Point Blank Indir - Güncellendi 2021

Point Blank Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Bir süre önce, yaşlanan bir toplumda işgücü eksikliğinden dolayı, sanayiyi canlandırmak ve güçlendirmek için göçmen dalgaları getirildi. Nesiller sonra,  yabancılar ve safkan vatandaşlar arasındaki sürtüşmeler  , Özgür İsyancılar olarak bilinen göçmenler ile katılacağınız CT-Force ekibine ait meşru sakinler arasında bir savaşa yol açtı.

Point Blank, hızlı tempolu aksiyon, hassas çekim ve seğirme tepki süreleri ile oyuncu olarak yeteneklerinizi test edecek. Point Blank’ın grafikleri, surround sesi ve kamera efektleri sizi aksiyonun ortasına yerleştirecek ve yeteneklerinizi yepyeni bir seviyede test edecek. Kilitleyin ve yükleyin!

Point Blank, Zepetto & Tahadi Games tarafından geliştirilen bir üründür  . Bu site Zepetto & Tahadi Games ile doğrudan bağlantılı değildir  . Burada adı geçen tüm ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

buradan Indirin

Point Blank İndir

Bu web sitesindeki programlar veya oyunlar hakkında tüm bilgiler İnternet’teki açık kaynaklarda bulunmuştur. Sitemizde yer almayan tüm programlar ve oyunlar. Ziyaretçi “Şimdi indir” düğmesini tıkladığında dosyaları doğrudan resmi kaynaklardan (sahiplerinin siteleri) indirecektir. QP Download korsanlığa şiddetle karşı, korsanlığın herhangi bir tezahürünü desteklemiyoruz. Telif haklarına sahip olduğunuz uygulamanın / oyunun web sitemizde listelendiğini ve kaldırmak istediğinizi düşünüyorsanız, lütfen bize ulaşın. DMCA uyumluyuz ve sizinle çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Lütfen aşağıda DMCA / Kaldırma İsteğini bulun.

Eğer bir oyuncuysanız, yeteneklerinizi kontrol etmeniz önemlidir. Yeteneğinizi kontrol etmek için piyasada kullanabileceğiniz çeşitli yazılımlar vardır. Daha fazla bilgi edinmenize ve bulunduğunuz seviyeleri kontrol etmenize yardımcı olurlar. Bu tür yazılımlar hakkında kesinlikle bayılacakları oyun meraklıları için çok değerli bir şey. Böyle bir oyun Point Blank.

Bu, bir  asker olduğunuz ve farklı görevleri gerçekleştirmeniz gereken Delta Force  veya  Project IGI 1  ve  2 (Cover Strike) ile benzer bir aksiyon oyunudur  .

Kendinizi kendi yeteneğinizle karşılaştırmanıza izin verecektir ve bu nedenle her bir sonraki test, öncekinden daha iyi performans göstermeye çalışacağınız bir zorluk olacaktır. Oyun deneyiminizi ve performansınızı geliştirecek ve sonunda oyun becerilerini artıracaktır.

Point Blank, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemine sahip PC veya dizüstü bilgisayar için ücretsiz olarak lisanslanmıştır. Çekim kategorisindedir ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir.

Diğer uzmanlardan oluşan bir ekiple düşmanlarla savaşan özel bir operasyon askeri kontrol edin. Bir savaş alanında manevra yapın ve artan uzmanlık, daha güçlü ve daha güçlü silahlar vb. İle düşman personeline karşı savaşın. Başarı oranınızı takip edin ve istediğiniz zaman bir oturumu yeniden başlatın.

En sevdiğimiz arcade atıcılarımızdan biri ev konsollarına geçiş yapmak. Point Blank, ateş etme-kötü-adam-ateş etme-iyi-adam-geleneksel formülünden kaçan hafif bir silah nişancı oyunudur. Oyun bir dizi aşamadan geçiyor, her biri diğerinden farklı. Hedefleriniz boğa gözünden pop-up karton hedeflerine ve hayvanlara kadar değişir. Her seviye, hedeflerini benzersiz bir şekilde sunarak türünün diğerlerinden daha fazla tekrar değeri verir. İki oyunculu modlar rakiplerinizi alt etmek için yarışıyor. oyun türünün diğerlerinden daha fazla tekrar değeri. İki oyunculu modlar rakiplerinizi alt etmek için yarışıyor.

Point Blank, EGM editörleri ile uzun zamandır bir arcade favorisi oldu ve şimdi bitmemiş ABD PlayStation demosunu oynama şansına sahip olduğumuza göre, boğuluyoruz.

Nokta Noktası Japonya’da GunBullet olarak bilinir (sayı 100’de önizlenmiştir). Günümüzün çokgen yoğun silah oyunlarının yanında son derece çocukça ve basit görünen hafif bir silah oyunudur. Bir ekrana çeşitli sprite çekmekten başka bir şey içermez.

Ancak Point Blank’i diğerlerinden ayıran teslimat. Sahneden sonra sahneye çıkmak yerine, kötü adamları (ve iyi değil) vurmak yerine, Point Blank hız, koordinasyon ve doğruluk gerektiren bir dizi küçük zorluğa ulaşmanızı sağlar.

Örneğin, bir helikopteri yok etmek için 15 saniyeniz veya bir raftan bira şişeleri çekmek için 30 saniyeniz olabilir. Ya da, oyun sadece bir zavallı schmuck’ın kafasından bir elma vurmak için bir mermi verebilir. Point Blank, sayıları sırayla 16 ile çekmeniz veya TV ekranında daktilo tuşları vurarak kelimeleri yazmanız gereken seviyelere sahiptir. Bazı oyunlar size bir süre sınırı, bazıları ise bir cephane sınırı verir. Ancak sahne benzersiz ve daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak kadar farklı.

POINT BLANK: STRIKE OYUN ÖZELLIKLERI

Bu aksiyon dolu çekim macerasında ne olacağını merak ediyor musunuz? Bu adrenalin pompalama atış oyununda fırfırsız tüm heyecanı yaşarsınız. Point Blank: Strike masaüstü oyununda, yüksek kalibreli ateşli silahlar ve askeri sınıf ekipmanlardan oluşan etkileyici bir seçime erişebilirsiniz. Aşırı çekim koşullarında olmanın nasıl bir şey olduğunu hissetmek istiyorsanız, bu oyun size gösterecektir.

Bu orijinal birinci şahıs oyun çekim aksiyon dolu bir macera yaşamanıza izin verecektir. Burning Hall, Red Rock ve Crackdown gibi klasik görevlere ve haritalara dalın. Ya da yıpranmaya atlayabilir ve Team Deathmatch, Klan Maçı ve Yıkım gibi oyun modlarında rakiplerinizi patlatabilirsiniz. Antrenman modundayken yanan daha fazla silah için AI savaşlarına katılabilirsiniz.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply