Sneak Thief Indir - Güncellendi 2021

Sneak Thief Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (2 votes)

Lütfen Dikkat: Bu, ERKEN ERİŞİM’de tam bir oyun değildir, bu da tüm içeriğin şu anda oyunda olmadığı ve şu anda geliştirilmekte olduğu anlamına gelir  ve hataları ve eksik içeriği görmeyi beklemelisiniz Sneak Thief bir birinci şahıs nişancı, strateji, gizlilik ve bulmaca oyunu, savunma yoluyla yolunuzu parçalamak  veya ses çıkarmadan kaçmak için kaba kuvvet kullanmanıza izin vererek nasıl oynamak istediğinizi seçmenizi sağlar  . Evler, tekneler, bankalar, depolar, laboratuarlar ve diğer her yerde hedef alan bir hırsız gibi oynuyorsunuz. Çeşitli farklı seviyeleri tamamlamak için özel beceri setlerinizi kullanın.

Oyunun özü aşağıdaki gibidir – ne olursa olsun başka bir zengin adamı soyması gereken bir hırsızın rolünü oynuyorsunuz. Onu oldukça tedirgin ediyor. Dikkatli, senin geri çekilme yoluyla düşünmek, sonraki muhafazalı nesneyi nüfuz bekçi mesaj baypas, zorunda kalacak  kesmek  güvenli veya tonoz ve soydular konumdan yaşam bırakın. Öyle görünüyor. Daha kolay bir şey yok, ama ne yazık ki, hala terlemelisin.

buradan Indirin

Gizlice Hırsız İndir

Ücretsiz oyun Sneak Thief indirin. Bilgisayar oyunu Sneak Thief – kullanıcıların korunan topraklara girmek zorunda kalacakları ve kasalar açmak için özgün tasarım. Hedeflerine ulaşmak için tüm mevcut yollarınızı ve araçlarınızı kullanın. Mümkünse, olay yerine dikkat çekmemeye ve iz bırakmamaya çalışın. Bunun kolay olacağını düşünmeyin, çünkü koruma bölgesinin sahipleri ve modern koruma araçları kullanın. Oyun strateji, atıcılar, bulmaca unsurları birleştirdi. Hırsızlık becerisine sahip olmayanlar, mevcut otstrelivanie düşmanları.

İşlemleriniz farklı bir karaktere sahip olabilir. Fiziksel güç kullanımı veya mantıksal ve tümdengelimsel akıl yürütme – seçim sizin. Karmaşıklığı artmaya devam edecek bir dizi soyguna katılacaksınız. İlk olarak, öğrenmeniz teklif edilecek, ancak daha sonra bağımsız hareket edeceksiniz. Oyun projesinin grafik tasarımı ortalama bir seviyeye sahip, karanlık ve gri yerlerde hareket etmek zorunda. Ancak, ne zaman geçmeye başladığımı anlayacaksınız.

Sinsi hırsız, çok fazla potansiyele sahip iddialı bir projedir. Mevcut seviyeler zorlu, eğlenceli ve randomize olup tekrar değerini oldukça iyi hale getirir. Savunma yoluyla yolunuzu açmak için kaba kuvvet kullanarak veya ses çıkarmadan kaçarak nasıl oynamak istediğinizi siz seçersiniz. Evler, tekneler, bankalar, depolar, laboratuarlar ve diğer her yerde hedef alan bir hırsız gibi oynuyorsunuz. Çeşitli farklı seviyeleri tamamlamak için özel beceri setlerinizi kullanın.

Sneak Thief PC Game, nasıl oynamak istediğinizi seçmenizi sağlayan ilk kişi, nişancı, strateji, gizli ve bulmaca oyunudur. Hırsızlık yapmak için kaba kuvvet kullanarak veya ses çıkarmadan uzaklaşarak soygunları kurmak ve gerçekleştirmek için fikirlerinizi ve uzmanlığınızı kullanın. Evler, tekneler, bankalar, depolar, laboratuarlar ve diğer her yerde hedef alan bir hırsız gibi oynuyorsunuz. Çeşitli farklı seviyeleri tamamlamak için özel beceri setlerinizi kullanın.

GIZLICE HIRSIZIN ÖZELLIKLERI

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Sneak Thief’in ana özellikleri aşağıdadır.

  • Soygununuzu çekmek için neredeyse sınırsız yollarla istediğiniz şekilde oynayın.
  • Soygunlarınızda size yardımcı olacak çeşitli silahlar.
  • Tuzaklar ve bulmacalar çok çeşitli.
  • Kısmen Prosedür Düzeyleri.

HIRSIZ ÇİFTİ İNDİRME VE YÜKLEME

  1. İndir düğmesini veya aşağıdaki logoyu tıklayın; MEGA’ya yönlendirilmeniz gerekir.
  2. İndirmeye  başlamak için web tarayıcınızdan indir veya MEGASync ile indir seçeneğini tıklayın. (Web tarayıcısını indirmek için chrome kullanmanız ve buraya ulaşabileceğiniz MEGA uzantısının kurulu olması gerekir  ).
  3. Gizlice hırsız bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “gizlice Thief.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. Sneak Thief klasörünün içine çift tıklayın ve SneakThief01.exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! (çökme ve oyun kaydetme ile ilgili sorunları önlemeye yardımcı olduğu için oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşlemci : Intel® Core 2 Duo 2.4 Ghz veya daha iyisi

Rastgele erişimli hafıza: 2 GB

İşletim Sistemi : Windows® 7 / Vista / XP

Ekran Kartı: Video kartı 256 mb veya daha fazla olmalı ve desteğiyle DirectX 11 uyumlu olmalıdır

Sabit Sürücü: 500 mb  kullanılabilir alan

Leave a Reply