PC için 2019 PES Indir - Güncellendi 2021

PC Için 2019 PES Torrent Indir – Güncellendi 2023

3/5 - (13 votes)

PES 2019 Pro Evolution Soccer  ( PES 2019 olarak da bilinir  ),  2018 yılının Ağustos ayında PC için Konami tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir  futbol video oyunudur . Seleflerinde mevcut simülasyon sistemlerini geliştirmek ve mevcut takımlar ve ligler listesini büyük ölçüde genişletmek, bu 18. PES serisindeki taksit hızlı bir şekilde başarı bulmayı ve milyonlarca spor hayranına sonsuz miktarda eğlence sağlamayı başardı. Oyuna temel eklemelerden bazıları, birkaç popüler İskoç kulübünün (aralarında Celtics ve Rangers) tanıtımları ve hayranlarının geleneksel Eski Firma derbileri sırasında mevcut atmosferi yeniden yaratmalarını sağlayan eşlik eden stadyumlardır.

buradan Indirin

PC için 2019 pes indirin

Lekesiz görsel / işitsel sunum, 4K HDR desteği, gelişmiş gün ve ortam aydınlatması, gerçekçi yorumlar, gelişmiş animasyon sistemleri ve eğlenceli ve taktik gerçek zamanlı oynatmaya izin veren aerodinamik oyun sistemleri,   PC için Pro Evolution Football oyunu Ayrıca favori kulüplerinizi yönetmek için genişletilmiş seçenekler sunar. Bu moddaki ilerlemeler arasında iyileştirilmiş müzakere sistemleri, daha iyi bütçe yönetimi, daha derin strateji seçenekleri, ayrıntılı oyuncu istatistikleri (11 yeni beceri özelliği ile), gelişmiş oyuncu bireyselliği ve oyun sırasında tüm vücut dokunma anlarını yönetmek için gelişmiş seçenekler yer alıyor.

Oyun 12 büyük spor ligi için yerleşik desteğe sahipken  (İskoç Premiership, Hollanda Eredivisie, Arjantin Primera División, Ligue 1 ve Ligue 2, Danimarka Süper Ligi, Portekiz Başbakanı Liga, İsviçre Raiffeisen Süper Ligi ve Belçika Jupiler Pro Ligi), oyunun bir kısmını kaybetmeyi başardı UEFA bayrağı altında gerçekleştirilen en büyük uluslararası ligler. Bu, 10 yılda ilk kez, PES serisinin  Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve UEFA Süper Kupası desteğini kaybettiği anlamına geliyor  . Liverpool, Barcelona, ​​Inter Milan, AC Milan ve Arsenal gibi takımlarla ünlü kulüp ortaklıkları korundu ve Borussia Dortmund, AS Monaco, FC Schalke 04, Celtic ve Rangers ve diğer birçok ortak ve lisanslı takım gibi yenileri eklendi. .

Pro Evolution Soccer 2019 bu önceliği alır ve daha da iyi hale getirir. Önceki Pro Evolution Soccer oyunları grafik ve kontroller açısından her zaman harika olsa da, PES 2019 bu yönleri  iyileştirilmiş geçiş mekaniği  ve daha çeşitli vuruş ve pas animasyonları ekleyerek parlatıyor. Eski yinelemelerin aksine, PES 2019 oyunculara hareket açısından daha gerçekçi ve gerçekçi hissettiriyor.

PES 2019, görünümsüz  geçiş, kontrol döngüsü, yükselen atış ve daha fazlasını içeren 11 yeni beceri özelliğinin  eklenmesi sayesinde oyuncu bireyselliğinin geliştirildiği  Magic Moments olarak adlandırdıkları şeye de sahip  .

Pro Evolution Soccer 2019’a muhtemelen en heyecan verici ek, David Beckham’ın PES 2019 myClub’a dahil edilmesidir. Oyuncu, oyun sürümüne bağlı olarak katılımı sınırlı olmasına rağmen David Beckham’ı takımlarına alabilir. Oyuncular ayrıca PES 2019 myClub’da Philippe Coutinho, premium ajanlar ve daha fazlasını alabilirler.

PC için 2019 pes indirin

BAŞLICA BAĞLANTI SORUNLARI

PES serisi açık uçlu oyun üzerine kuruludur. Doğrusal bir hikayesi olan standart bir RPG gibi oynanması amaçlanmamıştır. Bunun yerine, çok oyunculu ve çevrimiçi oyun sayesinde sonsuz oyun sunuyor. Ne yazık ki, PES 2019’un çevrimdışı kampanyası kesinlikle çevrimiçi muadillerinden daha iyi. Çevrimdışı kampanyadaki akıcı hareketler ve animasyon, çevrimiçi oyunu denerken gecikme ve bağlantı sorunları ile değiştirilir. Çoğu oyuncu, sunucuların bağlantısı kesildiği için myClub modunu ve diğer çevrimiçi içeriği oynatmakta zorluk çeker. Çevrimdışı kampanyaları seven oyuncular için bu bir anlaşma kırıcı olmayabilir. Ancak, ana cazibesi çevrimiçi rekabetçi oyun olduğundan, çevrimdışı oyunlarla sınırlı olmak PES 2019’u almanın nedenlerini azaltır. Ayrıca oyunun fahiş fiyatını haklı çıkarmaz.

Konami’nin dijital versiyonu:

 • PES 2019 EFSANESİ BASKISI
 • PES 2019 STANDART BASKISI
 • PES 2019 DAVID BECKHAM EDITION

Çevrimdışı oyuna ek olarak,  PES 2019 Pro Evolution Soccer  , sadece rekabetçi oyunu değil, aynı zamanda takımlarınızın ve oyuncularınızın gelişimini ve gelişimini de destekleyen son derece gelişmiş bir çevrimiçi moda sahiptir. Konami’nin sunucusu dahili hataları veya sunucu tabanlı internet bağlantısı sorunları nedeniyle kullanılamaz hale gelirse oyunun bu bölümünün bir internet bağlantısı ve biraz sabır gerektirdiğini unutmayın.

PES 2019 Pro Evolution Soccer’nın PC sürümü   , kullanıcıların kontrolleri hassas bir şekilde özelleştirmelerini, oyun bilgisayarlarında mükemmel render için gerekli görsel seviyeyi ayarlamalarını ve oyuna kullanıcı tarafından üretilen içeriğin modifikasyonu ve eklenmesi için geniş destek sağlar.

PC için 2019 pes indirin

SISTEM GEREKSINIMLERI – CAN I RUN PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER

SISTEM GEREKSINIMLERI (MINIMUM)

 • İşlemci:  Intel Core i5-3470 / AMD FX 4350
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • VİDEO KARTI: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 670 /  AMD Radeon HD 7870
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 30 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB

ÖNERILEN GEREKSINIMLER

 • İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX 8350
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • VİDEO KARTI: 4 GB  NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 270X
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 30 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 4 GB
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply