Sims 4 indir - Güncellendi 2021

Sims 4 indir – Güncellendi 2022

3.2/5 - (110 votes)

Hemen ‘The Sims 4’ü Ücretsiz İndirin

buradan Indirin

Sims 4 indir

Oyun Mağazası Showdown: Steam ve GOG Galax

Sims 4  Şu Anda Ücretsiz, İşte İşte En Önemli 4 Genişletme

Dil Öğrenme Gösterisi: Rosetta Stone vs. Duolingo

Envanterdeki Popüler Fırsatlar

TGIF Çalma Listesi: Şifa

Wayfair’in Günün Satışıyla Evinizi Yenileyin

G / O MEDIA’DAN DAHA FAZLASI

İşte Dünyanın En Ucuz Elektrikli Arabası Sürüş Gibi

Bütün bu uyandıran beyaz insanlar nereden geldi?

Alımınızın Yük Kapasitesini Aştığınızda Ne Olur?

JR Smith, Protestolar Sırasında Kamyonunu Saldırdığı İddiaları İçin ‘Beyaz Çocuk’ Frenlerini Atıyor

Popüler Sims  serisinin son oyunu olan Sims 4 ,  şu anda indirmek için tamamen ücretsizdir. Sims yayıncısı EA, oyunun standart PC versiyonunu 28 Mayıs’a kadar EA Origin başlatıcısıyla veriyor  .

Anahtar kelime “standart” tır. Sims 4  şu anda birkaç seçenek sunuyor: normalde 40 $ çalışan standart sürüm ve 50 $ Digital Deluxe sürümü. Standart sürüm sadece temel Sims 4 oyununu içerirken, Dijital Deluxe kopyalar temel oyunu artı DLC paketleri  Partinin Hayatı,  Tüm Gece Yukarı ve Müthiş Hayvan Şapkaları paketi ve The Sims 4  film müziğinin dijital bir kopyasını içerir  .

 Bu anlaşma sırasında The Sims 4’ün sadece standart sürümü  tamamen ücretsiz olsa da, Digital Deluxe sürümü, aylık 5 $ veya yıllık 30 $ maliyeti olan EA Access aboneleri için ücretsiz oyun kütüphanesinin bir parçası olarak dahil edilmiştir  .

  Ekran Görüntüsü: Brendan Hesse (The Sims 4)

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, sayısız  Sims 4  genişletme paketinden ve DLC öğelerinden herhangi birini,  temel indirimlerden% 10 indirimli olarak satın alma fırsatına sahip olacaksınız  . Dijital Deluxe kutudan birkaç tane ile geliyor, ancak birkaç tane daha mevcut. Bu genişletme paketleri oyuna , Sim’leriniz için yeni kıyafetler ve özelleştirme seçenekleri, yeni oyun senaryoları ve toplanacak tonlarca yeni öğe gibi tonlarca yeni içerik ekliyor  , ancak yine de ücretsiz olanlara sadık kalarak tam bir Sims deneyimi elde edebilirsiniz. herhangi bir yükseltme için ödeme yapmak istemiyorsanız standart sürüm. The Sims 4’ün ücretsiz bir kopyasını nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır  :

  1. İndirin ve açın

  2. Oturum açtıktan sonra  “Evim”  sekmesine gidin.

  3. Tıklayın  “serbest Sims 4”  promosyon (hatırlayın: teklif sadece 28 Mayıs kadar sürer).

  4.  İstendiğinde The Sims 4 standart sürümünü seçin  .

  5. Oyunu indirmeye başlamak için ekrandaki talimatları tamamlayın.

  6. İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin. İnternet hızınıza bağlı olarak bu işlem birkaç dakika sürebilir.

  7. Oyun indirilip yüklendikten sonra,  “Oyun Kütüphanem”  sekmesini açın ve  oyunu başlatmak için The Sims 4 simgesine tıklayın  .

Brendan Portland, OR merkezli serbest yazar ve içerik yaratıcısıdır. LifeHacker ve Digital Trends, EGM ve IGN gibi diğer yayınlar için teknoloji ve oyun oynar.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply