PDF Reader Indir - Güncellendi 2021

PDF Reader Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Bugün verimli bir PDF okuyucu arıyorsanız,  bunun nedeni Adobe’nin bu formatı icat etmesi ve piyasaya sürmesidir. Aslında Adobe Acrobat Reader DC ,  Adobe’nin  rakipleri için bile  lider PDF okuyucu olmaya devam ediyor  . Ofis yazılımınızda  eksik olamayacak programlardan biridir  .

Adobe, Adobe Acrobat Reader DC’nin yalnızca bir PDF okuyucu olmadığını , aynı zamanda bu türdeki tüm ürünlerin ölçüldüğü ücretsiz küresel standart olduğunu iddia ediyor  .

Bu aracın işlevleri,  PDF  belgelerini görüntülemek ,  PDF’leri yazdırmak ,  belgeleri  e-imza ile imzalamak,  PDF dosyalarına yorum yapmak  ve içeriği diğer cihazlarla paylaşmaktır. Belgelerinizi Dropbox , WeTransfer veya istediğiniz platformu kullanarak PDF’de paylaşabilirsiniz  .

Aslında, üreticinin iddia ettiği gibi  , bu formattaki tüm içerik türlerini açabilen ve bunlarla etkileşim kurabilen tek PDF okuyucudur  . Bu, multimedya içeriğini ve formları içerir  Ayrıca  Adobe Acrobat Reader DC  , Adobe Document Cloud hizmetlerine bağlanır. Bu, kullanıcının herhangi bir cihazda ve  herhangi bir konumdan PDF belgeleriyle çalışmasını kolaylaştırır  .

Yazılım ücretsiz olmasına rağmen, abonelikle çalışan ücretli bir premium sürüme de sahiptir.

PDF OKUYUCU OLARAK ÇALIŞMANIN YANINDA ADOBE ACROBAT READER DC’NIN BAZI ÖZELLIKLERI

Android veya iOS ile herhangi bir mobil cihazdan sorunsuzca dosya görüntülemenizi sağlayan bir programdır  .

En son güncellemelerde bulunan özelliklerden biri, belgeleri yüksek kaliteli PDF dosyalarına dönüştürmenize olanak tanıyan  ve metin tanıma işlevini içeren Adobe Scan’dir  .

buradan Indirin

PDF Okuyucu İndir

Artık şunları yapmanıza  olanak tanıyan Adobe Document Cloud’a kaydolabilirsiniz  : dosya depolama (ayrıca 2 GB ücretsiz depolama alanı sunar), herhangi bir mobil ve masaüstü cihazdan en son dosyalara anında erişim  , herhangi bir formdaki formları doldurmak için doldurma ve imzalama aracının senkronizasyonu cihaz ve   belge açıldığında, paylaşıldığında veya indirildiğinde bildirim dahil olmak üzere dosyaların gerçek zamanlı gönderilmesi ve izlenmesi.

Windows için masaüstü yazılımı  yapma ve tabelada aracında dolguyu içerir  PDF formları dolgu kolay .

BU PDF OKUYUCUYA ABONELIKLERIN PREMIUM ÖZELLIKLERI

Adobe Acrobat Reader DC’nin en önemli işlevleri,   PDF dosyalarını düzenlemeyle ilgili olanlardır. Okumayı iyileştirmek ve PDF’leri düzenlenebilir Word, PowerPoint, RTF veya Excel dosyalarına dönüştürmek için sayfaların sırasını değiştirmenize olanak tanır  .

Birkaç PDF belgesini tek bir dosyada birleştirme seçeneği de ücretli abonelikle ilişkilidir.

Premium sürümde depolama alanı 20   GB’a çıkar. Bir  deneme sürümü  olan  indirilebilir .

WINDOWS IÇIN ADOBE ACROBAT READER DC’NIN ‘KORUMALI MODU’

Bu  PDF okuyucunun, varsayılan olarak etkinleştirilen korumalı alan teknolojisinden başka bir şey olmayan korumalı bir modu vardır . Bu, üçüncü tarafların kötü amaçlı yazılım yüklemesini engeller. Ayrıca  , ister bilgisayarın kendisinden ister bağlı olduğu kurumsal ağdan gizli verilere erişimi ve bunların çıkarılmasını engeller .

Ancak Adobe Acrobat Reader DC , dosyalar için güvenlik veya erişim ayrıcalıkları ayarlamanıza izin vermez  . Bu, güvenlik ayarları  her belgeyi kimlerin okuyabileceğini, açabileceğini, yazdırabileceğini, kopyalayabileceğini veya değiştirebileceğini belirlemenize izin veren Adobe Acrobat’ta yapılabilir  . Onaylı bir kimlik aracılığıyla şifreler oluşturabilir veya erişim modunu etkinleştirebilirsiniz.

Adobe Document Cloud hizmetlerine gelince  , evet, güvenlidirler.

PDF OKUYUCUYU INTERNET EXPLORER’DAN YÜKLEME

Bu PDF okuyucuyu yüklemek için  Microsoft Windows 7  veya sonraki bir sürüme ihtiyacınız var  .

 1. Programın önceki tüm sürümlerini  ve   PDF görüntüleyen tarayıcıları kapatın  .
 2. İndirmeye tıkladığınızda   yazarın indirme sayfası açılır, bu durumda Adobe.
 3. Şimdi Yükle’yi tıklayın  .
 4. Pencerenin altında bir dosya indirme mesajı görünecektir. Çalıştır’a tıklayın. Kurulum iki aşamadan oluşmaktadır. Önce kurulum programını indirirsiniz   ve ardından PDF okuyucuyu çalıştırırsınız  . Her iki aşamanın da tamamlanmasını beklemelisiniz. Bu görevi kolaylaştırmak için bir ilerleme çubuğu görüntülenecektir.
 5. Onay mesajı size kurulumun tamamlandığını söylediğinde Bitir’i tıklayın  .

PDF OKUYUCUYU FIREFOX’TAN YÜKLEME

 1. Programın önceki tüm sürümlerini  ve   PDF görüntüleyen tarayıcıları kapatın  .
 2. İndirmeye tıkladığınızda  yazarın indirme sayfası açılır, bu durumda Adobe.
 3. Şimdi Yükle’yi tıklayın  .
 4. Bir iletişim kutusu belirecektir. Dosyayı Kaydet’i tıklayın  .
 5. Ctrl + J komutunu kullanarak indirme kitaplığını açın  .
 6.  Reader’a karşılık gelen .exe dosyasına çift ​​tıklayın  .
 7. Bilgisayar yürütülebilir dosyayı açmanızı isterse, Tamam’ı tıklayın.
 8. Kurulum iki aşamadan oluşmaktadır. Önce kurulum programını indirirsiniz ve ardından  PDF okuyucuyu çalıştırırsınız . Her iki aşamanın da tamamlanmasını beklemelisiniz. Bu görevi kolaylaştırmak için bir ilerleme çubuğu görüntülenecektir.
 9. Onay mesajı size kurulumun tamamlandığını söylediğinde Bitir’i tıklayın  .

PDF OKUYUCUYU GOOGLE CHROME’DAN YÜKLEME

 1. Programın önceki tüm sürümlerini  ve   PDF görüntüleyen tarayıcıları kapatın  .
 2. İndirmeye tıkladığınızda  yazarın indirme sayfası açılır, bu durumda Adobe.
 3. Şimdi Yükle’yi tıklayın  .
 4. Yazılım kurulum sihirbazını kaydetmek için Kaydet’e tıklayın  .
 5. İndirilen dosya pencerenin altında görünecektir. .Exe dosyasına tıklayın.
 6. Kurulum iki aşamadan oluşmaktadır. Önce kurulum programını indirirsiniz ve ardından  PDF okuyucuyu çalıştırırsınız . Her iki aşamanın da tamamlanmasını beklemelisiniz. Bu görevi kolaylaştırmak için bir ilerleme çubuğu görüntülenecektir.
 7. Onay mesajı size kurulumun tamamlandığını söylediğinde Bitir’i tıklayın  .

ADOBE ACROBAT READER DC HAKKINDA

Tüm diller  için kullanımı çok  kolay ve uyarlanmış bir araçtır  , ancak İngilizce’de her zaman en güncel sürümü bulacağız  . Sen olabilir  yorum eklemek  belgeleriniz ve  PDF dosyaları  komplikasyon olmadan ve en iyi takım elbise Şunu çalışma yolunuzu seçmek için çeşitli görüntüleme modu vardır.

Belgelerinizi yazdırmak  çok basittir ve çok çeşitli seçenekleri içerir.

Tam ekran modu  , kullanıcı için okuma kolaylaştırır ve entegrasyonu destekleyen  Acrobat Cloud çok yararlıdır. Bu, kullanıcının herhangi bir bilgiyi kaybetmesini önler ve herhangi bir cihazda belgeleri sorunsuz bir şekilde kurtarmasını sağlar.

Ayrıca, telif hakkıyla korunan PDF dosyalarınızı  değiştirilemeyecek veya kopyalanamayacak şekilde korumanıza da olanak tanır  .

Bu çok olan  komple bir araç  sizin eksik olamaz  masaüstü veya dizüstü . Bu programa bir alternatif arıyorsanız, PDFill PDF Editor  veya  Nitro PDF Reader 64-bit’i deneyebilirsiniz  Adobe Acrobat Reader DC’ye iyi bir ücretsiz  alternatiftir .

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply