Prison Architect Indir - Güncellendi 2021

Prison Architect Indir – Güncellendi 2021

Oyun hakkında

buradan Indirin

Cezaevi Mimarı İndir

Maksimum Güvenlik Hapishanesi kurun ve yönetin. Güneş dökülürken, sabahın erken saatlerinde güzel bir kırsal yama üzerinde ışınlar saat ilerlemeye başlar. Gelecekteki hapishanenize sarı otobüslerinde yuvarlanan maksimum güvenlik mahkumlarının işini tutuklamak için çatlamak ve bir tutma hücresi inşa etmek zorundasınız. İşçileriniz son tuğlayı döşediğinden, ilk uygun hücre bloğuna başlamak için ihtiyaç duydukları bir anınız yok, böylece bir sonraki mahkum alımı için yer açabilirsiniz. Hepsi yorgun kafalarını döşemek için bir yere sahip olduktan sonra eğlence gerçekten başlayabilir. Bir kantine, revire ve bir gardiyan odasına ihtiyacın olacak, oh, ve tuvalete girmeyi unutma, yoksa işler dağınık olacak, ama bir egzersiz alanı ne olacak? Yoksa hücre hapsi hücreleri mi? Yoksa bir infaz odası mı? Dungeon Keeper’dan esinlenerek,

Prison Architect Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Prison Architect indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Prison.Architect.Cleared.for.Transfer.v1.01.zip” dosyasına tıklayın (Bunu yapabilmek için WinRAR’a sahip olmalısınız) .
  4. Prison Architect klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Prison Architect Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Prison Architect Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

CEZA İNŞAATI (V1.01 – TRANSFER İÇİN TEMİZLİ)
BOYUTU: 1.15 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: XP
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya Yüksek / AMD 3Ghz veya Yüksek
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı : Nvidia 8600 / Radeon eşdeğeri (2009 dönemi)
  • Sabit Sürücü: 300 MB HD alanı

Leave a Reply