PES 2020 Indir

Pro Evolution Soccer Daha da İyileştirildi

Buradan İndirin

Pro evolution soccer ( PES ) yepyeni bir isim  ve pek çok  heyecan verici özellikle geri döndü  eFootball PES 2020  ,   serinin yakın, gerçeğe yakın bir futbol deneyimi getirmeye adanmışlığını sürdürmeyi vaat eden PES serisinin  19. sürümüdür . Bu spor oyununun büyük bir hayranıysanız  , kesinlikle bir zevk içindesiniz.

Yeni ve Geliştirilmiş Oynanış

eFootball PES 2020 bir hafif bir isim değişime uğramıştır  nod  eSports’a popülerlik. Ancak, göreceğiniz tüm değişiklikler bu değil. Hala dizide futbol  hayranlarının beklediği tam başlık olsa da,  daha iyi oyun vaat eden oyuna eklenen  bazı iyileştirmeler  var 

Bu yılki sürüm  , franchise’ın tam takım kariyer modu olan Master League’in tamamen  yenilenmiş bir versiyonudur . Yeni bir  interaktif diyalog sistemielden geçirilmiş bir menü tasarımı ve hatta daha  gerçekçi bir transfer pazarı olacak . Tüm bunlar, geliştirilmiş veri entegrasyonu ile gerçekleştirildi. 

Oyunda da epeyce değişiklik var. Birincisi, top sürme ve pas verme yepyeni dinamiklerle daha sorunsuz olacak  . Oyun ayrıca yeni  ilk dokunuş tekniklerine  ve  ince ayarlanmış top fiziğine sahiptir . Bu iyileştirmelerin tümü, ünlü orta saha oyuncusu Andrés Iniesta ile yakın istişare içinde geliştirildi 

Dahası, savunmacılar,  ek slayt mücadele animasyonları gibi saldırganların peşinden gitmek için yeni yollar bulacaklar  . Ayrıca topa kafa atmak için daha fazla yolları olacak.  Saldırganı durdurmak için yapılacak tek şey buysa, bir faul yapma seçeneğine bile sahipler  . Ancak, gerçek hayattaki futbol oyunlarında faul yapmayı seçtiğinizde sarı veya kırmızı kart için hazır olun. 

Hayranlar ayrıca eFootball PES 2020’nin Iniesta’yı sadece danışman olarak değil,  oynanabilir karakterlerden biri  olarak My Club bonusunda da eklediği  gerçeğinden övgüyle söz edecekler  . Dahası, kapakta Lionel Messi olacak  . Hem standart hem de efsaneler sürümüne daha fazla futbol efsanesi eklendi. 

Daha İyi Oyun Animasyonları

EFootball PES 2020 yeni ve daha iyi bir oynanışa sahipken, hayranlar yeniden tasarlanan menü sistemini indiremezler  . Konami, tüm menü sistemini yeniledi ve daha modern ve gezinmeyi daha kolay hale getirdi. Uzun süredir PES hayranları için, geçmiş taksitte menülerin ne kadar sıkıcı ve hantal olduğunu bildikleri için bu gelişme oldukça memnuniyet verici. 

Oyun artık  stadyumları, taraftarları ve oyuncuları daha gerçekçi gösteren gelişmiş aydınlatma motoruyla birlikte geliyor  . Bu yeni tasarımla birlikte dövmeler, saç ve vücut hareketlerinin gibi fiziksel özellikler daha fazladır  gerçek gibi .

Ek animasyonlar  ayrıca saldırı oyuncularının savunucuları itmesine izin verir. Sadece bu da değil, sahadaki çim, oynadığınız stadyuma bağlı olarak daha uzun veya daha kısa görünebilir. Maçlara daha fazla yayın  hissi vermek için yeni kameralar da eklenmiştir 

Bir de bulunmaktadır  yepyeni oyun modu  fanlar hakkında hayran olacağı eFootball PES 2020 oyun uygulamasında. Bu mod, oyunu profesyonel liglerin programına bağlayacak olan Matchday  olarak adlandırılır  . Ayrıca rekabetler ve diğer büyük maçlar sırasında en sevdiğiniz oyunu oynamanıza izin verecektir. Örneğin, FC Barcelona ile oynar ve kazanırsanız, puanlarınız aynı  zamanda kulübün taraftarı olan çevrimiçi topluluktan toplam puana eklenecektir  . Matchday’deki amaç, olabildiğince çok kazanmak ve takımınızın sıralamalarda kazanmasına yardımcı olmaktır. 

Taze başlangıç

Sonuç olarak, eFootball PES 2020  franchise için yeni bir başlangıç gibi görünüyor  . Daha iyi animasyonu ve oynanışının yanı sıra ek modlar, hayranlara  geçmiş taksitlerden daha iyi bir deneyim sunmak için çıktı  . Dünyaca ünlü futbolcuların da eklenmesiyle  bu oyun size ömür boyu sürecek bir deneyim yaşatabilir. 

Artıları

  • Daha İyi Animasyon ve Oyun Tasarımı
  • Dripling ve Paslar için Yeni Dinamikler
  • Ek Oynanabilir Karakterler
  • Yeni Çevrimiçi Rekabetçi Mod
  • EKSİLERİ

    • Yeni Oyun Dinamiklerine Uyum Sağlamak Biraz Zaman Alabilir
    • Oyun Kaynaklarınız Üzerinde Hafif Olmayabilir

Leave a Reply