PC Building Simulator Indir

Oyun hakkında

Buradan İndirin

PC Building Simulator, alfa öncesi demoyu 500.000’den fazla indirmeyle viral başarıyı şimdiden elde etti ve şimdi hayallerinizdeki PC’yi oluşturmanıza izin vermek için tam teşekküllü bir simülasyon haline getirildi. Basit tanı ve onarımlardan, herhangi bir oyuncunun devireceği butik kreasyonlara kadar kendi PC imparatorluğunuzu kurun. Gerçek dünya ve gerçekçi fiyatlı bileşenlerle dolu sürekli genişleyen bir pazarla, nihayetinde bu nihai PC’nin hayalini kesebilir ve oraya gidebilir, inşa edebilir ve nasıl karşılaştırıldığını görebilirsiniz!

PC Building Simulator Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. PC Bina Simülatörü bitti indirme sonra, sağ size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için (.zip dosyasını tıklayın ve “PC.Building.Simulator.v1.7.5.ALL.DLCs.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. PC Building Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

PC Building Simulator Ücretsiz İndir

PC Building Simulator Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.PC YAPI SİMÜLATÖRÜ (V1.7.5 & TÜM DLC’LER)
BOYUTU: 6.70 GB

 : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 or higher
 • İşlemci:  Intel Core i5-2500K veya AMD Athlon X4 740 (veya eşdeğeri)
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 660 (2048 MB) veya Radeon R9 285 (2048 MB) – Tümleşik GPU’lar çalışabilir, ancak desteklenmez.
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply