PES 2019 indir - Güncellendi 2021

PES 2019 indir – Güncellendi 2022

5/5 - (2 votes)

Windows için PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER

buradan Indirin

PES 2019 indir

Windows için indirin

Pro Evolution Soccer serisine güzel ve parlak bir ek

Pro Evolution Soccer  , video oyun devi Konami tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir  futbol  oyunu serisidir. Konami’nin Pro Evolution Soccer hariç konsollar için tüm üçlü A oyunlarındaki gelişimi durdurduğu haberiyle, bu geliştirici için bu franchise’a çok şey katılıyor. Pro Evolution Soccer, bu spor  serisine bir başka giriş  . İş modelindeki değişikliklerine rağmen Konami’yi alakalı tutmak için gerekenlere sahip mi?

Eski ve Yeni Özellikler

Pro Evolution Soccer serisi,  futbolu bir video oyununa uyarlamak söz konusu olduğunda  oyunculara her zaman daha  gerçekçi bir simülasyon deneyimi sundu . Football Manager gibi oyunlardan farklı olarak  , aslında sahadaki karakterleri kontrol edersiniz ve koşma, geçme ve daha fazlası gibi hareketlerini yönlendirirsiniz.

Pro Evolution Soccer 2019 bu önceliği alır ve daha da iyi hale getirir. Önceki Pro Evolution Soccer oyunları grafik ve kontroller açısından her zaman harika olsa da, PES 2019 bu yönleri  geliştirilmiş geçiş mekaniği  ve daha çeşitli vuruş ve pas animasyonları ekleyerek parlatıyor. Eski yinelemelerin aksine, PES 2019 oyunculara hareket açısından daha gerçekçi ve gerçekçi hissettiriyor.

PES 2019, görünümsüz  geçiş, kontrol döngüsü, yükselen atış ve daha fazlasını içeren 11 yeni beceri özelliğinin  eklenmesi sayesinde oyuncu bireyselliğinin geliştirildiği  Magic Moments olarak adlandırdıkları şeye de sahip  .

Pro Evolution Soccer 2019’a muhtemelen en heyecan verici ek, David Beckham’ın PES 2019 myClub’a dahil edilmesidir. Oyuncu, oyun sürümüne bağlı olarak katılımı sınırlı olmasına rağmen David Beckham’ı takımlarına alabilir. Oyuncular ayrıca PES 2019 myClub’da Philippe Coutinho, premium ajanlar ve daha fazlasını elde edebilirler.

Başlıca Bağlantı Sorunları

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

PES serisi açık uçlu oyun üzerine kuruludur. Doğrusal bir hikayesi olan standart bir RPG gibi oynanması amaçlanmamıştır. Bunun yerine, çok oyunculu ve çevrimiçi oyun sayesinde sonsuz oyun sunuyor. Ne yazık ki, PES 2019’un çevrimdışı kampanyası kesinlikle çevrimiçi muadillerinden daha iyi. Çevrimdışı kampanyadaki akıcı hareketler ve animasyon, çevrimiçi oyunu denerken gecikme ve bağlantı sorunları ile değiştirilir. Çoğu oyuncu, sunucularla bağlantısı kesildiği için myClub modunu ve diğer çevrimiçi içeriği oynatmakta zorluk çeker. Çevrimdışı kampanyaları seven oyuncular için bu bir anlaşma kırıcı olmayabilir. Ancak, ana cazibesi çevrimiçi rekabetçi oyun olduğundan, çevrimdışı oyunlarla sınırlı olmak PES 2019’u almanın nedenlerini azaltır. Ayrıca oyunun fahiş fiyatını haklı çıkarmaz.

Serisine İyi Bir Ek

Pro Evolution Soccer 2019, eski PES oyunlarını iyi bir şekilde takip edebilecek her şeye sahiptir. Sağlam kontroller ve sıvı hareketi ile birlikte son derece gerçekçi grafiklere sahiptir. Çevrimiçi kampanyası söz konusu olduğunda biraz hıçkırık var ve FIFA oyunları kadar yıldızlarla dolu bir kadroya sahip değil. Ancak, hala şaşırtıcı derecede parlak bir oyun.

Artıları

  •  İnanılmaz grafikler

  •  Gerçek hayattaki futbol yıldızları

  •  Sıvı animasyonu ve kontroller

  •  Gerçekçi oyun

EKSİLERİ

  •  Yüksek sistem gereksinimleri

  •  Bağlantı sorunları var

  •  Gecikmeye eğilimli

Domuzlar kaynağı

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply