Red Alert 3 Indir - Güncellendi 2021

Red Alert 3 Indir – Güncellendi 2021

Oyuna Genel Bakış

buradan Indirin

 

Red Alert 3 İndir

Command & Conquer: Red Alert 3, EA Los Angeles tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir strateji oyunudur. Oyun oynamanın en önemli bölümlerinden biri doksanlı yılların ortalarından beri gözdesi olmuştur ve gerçek zamanlı bir stratejidir. Ve son bölüm grafik ve ses iyileştirmeleri ile bu geleneği sürdürüyor

Komuta & Fetih: Red Alert 3 Oynanışı

Bu oyun serisinde hizip kaynakları ve toplama bulunuyor ve bu kaynakları sahada üs ve kuvvetler inşa etmek için kullanıyor. Yapılar, çeşitli birimlere sahip sığ ancak geniş bir ağaç oluşturur ve farklı tipte Silahlar kullanır. Yükselen güneş kampanyasının eklenmesi ve genişletilmiş deniz savaşı. Harika yeni 3D grafikleri var. GPU yükünü artırdığımızı düşündük, ancak küçük ayarlardan başka bir şey uygulanmadı. Ayrıca, oyunculuk, Video ve Sesler çok kaliteli, harika hissediyor.

Araçlar çalkalandı ve rekabetçi güçlerin listesine eklendi. Red Alert 3, Command & Conquer 3’ten farklı. Grafikler ve oynanış hemen hemen aynı.

Tek oyunculu kampanya oyunu. Her görev başka bir oyuncu ile çevrimiçi olarak oynanır. Bilgisayar kontrollü karakterlerin konumu ile belirli bir hedefi vardır. Her iki tarafta dokuz görev var. Oyundaki birimin çoğu ikinci yeteneğe sahiptir ve kullanımları değişir: bazıları hedeflenir ve diğerleri değiştirilir, bazıları ise anında bir düğmeye basar. Düşman birliklerinin kralı ikincil bir kabiliyettir.

Command & Conquer: Red Alert 3 Sistem Gereksinimleri 

  • İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 2 veya daha üstü (yalnızca 32 bit, 64 bit desteklenmez)
  • RAM: En az 1 GB RAM gerekir
  • İşlemci: Herhangi bir Intel Core Duo makinesi
  • CPU Hızı: Tek çekirdekli intel P4 2.2 GHz veya daha iyisi
  • Ekran Kartı: Direct X 9.0c veya NVIDIA GeForce 6800 veya üstü
  • Ses Kartı: Evet
  • Boş Disk Alanı: 10 GB Boş Sabit Disk Alanı

Leave a Reply