PES 2016 Indir

Yılların en iyi PES oyunu aynı zamanda en kötü PC portu

Buradan İndirin

PES 2016, PlayStation 2 döneminden bu yana Pro Evolution Soccer serisinin  en iyi oyunudur. Ancak grafikler açısından bu bir  felaket .

PES 2016’nın dehası

PES 2016’nın dehasını tespit etmek zor. Ama bu onun parlaklığını tespit etmek için uğraşmak kötü bir şey değil, çünkü her önemsiz ayrıntıda görünüyor  .

Tartışmasız iki yıldız  fizik ve AI’dır . Konami, top için tüm önemli düelloları ve genel kontrolü daha organik ve öngörülemez hissettirmek için her iki alanda da büyük ilerleme kaydetti  . PES her zaman stratejik bir franchise olmuştur, şimdi PES 2016 sonunda rakibi FIFA’nın hızına ve akıcılığına ulaşmış gibi görünüyor.

Yapay zeka iyileştirmeleri de önemli ve topu takım arkadaşlarınıza pas verme korkusunu ortadan kaldırıyor. Artık oyuncuların denizinde iyi konumlanmış takım arkadaşınıza bir açıklığın geçmesini beklerken müttefiklerinizin sizi koruyacağından emin olabilirsiniz  .

22 oyunculu yapay zekanın nasıl birleştiğini, üst üste geldiğini, çeliştiğini ve birbiriyle çatıştığını görmek etkileyici. Bunu eylem halinde izlemek, sizi ekibinizle  yalnız bir kurt sürüsü gibi davranmak yerine tek bir birim olarak çalışmaya davet ediyor  .

PES 2016’da her zafer ne kadar küçük olursa olsun kazanılmış gibi görünüyor. Sen gerekir  bir oyun her bir bölümüne odaklanmak  – sadece hedefe – Herhangi bir elemanda bir gözetim felakete yol açabilir olarak. Doğruluk, refleksler ve soğukkanlılık kazanmanın anahtarıdır.

Belki de PES 2016’nın yeni bulunan cazibesinin yattığı yer burasıdır: her dakika meydana gelen savaşlar veya zorluklar. Her mikro savaş zafere veya yenilgiye yol açabilir. Ve en iyisi – ne olursa olsun –  eğlencelidir  çünkü bundan sonra ne olacağını asla tahmin edemezsiniz.

PS3 bağlantı noktası mı?

İşte kötü haber: PES 2016’nın PC versiyonu  , PS3 versiyonunun bir portu . Konami’nin neden halihazırda geliştirilmiş olan PS4 ve Xbox One sürümlerini uyarlamaya çalışmadığı konusunda hiçbir fikrimiz yok. Bu eski motor, daha zayıf grafikler ve daha az dinamik animasyonlar anlamına gelir.

Her şey kötü değil, PES 2016 hala  içerikle dolu : Efsane modu, Ana Lig, Ana Lig MyClub… PES artık sahadaki oyunlardan ibaret değil, aynı zamanda neredeyse aynı derecede iyi olan bir mini futbol menajerliği moduna sahip ana eylem olarak. Lisanslar açısından bile PES 2016, FIFA’da kazanç sağlıyor – yine de benzerlikler için EA oyununun gerisinde kalıyor.

Konsolda en iyisi

PES 2016 mükemmel . Stratejik, öngörülemez, şaşırtıcı ve organik… ancak seçeneğiniz varsa PS4 ve Xbox One sürümlerini öneriyoruz – PC’deki mevcut grafikler affedilemez ve oyuna hak ettiği 9 / 10’u vermeme engel oluyor.

Artıları

  • AI ve fizik
  • Kontroller
  • Çok sayıda mod
  • Anlık gerilim

EKSİLERİ

  • FIFA 16’dan daha az lisans
  • Bu bir liman

Leave a Reply