SimCity Indir- Güncellendi 2021

SimCity Indir- Güncellendi 2021

buradan Indirin

SimCity Indir

Tamamen yeni SimCity, ancak çevrimiçi oyunu bozar mı?

Klasik strateji oyunu  SimCity inanılmaz grafikler ve bazı yeni oyun fikirleri ile geri döndü. Kendi şehrinizin Belediye Başkanı olarak, nasıl gelişeceğini, konut ve sanayi bölgelerini inşa etmeyi ve sakinlerinize şehrinizin gelişmesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sunmayı seçeceksiniz.

Tek veya çok oyunculu mu?

SimCity’nin temelleri 1988’deki ilk oyundan bu yana aynı kalmıştır. Şehrinizi sıfırdan inşa edersiniz, bir yer seçer, daha sonra farklı alanları planlarken, halkı mutlu ve sağlıklı tutmak için yeterli hizmet ve olanaklar olduğundan emin olursunuz.
\ n

Bir oyuna başladığınızda, diğer çevrimiçi oyunculara sahip olacak bir bölgeye katılabilir veya yeni bir bölgeyi kendiniz başlatabilirsiniz. Şehirler sınırlıdır ve SimCity, işbirliği yapan ve uzmanlaşmış birden fazla şehriniz olduğunda en iyi sonucu verir.

İster tek başınıza ister başkalarıyla oynamayı tercih edin, zevklidir, ancak çok oyunculu düşünülerek açıkça daha fazla tasarlanmıştır. EA’nın sunucularına bağlanmadan oynayamazsınız ve erken güvenilirlik sorunlarının çözülmesini beklerken, asla çevrimdışı oynayamamak utanç verici.

Oyun oynamak

SimCity’nin arayüzü mükemmel. Her şeyi yapmanıza izin verirken, yaratımınızın etkileyici manzarasının keyfini çıkarmanıza izin veren güzel tasarlanmış bir şey. Mevcut bilgi ve detay miktarı inanılmaz ve şehrinize gerçekten canlı olma hissi veriyor.

Her bir mukimin istek ve endişeleri hakkında bilgi edinebilir ve şehrinizin gelişimi hakkında hemen hemen her konuda istatistik alabilirsiniz. Ayrıca, sizi nasıl tamamlayabileceklerini veya size hizmet sunabileceklerini görmek için komşularınıza da göz atabilirsiniz.

Grafikler ve ses

Grafikler hatalı olamaz. SimCity sadece harika görünüyor ve ekleyebileceğiniz filtreler, oyunu istediğiniz gibi görünmesini sağlayabileceğiniz anlamına geliyor. Yakınlaştırdığınızda, detay ve animasyon harika ve her sakin bile biraz bir kişiliğe sahip gibi görünüyor. Her şeye hoş arka plan müziği ve ortam efektleri eşlik ediyor.

Sonuç

SimCity mükemmel ve çok etkileyici bir oyundur. Ama eskisi gibi değil. Bu SimCity, çok oyunculu oyunlarda büyür ve hoşunuza gidip gitmediğini, oyunu ne kadar sevdiğinizi dikte edecektir. Sunuculardaki diş çıkarma problemleri sürmez, ancak güvenilir sunucular bile oyunu dizüstü bilgisayarınızda internet bağlantısından oynamanıza izin vermez.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply