Picasa Indir - Güncellendi 2021

Picasa Indir – Güncellendi 2022

2.9/5 - (30 votes)

İnternette bir Resmi Picasa FileHippo  Sürümü arıyorsanız,  şimdi doğru bir yerde sizinle Fotoğraf düzenleme, HD Resimleri Çevrimiçi aramak ve transferleri  CD’ye yazmak ve slayt gösterileri albümü oluşturmak için harika bir uygulama paylaşmak için doğru bir yere geldiniz.  Fotoğraf. Dolayısıyla, Google’ın Picasa’yı destekleyememesi en önemli not 15 Mart 2016’da kullanımdan kaldırıldı ve artık Google tarafından desteklenmiyor. Ancak bu Picasa yazılımının hala iyi çalıştığından endişe etmeyin ve yakın zamanda Google Plus topluluğuyla paylaşmayın.

Göz alıcı ve sezgisel bir arayüz olarak,  Picasa aramalar  için tüm görüntüler için  HD . Sunum şüphesiz bu uygulamaların en önemli özelliklerinden biridir. Gelişmiş özellikleri kullanmak çok kolaydı. Picasa, resimlerinizi CD’ye yazmanıza ve tam ekran slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır.

PICASA FILEHIPPO’YA GENEL BAKIŞ:

Picasa, görüntüleri düzenlemek ve geliştirmek ve bir uygulamayı düzenlemek için seçebileceğiniz en iyi ücretsiz alternatifler arasında yer almaktadır. Yüz tanıma, coğrafi etiketleme, efektler ve metin kaplamaları sınıfının lideridir ve kullanımı kolaydır. Bazı kullanıcılar Google Picasa’nın uzantısını  bir bilgisayar uygulaması olarak sorguladı  , ancak bunu olabildiğince uzun süre yapmanız gerekebilir. Hanehalkı benzeri çıktıya sahip bir çevrimiçi fotoğraf editörü olan yeni Yaratıcı Paket, bunun bir kanıtı.

buradan Indirin

Picasa Indir

Bir kuruş harcamadan, resimlerinizi kolayca yükleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Çevrimiçi fotoğraf düzenleme için birçok yazılım var. Bu, her fotoğraf düzenleme programı için pazardaki en üst nokta için savaşarak rekabeti artırdı. Tamamen ücretsiz sınırsız düzenleme seçenekleri ve özellikleri sunan bazı önde gelen yazılımlar var. Fotoğraf düzenleme, her gün yeni telefonlar ve cihazlarda hiç bu kadar popüler olmamıştı. Yeni trend şüphesiz dijital fotoğraflar. Aile tatil fotoğraflarından profesyonel fotoğrafçılığa kadar bazı harika anların dijital kaydını tutmak istiyoruz  .

Picasa Son Sürüm  , kullanıcıların bilgisayarlarındaki tüm resimleri hemen düzenlemesine ve bulmasına ve paylaşmasına yardımcı olan bir grafik uygulamasıdır. Bir kullanıcı Picasa FileHippo Son Sürüm Uygulaması’nı çalıştırdığında, bir program iş parçacığı otomatik olarak bir kullanıcı PC’sinin tüm görüntülerini (bilmediğiniz olanlar da dahil olmak üzere) otomatik olarak girer ve bulur ve her görüntünün tarihine göre çeşitli görsel albümlere ayırır ve ekler kullanıcının tanıması için bir klasör adı tarihi. Kullanıcılar görüntüleri çeşitli albümlere sürükleyip bırakabilir ve yeni klasörler ve gruplar oluşturmak için klasör başlıklarını değiştirebilir. Picasa uygulaması ayrıca kullanıcıların her zaman tüm fotoğrafları düzenlemesini sağlar. ayrıca FileHippo CCleaner’a da bakabilirsiniz  .

PICASA’NIN ÖZELLIKLERI

 • Google + ‘da oluşturduğunuz çevreleri paylaşmak için doğrudan Picasa’yı kullanabilirsiniz.
 • En iyi fotoğraflarınızı görüntüleyin. Slayt gösterilerini tam ekranla görüntüleyin, resimlerinizi harita üzerinde görüntüleyin, video oynatmanın keyfini çıkarın, vb.
 • Tek bir tıklama ile en sevdiğiniz resimleri çevrimiçi yayınlayın.
 • Arkadaşlarınızla, ailenizle ve herkese açık albümlerle dünyayla paylaşmak için inanılmaz çevrimiçi fotoğraf albümleri oluşturun.
 • Fotoğraflarınızda insanlar önemlidir. Bu teknoloji, fotoğraflarınızı albümlerdeki kişilere göre otomatik olarak düzenlemenize yardımcı olacaktır.
 • Tek tıklamayla Picasa düzeltmesini kullanarak kırmızı göz, renk ve ışık gibi yaygın sorunlar için hemen hemen her görüntüyü iyileştirin.
 • Bilgisayarınızdaki tüm resimler, nerede olursa olsun, Picasa tarafından otomatik olarak bulunacak ve saniyeler içinde organize edilecektir.
 • Fotoğraflarınıza kolayca coğrafi etiketler ekleyin; böylece Google Haritalar’ın tam olarak nereden geldiğini hatırlarsınız.
 • Picasa ücretsiz indirilebilir ve Picasa Web Albümleri 1 GB ücretsiz depolama alanı sağlar – 4.000 duvar kağıdı fotoğrafı için yeterli alan.
 • Daha fazla…………/

PICASA ÜCRETSIZ TEKNIK KURULUM AYRINTILARI

 • Yazılım Tam Adı: Picasa 3.9.138.150 Build 141.259
 • Kurulum Dosyası Adı:   picasa39-setup.exe
 • Tam Kurulum Boyutu: 16.6 MB
 • Kurulum Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Bağımsız Kurulum
 • Uyumluluk Mimarisi: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64)
 • Son Sürüm Sürümü Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019

PICASA IÇIN SISTEM GEREKSINIMLERI

FileHippo  Picasa’yı  ücretsiz indirmeye başlamadan önce  PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / XP 64-bit / Vista 64-bit / Windows 7 64-bit / Windows 8 / Windows 8 64-bit / Windows 10 / Windows 10 64-bit
 • Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir
 • Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
 • İşlemci: Intel Pentium IV veya daha hızlı
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply