Portal Knights Indir

Portal Knights Ücretsiz İndirme (v1.7.1)

Portal Knights Free Download PC Game, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Portal Knights, 18 Mayıs 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Bu kooperatif, 3B sandbox aksiyon RPG’sinde karakterinizin seviyesini yükselterek, destansı silahlar üreterek ve düşmanları gerçek zamanlı olarak yenerek kendinizi bir Geçit Şövalyesi olarak kanıtlayın. Düzinelerce rastgele oluşturulmuş adayı keşfedin! Neredeyse her şeyi inşa edin! Fracture tarafından parçalanmış ve Hollow King tarafından terörize edilen bir dünyada, siz ve arkadaşlarınız onun tek umudusunuz! Maceranızı yaratın. Kahramanınızı yaratın. Nihai Geçit Şövalyesi olun! Görevleri tamamlarken macerayı sürekli değişen manzaralara götürün ve parçalanmış dünyadaki rastgele etkinlikler sırasında özel öğeler kazanın.

Portal Knights Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Portal Şövalyeleri bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Portal.Knights.v1.7.1.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Portal Knights klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

Portal Knights Bedava İndir

Doğrudan bağlantıyla Portal Knights Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

PORTAL ATLAR (V1.7.1)
BOYUT: 3.74 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa, burayı  tıklayın.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  64bit Windows 7, Windows 8, Windows 10 sürümleri
 • İşlemci:  AMD Phenom ™ 8450 Üç Çekirdekli İşlemci (3 CPU), ~ 2.1GHz veya Intel Core 2 Duo E8400 @ 3.0 GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce GTX 470 (1Gb VRAM) / ATI Radeon TM HD 6870 (1Gb VRAM)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  8 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  Dahili

Leave a Reply