin. Asla aynı şekilde iki kez oynamayın.
 • Gerçek taktik seçim  – Her duruma uyum sağlayın. Gizli, dikkat dağıtıcı, tuzaklar ve ses maskeleme kullanın. Eğer işler ısınırsa, gölgelerin içine kaymak ve avınıza yeniden kendi şartlarınızla başlamak için yeni Relocate teknisyenini kullanın.
 • Yenilenmiş insan X-Ray Kill kam  – Ayrıntılı X-Ray kill-cam, ayrıntılı bir kas katmanları, 3D örgü partikülleri ve tüm insan dolaşım sistemi dahil olmak üzere her zamankinden daha geri ve daha cesur.
 • Yeni X-Ray aracı yayından kaldırma  – X-Ray aracı yayından çıkarmalarla araçların karmaşık ayrıntılarla dağıldığını görün. Çok aşamalı imha, zırhlı arabaları, kamyonları ve Tiger tanklarını parça parça çıkarmanızı sağlar.
 • Gerilim çekişmeli çok oyunculu  – Çevrimiçi rekabet eyleminin beş benzersiz modu. Oynarken Madalya ve Kurdela kazanın. Tüm oyun modlarında XP kazanın, karakterinizi, silahlarınızı ve yükünüzü özelleştirin. Gerçek bir Keskin Nişancı Elit ol!
 • Deneyiminizi özelleştirin  – Veteran veya Rookie, istediğiniz gibi oynayın. Tüm yardımı kapatın ve AI’yi açın veya deneyimi tercih ettiğiniz oyun tarzına göre özelleştirin. X-Ray öldürme kameralarının düzenliliğini değiştirin veya hepsini birlikte kapatın.

Ekstra özellikler

 • Steam Büyük Resim Modunu Destekler
 • Stereoskopik 3D + Ultra Geniş Ekran + Eyefinity ekranları destekler

Sniper Elite 3 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Sniper Elite 3 bitti indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “Sniper Elite 3 v1.15A + TÜM DLC’s.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Sniper Elite 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sniper Elite 3 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Sniper Elite 3 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SNIPER ELITE 3 (TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUTU: 20.20 GB

: Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) veya Windows® 7 (Service Pack 1) veya Windows® 8 veya Windows 8.1. Windows® XP DESTEKLENMEMEKTEDİR.
 • İşlemci:  SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon ™ 64 X2 4200) veya daha iyisine sahip çift çekirdekli CPU
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı: 256 MB bellekli (NVIDIA® GeForce® 8800 serisi / ATI Radeon ™ HD 3870) Microsoft® DirectX® 10.0 uyumlu ekran kartı
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  18 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  Microsoft® DirectX® 10.0 uyumlu ses kartı veya üstü
 • Ek Notlar:  Windows® XP DESTEKLENMEMEKTEDİR. Grafiklerin ve ses sürücülerinin güncel olduğundan emin olun.

Leave a Reply