Sleeping Dogs Indir

Uyuyan Köpekler İndir

Buradan İndirin

2012 yılında uyuyan vuruşu

Sleeping Dogs  , sanal alan aksiyonu  ve rol yapma oyunu seviyelendirmenin bir karışımıdır  . Hong Kong yeraltı dünyasına nüfuz eden gizli bir polisin aklından geçen, bazen komik olsa da zorlayıcı bir plan sunuyor.

Uyuyan Köpeklerde ana hikayeyi tamamlamadan Üçlüler için zırhlı arabaları ele geçirmeye kadar çok şey var. Hong Kong’un bu kurgusal versiyonundaki zamanınız boyunca, çetenizin başını korumaktan uyuşturucu satıcılarını çerçevelemeye kadar farklı görevleri yerine getirmek için bir dövüş sanatları ve silah karışımı kullanacaksınız.

Hikaye

Sleeping Dogs’un başında, hem Hong Kong’da hem de Amerika Birleşik Devletleri’nde büyüyen bir San Francisco polisi Wei Shen hakkında bilgi ediniyorsunuz. Derin gizli çalışmak için Hong Kong’a geri döner ve ayak askerinden çetesinde alt-patrona gider.

Shen,  hem polis hem de Triad üyesi olarak  görevlerinde ve çeteleri tamamlayan çetesinin yaklaşan bir üyesi olarak çalışırken aynı zamanda polise yardım eden görevleri tamamlamalı. O ilerlerken, misyonları daha derinleşir ve gizli durumunun çatışması, Triads yıldızlarına polis görevleriyle çatışmaya olan bağlılığıyla gerilir.

İkili yaşamları gittikçe zorlaşır ve sonuçta birbirleriyle çatışır.

Oynanış

Sleeping Dogs ana hikaye görevleri  ve  çeşitli yan görevlerin  yanı sıra evrak çantaları toplayıp sağlık mabedleri bulmaya odaklanıyor  .

Ana hikaye misyonları polis vakaları ve Triad misyonlarından oluşmaktadır. Bu görevlerin tamamlanması, Shen’in seviyesinin azaltılmış silah geri tepmesi, daha az yakın dövüş hasarı alması ve yeni bir aracı çalarken zamanı yavaşlatması gibi yeni yeteneklerin kilidini açmasına yardımcı olacaktır.

Uyuyan Köpeklerdeki yan görevler genellikle arabaları yok etmenizi, mal teslim etmenizi veya rakip çeteleri çerçevelemenizi gerektiren küçük iyiliklerdir. Hong Kong’daki çeşitli yeşim heykellerinin toplanması gibi kalıcı yan görevler de var. Bunlar yeni dövüş sanatları hamlelerinin kilidini açmak için kullanılır. Ayrıca, oyun ilerledikçe sağlığınızı artırmak için birden fazla sağlık mabedi bulmak zorundasınız. Tamamlayabileceğiniz yarışlar da var.

Hikaye karakterleriyle randevuya çıkmak gibi daha küçük görevler, bu koleksiyonların konumlarının kilidini açar. Bu görevler kişisel seviye sistemi olan “Yüz” puanınızı artırır. Ana görevleri tamamlayarak öğrenilen farklı hamleler olsa da, Face rating yeni kıyafetler ve araçlar satın almak için açılır.

Sleeping Dogs içinde muharebe sistemi mükemmel  yakın dövüş dövüş sanatları oyunda öncelik alarak. Farklı stratejiler gerektiren farklı düşman türleri vardır ve karşı sistem savaş sırasında en kullanışlı araçtır. Yeni hamleler öğrenmek, düşmanlara, hatta silahlılara karşı kullanılabilecek tutarlı bir hamle akışı açar.

Silah savaşı, bıçak ve levye gibi silahlarla yakın dövüş silahlarından oluşur. Yakın muharebe silahları saldırılarınızı sınırlar, ancak daha fazla hasar verir. Silahlı savaş, cilalamak  ve ateş etmek için sadece birkaç düğme gerektiriyor. Çoğu zaman, yeniden yüklenecek tonlarca silahınız olan görevler dışında silah kullanmazsınız. Hong Kong’da silahlar nadir olduğundan, misyonlar sırasında, özellikle araçlarda kullanılabilmesi bir zevktir.

Otomobil ve motosiklet kullanmak birincil ulaşımdır. Her aracın kendine has özellikleri vardır ve farklı otomobil ve motosiklet satın alma yeteneği çok eğlencelidir. Kullanılacak farklı araçlar satın almak için çok para kazanmak uzun sürmez.

Yolda çok fazla zaman geçireceksiniz ve şükür ki kurgusal Hong Kong’un büyüklüğü sindirilebilir ve etrafta dolaşmak gerçekten eğlenceli. Arabalar, polislerden kaçarken veya kaçan bir Triad’ı durdurmaya çalışırken yararlı olan diğer arabaları çarpma yeteneğine sahiptir.

Sleeping Dogs’da yapılacak çok şey var, Hong Kong’un daha küçük boyutu, sandbox oyununa izin verirken size mükemmel bir özgürlük sunuyor.

Grafik

Çoğu stilize oyun gibi, Sleeping Dogs da gerçekçilikle bir adım atıyor  . Uyuyan Köpekler Hong Kong’da yer aldığından, karakterlerin çoğu Asya’dır. Birkaç Kafkasyalı neyse ki farklı modeller inşa etti. Dünyayı dolduran genel karakterlerin çoğu kopyala ve yapıştırdır, ancak özellikle onlarla çok fazla zaman harcamazsınız, bu yüzden önemli değil.

Ana ve ikincil karakterlerin büyük miktarda detayı vardır, ancak oyundan kesiklere kadar detaylarda bir tutarsızlık vardır. Bazen kesme ekranları bile karakterlerin biraz daha az ayrıntılı görünmesini sağlar.

Hong Kong, farklı bölümlere ayrılmıştır ve her biri, otoyoldan çıkıp o kısma girerken farklı bir his veren kendi görünümüne sahiptir. Farklı şehirler çok fazla ayrıntıya sahiptir ve araçlar farklı özelliklere sahiptir. Karakterlerden dünya mimarisine kadar Hong Kong’un gerçekçi bir versiyonu gibi görünüyor ve hissediyor.

Diğer oyunlar kadar ayrıntılı olmasa da, Sleeping Dogs’un sunduğu daldırma mükemmel.

Ses

Oyunda ses oyunculuğundan çevreye kadar çok ses var.

Uyuyan Köpeklerde seslendirme, Hong Kong’daki jenerik insanlar için en komik olan ana karakterler için en iyilerinden biridir. Birincil oyuncu ikna edici ve harika bir deneyim sunar. Karakterlerin her biri, Sleeping Dogs’daki dünyayı gerçek hissettiriyor.

Öte yandan, genel karakterler oldukça utanç verici bir aksanla vurgulanır. İngilizce, Sleeping Dogs’un Hong Kong’daki ana dil değildir, bu yüzden aksanlı İngilizceyi duymak tuhaftır.

Dünya dinlemek çok eğlenceli. Arabalardaki radyo istasyonlarından pazarlara veya nüfuslu alanlara kadar her zaman sürükleyici bir ses vardır.

Uyuyan Köpekler Oscar kalibreli ses oyunculuğuna sahip olmayabilir, ancak kum havuzu oyunları için en iyileri arasındadır.

En iyi sanal oyunlardan biri

Sleeping Dogs deneyimleyecek çok şey sunuyor. Hong Kong ayarı, cilalı bir savaş sistemi ve sürüş tamircisi sunarken, sanal alan oyunlarına tamamen farklı bir ton ve tema sunuyor. Bazı yan görevler can sıkıcı olsa da, arsa çoğunlukla ilgi çekicidir.

Sleeping Dogs’un sunduğu genel paket inanılmaz. Sonunda kahraman stereotipinden ziyade kusurlu karakterlere sahip bir dünya sunan bir oyun görmek güzel. Sleeping Dogs’un sağladığı keyif saatleri inanılmaz

Leave a Reply