Sims 3 Indir - Güncellendi 2021

Sims 3 Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Sims 3 Indir

Cep telefonunuzda bir dünya

Bu kesin sanal yaşam sim üzerinde saat harcamak kolaydır.

Sims, yeni milenyumun başlangıcından beri var. The Sims 2 birçok hayranı hayal kırıklığına uğratırken, The Sims 3 serinin içine kullanılan bir giriş. Ee başka?

Yeni başlayanlar için burada bir Dilek sistemi göreceksiniz. Bu, karakterlerinizin hayallerini gerçekleştirmenize yardımcı olarak tamamlamanız gereken ek görevler sağlar. Bunlar genellikle mini oyunlar şeklindedir. Bu oyunlardan bazıları telefonunuzda ivmeölçer kullanır, bu da oyundaki sevimli bir varyasyondur. Geliştiricilerin platformdan en iyi şekilde yararlanması her zaman dikkat çekicidir.

MAXIS, bu başlığı mobil cihazlara taşıyan mükemmel bir iş çıkardı, ancak PC sürümünde bulacağınız bazı derinliklerden yoksundur. Masaüstü sürümü açık dünya ortamlarına sahiptir; mobil uygulama akışı kıran yükleme ekranları ile yapmak zorundadır.

Oyunda birkaç önemli zayıf nokta var. Kontroller bazen bir masaüstü oyununun bir cep telefonuna sıkışmasının bir sonucu olarak biraz hareketsiz olabilir, ancak grafikler keskin ve ilgi çekici kalır. Ayrıca, müzik kısa bir döngü üzerinde ve biraz tekrarlayan olabilir; susturmaya hazır olun.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Sims 3, tüm büyük konsolların yanı sıra Windows, macOS, iOS, Android, Bada, Symbian, BlackBerry OS ve Windows Phone’da kullanılabilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Hayır. Benzer bir oyun SocioTown olurdu. The Sims cilalamasına rağmen, tarayıcı tabanlı ücretsiz bir alternatif.

Bizim almak

Bu oyun bir mobil oyun için biraz pahalı, ancak EA bir akıllı telefona masaüstü sürümünün özünü paketledi.

İndirmeli misin?

Evet. Açık dünya simülasyonunun bu formu sizin içinse, The Sims en iyi seçenektir.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply