Photoscape Indir

Buradan İndirin

Photoscape Indir

Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi optimize etmenin basit yollarıyla hızlı bir şekilde gözden geçirilmesi için bir program mı arıyorsunuz? Than Photoscape X tam size göre! Araç, yeni başlayanlara dijital görüntülerini düzenlemek ve düzenlemek için ihtiyaç duydukları her şeyi sunar. İzleyici dışında Photoscape X, kontrast, seviyeler, vinyet etkisi ve diğer birçok görüntü parametresi ayarlarının yanı sıra klonlama, kırpma, keskinleştirme ve renklerini kaldırma işlevlerine sahiptir. Çeşitli şablonlar, fotoğrafları daha sonra son görüntü olarak kaydedilebilen veya kağıda basılabilen bir sayfada kolayca düzenlemenizi sağlar. Photoscape X ayrıca kırmızı göz giderme, toplu düzenleme (dosya adları ve görüntü ayarları), kamera RAW dosyalarını dönüştürme, ekran görüntüsü alma ve GIF oluşturma gibi birçok tekil görüntünün animasyonlu GIF ile birleştirilebilme özelliklerini de içerir.

FOTOĞRAFIN ANAHTAR DETAYLARI

  • Fotoğraflarınızı görüntüleyin, düzenleyin, bastırın veya çerçeve ekleyin

  • Son güncelleme 10/01/15

  • Son 6 ay içinde 0 güncelleme yapıldı.

  • Geçerli sürümde  VirusTotal üzerinde 2 bayrak var

  • Mac’te de mevcuttur

PhotoScape, mükemmel anıları oluşturmak için fotoğraflarınızı düzenlemek ve geliştirmek için kullanabileceğiniz eksiksiz bir araç takımı sunar. Ardından, arkadaşlarınızla eğlenmek için bunları bir slayt gösterisine yerleştirin.

Artıları

Tonlarca özellik:  Hangi fotoğraf düzenleme programına alışık olursanız olun, bu uygulamada aradığınız araçları bulacaksınız. Fotoğraflarınızı düz veya dairesel kenarlıklarla kırpın, birden fazla filtre uygulayın ve hatta zaman kazanmak için fotoğraflarınızı toplu olarak düzenleyin. Hazır olduğunuzda, bunları özelleştirilmiş geçiş efektleriyle animasyonlu GIF’lere bağlayabilirsiniz.

Efekt önizlemesi:  Her fotoğraf için seçtiğiniz efektlerden memnun olduğunuzdan emin olmak için, bu program her değişikliği yapmadan önce önizlemenizi yapmanızı sağlar. Ve her efektin kendisi ayarlanabilir olduğundan, fotoğraftaki değişiklikleri tamamlamadan önce önizleme penceresinde kayan bir ölçekte istediğiniz tüm ayarlamaları yapabilirsiniz.

EKSİLERİ

Yedekli arayüz:  PhotoScape’in ana ekranı, bir tarafta bir dairede düzenlenmiş çeşitli araçlara yönelik simgeler, diğer tarafta öğreticilere ve diğer özel sayfalara bağlantılar içerir. Ancak, ana ekranda bulunan araçların çoğuna arayüzün üst kısmındaki sekmelerden de erişilebilir. Bu, istediğiniz tüm özelliklere erişmenizi engellemese de, ilk başta biraz kafa karıştırıcı olabilir ve en azından gereksizdir.

SONUÇ OLARAK

PhotoScape kullanışlı ve çok yönlü bir fotoğraf düzenleme programıdır. Tüm vaat edilen özellikleri sunar, sorunsuz çalışır ve hiçbir maliyeti yoktur. Yeni bir fotoğraf uygulaması arıyorsanız, bu bir test sürüşü için iyi bir uygulama.

YAYINCI TANIMI

Gönderen  MOOII:

PhotoScape hepsi bir arada tarzı bir fotoğraf editörüdür. Başlıca yetenekleri şunlardır: görüntüleyici, editör, toplu iş editörü, sayfa, birleştirme, animasyonlu GIF, baskı, ayırıcı, ekran yakalama, renk seçici, yeniden adlandırma, ham dönüştürücü, yeniden boyutlandırma, parlaklık, renk veya beyaz dengesi ayarı, arka ışık düzeltmesi, çerçeveler, balonlar, metin, resim çizme, kırpma, filtreler, kırmızı göz giderme ve çiçeklenme.

Leave a Reply