Sims 4 torrent - Güncellendi 2021

Sims 4 Indir – Güncellendi 2023

4/5 - (3 votes)

Oyun Sims 4’ü ücretsiz indirin. Bilgisayar oyunu SIMS 4 – başka bir oyun ürünü Studio The Sims Studio’yu tanıttı. Oyunun üç parça halinde çıkmış olan önceki bölümleri, yeterince büyük bir başarı elde etti. Şimdi oyun severler sitemizden olabilen SIMS 4 download torrent, devamının tadını çıkarabilir. Dördüncü bölüm çok eğlenceli olacak ve sizi büyüleyici bir oyun dünyasına sokacak. Yeni oyun The Sims 4’te uzun süre beklemeyeceğiz. Bize kısaca anlatın – geliştirilmiş grafikler, karakterler bazı yeni beceriler kazandı ve oyuncular oyunun ilk dakikalarından başlayabilirler.

Sims 4 Deluxe Edition  , ilerici bir yaşam simülatörüdür. Sims 4 oluşturmanıza ve hayal kurmanıza izin verir. Seri orijinaldir ve sürekli ilerleme gösterir. Her yeni bölüm, fırsatları ve üssü koleksiyonlarla tamamlar. Tüm katalogları ve temel versiyonu olan bir antoloji vardır. Görüntüyü monte etmeden kurabilirsiniz, tüm yeni eklemelere sahibiz. Bir aile kur ve hayatını düzenlemeye başla.

buradan Indirin

Sims 4 torrent

 

Ayrı bir konu inşaattır. Burada en vahşi fantezilerinizi gösterebilirsiniz, ancak her şey için paraya ihtiyacınız var. Bir iş bul ve profesyonelce büyüm. Yenilikler memnuniyet vericidir. Şimdi bir dadı kiralayabilirsiniz, üzgün bir palyaço üzgün karakterlere gelir, havuzlar inşa eder ve arkadaşlarınızla rahatlar.

Bu, eklentilerin özel kurulumuna sahip bir sürümdür. Şimdi, kahramanlar kleptomani, kavga ve diğer duygular olsa bile daha fazla kişilik tarafından ihanete uğrayabilir. Giderek daha fazla incelikli hale geliyorlar, bu da kurgusal şehirlerin nüfusunu daha gerçekçi hale getiriyor. Ölen tüm akrabalar hayaletlere dönüşür, karakter özellikleri hayatta ne olduklarını belirler. Yürüme bile ayarlanabilir. Giyim, artan sayıda alt kategoriye ayrılmıştır. Deney için harika bir alan.

Ancak artık oyunun dördüncü bölümünde meydana gelen değişikliklere, öncekilere kıyasla daha fazla bilgi verebilirsiniz.

1. Oyundaki karakterler daha gerçekçi hale geldi. Oyun içi grafiklerin ve fizik motorunun varlığı, karakterlerinizin tüm eylemleri gerçekte gibi görünüyor. Tüm karakterleriniz aynı anda birkaç işlem yapabilir. Ayrıca, yüz ifadelerini, yürüyüşü ve hareketi değiştiren, duyguları ifade etme eğilimindedirler. Sonuçta, bu faktörlerin birçoğu şimdi Sim’in havasında ne olduğunu belirleyebilir ve anlayabilir. Daha sonraki eylemini tahmin etmek için kahramanının düşüncelerini ve anılarını okuyun.

2. Duygusal karakterler – oyunun bu bölümünün ana özelliklerinden biri. Yüz ifadeleri ve duygusal devletlerin sayısı 15’e ulaşır, oyun tüm SIMS 4 indirme torrent ilginç bir oyun içine dalmak için sunuyor. Karakterler, herhangi bir eylemin sonucu olarak diğer karakterlerle (Sims) sohbet ettikten sonra ruh halini değiştirir ve mevcut durum, havadaki değişiklikler veya kıyafet değişikliği ile değişir. Tarihinin karakterini, diğer Sims’lerle olan ilişkilerini de seçebilirsiniz. Her karakteriniz ve genel olarak oyununuz değişir.

Sims 4 torrent

3. Ayrıca, karakterin editöründe ve evin yapımında iyileştirmeler yapıldı. Oyunun basitleşmesine rağmen oyunun dördüncü bölümünde yeni özellikler eklendi. Bir karakter yaratarak, ona görünüşünüzü veya bazı özelliklerini verebilir, bir ev inşa edebilirsiniz, hayallerinde ince detaylarla çiziyorsunuz.

4. Bu oyun daha önce çeşitli konsollara sunulduysa, bir sonraki bölüm kişisel bir bilgisayara kurulabilir ve bir sürümü vardır. PC için torrent SIMS 4’ü indirmeye karar verirseniz, sitemiz sunar.

5. Karakterinizin hayatını rahat ettirmek için, kendi yerlerini seçebilir ve ikametgahının koşullarını düzenleyebilirsiniz.

6. oyunda görevleri tamamlamak, onlar için bonus puan almak. Kıyafetlere, karakterin karakterini geliştirmek için ya da kahraman için başka bir yararlı şey harcayabilirler.

7. Oyunda kişisel eşyalarınız ve ilginç eşyalarla düzenleyebileceğiniz bir hayran topluluğu var. Böylece puanınız yükselir ve diğer oyuncular tarafından oluşturulan ve yayınlanan erişim materyallerine sahip olursunuz.

Sims 4 torrent

Özellikler repack:
– Kesmeyin ve yeniden kodlanmadı –
Masaüstünde dili değiştirmek için kısayol (Varsayılan)
– Oyunu yönetici

eklentileri olarak çalıştırmak için :
Plumbobs Ödülü Var (The Sims 3)
Never Ending Award (Dünya Maceraları)
Shine On Ödül (Hırslar)
UV Işık Ödülü (Gece ​​Yarısı)
Çağlar Beacon Ödül (Nesiller)
Paws Anonim Ödül (Evcil Hayvanlar ) Işıklarda
Adınız Ödül (Gösteri Zamanı)
Büyülü Aurora Ödülü (Doğaüstü)
Hava Ödülü Ne Olursa (Mevsim)
Alma Mater Ödülü (Üniversite )
Gerçekten Tropik Ödül (Ada Cenneti)
Zaman Yolcuları Ödülü (Geleceğe)
Ultimate Dondurucu Tavşan Ödülü
– SIMS 4 Mart
– Çalışmak!
– Lüks parti!
– spa günü
– Veranda
– güzel mutfak
– Birlikte eğleniyoruz
– korkunç şeyler
– Ev Sineması
– romantik bahçe
– çocuk odası
– Restoran
– Şehirde yaşam
– Vintage sihir

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
İşlemci: 1.8 GHz
RAM frekansına sahip çift çekirdekli işlemci : 2 GB
Video: Shader Model 3 desteğiyle 128 MB (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500)
Sabit sürücüde boş alan: 18 GB

Bu sayfada PC’de Sims 4 (Sims 4) torrent oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply