PES 2013 indir - Güncellendi 2021

PES 2013 Indir – Güncellendi 2023

3/5 - (387 votes)

Pro Evolution Futbol – PES 2013

buradan Indirin

PES 2013 indir

PES, PC ve konsoldaki en sevilen futbol oyunlarından biridir. Size bir takım oluşturma ve Avrupa ve diğer ülkelerdeki tanınmış kulüplerden en sevdiğiniz oyuncularla oynama şansı verir. Daha fazla inceleme ve beğeni alan bir oyun varsa o zaman futbol.

2013 yılında, yıllarca Avrupa’nın en iyi oyuncusu Cristiano Ronaldo ile oynayabilirsiniz. Tüm tanınmış futbol takımlarını tasvir ediyor ve bu muhteşem oyunlardan bazılarının onları kolayca ele alma şansına sahip olmak için nasıl oynandığını taklit ediyor. Ben seviyeleri arasında ilerleme anlamına gelir çeşitli düzeylerde geliyor basit bir uygulamadır.

Ayrıca, çevrimiçi biriyle oynamak istiyorsanız, o zaman gerçekten endişelenmenize gerek yok. Tüm tanınabilir oyuncuları, bu uygulamanın tüm ayrıntılarına sahip olduğunuzdan emin olmak için sadece bir noktaya kadar işleyen bir araçtır. her türlü işlev için ne bir araç.

Spor kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platform için shareware olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme olarak kullanılabilir. Pro Evolution Soccer – PES 2013 demosu, tüm yazılım kullanıcıları için tam sürümle karşılaştırıldığında potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz olarak indirilebilir.

Konami’nin son Pro Evolution Futbol Demosunu oynayın

Pro Evolution Soccer 2013  , Konami’nin Windows için popüler futbol oyununun en son sürümüdür. PES 2013, Pro Evoultion Soccer 2012’ye çok benzemesine rağmen, hem oyun hem de grafikleri geliştirmek için tasarlanmış bazı ince değişiklikler içeriyor.

Özellikleri

Pro Evolution Soccer 2013’teki oyun, önceki versiyondan daha manuel, bu da onu PES 2012’nin arcade tarzı aksiyonundan ziyade uygun bir futbol simülasyonuna benzetiyor. Bazı unsurlar FIFA 12’den büyük ölçüde ilham alıyor gibi görünse de, bu hayır Kötü bir şey.

Kullanılabilirlik

PES 2012’nin oldukça kısıtlayıcı kontrol sistemine Pro Evolution Soccer 2013 için bir revizyon verildi. Geliştirici Konami yeni kontrol sistemi ‘ PES FullControl ‘ olarak adlandırılıyor.  Bir oyuncunun topu anında kontrol edebilmek için R2 düğmesini kullanarak topu bindirebileceği yeni bir dinamik  ilk dokunma özelliği var.

Pro Evolution Soccer 2013 manuel geçiş sunar  ve   oyuna ilk kez manuel çekim tanıtılır ve her birinin yüksekliğini ve gücünü değiştirmenize izin verir. FullControl ayrıca , top sürme işlemini  geliştirir , oyuncu hızlarını yavaşlatır ve oyuncuların R2 düğmesini kullanarak yakın kontrollerine çeşitli stiller eklemelerine izin verir.

Pro Evolution Soccer 2013’te FullControl sistemi tarafından sağlanan manuel kontrol ayarları, deneyimli PES hayranlarını memnun edecek kesinlikle gelişmiş bir oyun deneyimi sunuyor. Bununla birlikte, acemiler oyunu sorunsuz bir şekilde alabilir ve oynayabilir.

Taktik ekranı  önceki sürümü çok eklenmemiş gelen – ve hala biraz çok ufak hissediyor. Bunu söyledikten sonra, oyun içi strateji değişiklikleri, koç onu çağırdığınızda talimatları bağırmak için ekranın köşesinde küçük bir kutuda görünmesi gerçeğiyle çok daha serin hale getirildi.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Pro Evolution Soccer 2013’te hala skor yapmayı kolaylaştıran bazı oyunlar var. Örneğin, uzun bir top / çip kombinasyonu ile zahmetsizce bir savunmanın arkasına geçebilirsiniz.

Kalite

Pro Evolution Soccer 2013, oyuncu benzerliklerini geliştirmeye odaklanıyor, böylece oyundaki oyuncular gerçek hayattaki benzerleri gibi davranıyor – geliştirici tarafından ‘ PlayerID ‘ olarak adlandırılan bir sistem . Ünlü oyuncular koşacak, dönecek, tuzaklayacak, topu hareket ettirecek ve hatta gerçek hayatta olduğu gibi kutlayacaklar.

Oyuncu benzerlikleri açısından, PES 2013, bir futbol oyunundan gördüğümüz gerçeğe en yakın – FIFA 12’den bile daha iyi. Pro Evolution Soccer 2013’te bir bütün olarak grafikler, kaygan takım girişlerinden detaylarına kadar harika kitler ve ayakkabılar.

Ne yazık ki,  Pro Evolution Soccer 2013’teki oyuncu  animasyonu yer yer düzensiz. Oyuncuların dönüşü tıknaz ve gerçekçi değil ve kaleci atışları gülünç abartılı ve sarsıntılı. Aslında, önceki versiyondan kalecilere yapılan sözde iyileştirmeler hiç işe yaramadı – aslında kaleler her zamankinden daha calamitous gibi görünüyor!

Oyuncu Etki Motor  Pro Evolution Soccer 2013 oldukça etkileyici; oyuncuların birbirlerine nasıl takıldığını ve bunun (hareket özgürlüğünüzü) nasıl etkilediğini fark edersiniz. Ancak, çarpışma animasyonlarının kapsamı açısından hala FIFA’nın motorunun gerisinde kalıyor.

Sonuç

PES 2012 tarafından hayal kırıklığına uğrayanlar, Pro Evolution Soccer 2013’te yapılan değişikliklerden biraz daha memnun kalacaklar, ancak oyunda hala iyileştirilmesi gereken çok şey var.

Pro Evolution Soccer 2013, harika görünen ve şimdi oyun üzerinde her zamankinden daha fazla kontrol sağlayan kaliteli bir futbol sim.

Artıları

 • Harika oyuncu benzerlikleri

 • Birçok manuel kontrol seçeneği

 • Çeşitli oynanış

 • Gerçekçi oyuncu darbe motoru

EKSİLERİ

 • Korkunç kaleciler

 • Bazı kötü ani

PES Pro Evolution Soccer 2013 Ücretsiz İndir

PC için PES Pro Evolution Soccer 2013 Free Download Son Sürüm, Tüm dosyalar ile bu Oyun yüklenmeden önce manuel olarak kontrol edilir ve yüklenir, Bu PC oyunu sorunsuz bir şekilde sorunsuz çalışıyor. PC’nin desteklenen donanım sürümü için PES Pro Evolution Soccer 2013’ün tam çevrimdışı yükleyici kurulumudur.

PES Pro Evolution Soccer 2013 Ücretsiz İndir Genel Bakış

PES en iyi futbol oyunudur. ve futbol oyunlarının yeni seviyesini geliştirdi. Ayrıca bu oyunun önceki sürümünü oynadıysanız. Bu sefer öncekinden daha fazla özellik, pas ve tekme tekniği olduğunu biliyor olacaksınız. Grafikler diğer tüm futbol oyunlarından daha iyi geliştirildi. Ayrıca American Truck Simulator Washington’u indirebilirsiniz  .

Bu oyunun grafikleri sonuncusundan çok daha gelişmiş. Artık ekibinizin sinematik görüntüsü ve kayıtları var. size gerçek futbol oyunu izlenimi verir. TV’nizde ulusal bir futbol maçı izliyormuşsunuz gibi görünüyor. Ayrıca Pro Evolution Soccer 2019’u indirebilirsiniz  .

PES Pro Evolution Soccer 2013’ün Özellikleri

Aşağıda PES Pro Evolution Soccer 2013 Free Download kurulumundan sonra yaşayabileceğiniz bazı şaşırtıcı özellikler vardır, lütfen unutmayın, özellikler değişebilir ve tamamen PC’nizin bunları destekleyip desteklemediğine bağlıdır.

 • Çevrimiçi topluluklar var ve onları MyPES ile takip ediyorlar.

 • Sinematik görüntüleme bilgileri

 • Etkinliğinizi Facebook’a aktarın

 • Performansınıza göre Rakip Puanı alın

 • En İyi Performans Eğitimi

 • Yüksek kaliteli grafikler

PES Pro Evolution Soccer 2013 Free Download için Sistem Gereksinimleri

PES Pro Evolution Soccer 2013 Download’u yüklemeden önce, bilgisayarınızın önerilen veya minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını bilmeniz gerekir:

 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve 8.1

 • İşlemci: Core 2 Due 2.4 GHz

 • RAM: 2 GB

 • Sabit disk alanı: 3 GB

PES Pro Evolution Soccer 2013 Teknik Kurulum Detayları

 • Video Oyunu Tam Adı : PES Pro Evolution Soccer 2013

 • Dosya Adı : ipcgames.com_Pro_Evolution_Soccer_2013.zip

 • Dosya Boyutunu İndir : 2.7 GB. (arka uç dosya boyutundan veya adından sürekli güncelleme yapıldığı için değişiklik gösterebilir)

 • Kurulum Türü : Çevrimdışı Yükleyici / Tam Bağımsız Kurulum

PES Pro Evolution Soccer 2013 Nasıl Kurulur

 • Zip dosyasını WinRAR veya WinZip kullanarak veya varsayılan Windows komutuyla ayıklayın.

 • Yükleyici’yi açın ve şartları kabul edin ve ardından programı yükleyin.

 • Paketli dosya parola gerektiriyorsa her zaman

 • Oyunu çıkarmadan veya kurmadan önce herhangi bir güvenlik veya virüsten koruma programını devre dışı bırakmanız önemle tavsiye edilir.

 • Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa, her zaman

PES Pro Evolution Soccer 2013 İndir bilgileri

PES Pro Evolution Soccer 2013’ü indirmeye başlamak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu, PES Pro Evolution Soccer 2013 Free için eksiksiz çevrimdışı yükleyici ve bağımsız kurulumdur. Bu, Windows PC’nin uyumlu donanım sürümü ile mükemmel çalışıyor

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply