Partition Magic Indir - Güncellendi 2021

Partition Magic Indir – Güncellendi 2022

4.7/5 - (3 votes)

Bölüm sihirli sabit disk bölümleme optimize etmek için bir bilgisayar programı. Programın ana özelliği, verileri kaybetmeden sistem disklerinin boyutunu değiştirmenize izin vermesidir.

Disk alanının doğru tahsisi, işletim sistemini geliştirmenizi sağlar. Partition magic’in en son sürümünü indirmek için aşağıda verilen indirme bağlantısını bulun. Bölümleme, sabit diskinizi daha verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Bilgisayarınız her bölümü ayrı bir sabit disk olarak görür ve otomatik olarak bir sürücü harfi vererek sabit diskinizi rahatça düzenlemenizi ve sisteminizin performansını en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

HDD’nizi ayrı bölümlere ayırmak, verilerin korunmasında, verimliliğin artırılmasında ve PC performansının artırılmasında önemli bir rol oynar.

Dosyayı geri dönüşüm kutusundan kurtarmak veya yazılım çökmesi, biçimlendirilmiş veya hasar görmüş sabit disk, kötü amaçlı yazılım saldırısı, kayıp bölüm ve diğer bilinmeyen nedenlerden dolayı kaybolan ücretsiz uygulamayı indirin. En son sürüm Windows 10, 7, 8, 8.1, Vista veya XP olsun, tüm Microsoft Windows işletim sistemleri ile uyumludur.

buradan Indirin

Bölüm Sihirli İndirme

En İyi Bölüm yöneticisi, aynı bilgisayara birden fazla işletim sistemini (OS) güvenle yüklemenize ve çalıştırmanıza olanak tanır. Şu anda kullanmakta olduğunuz işletim sisteminin dengesinden vazgeçmeden yeni bir işletim sistemini test edin. Bölüm sihirbazı, Windows’da çalışırken bir sonraki yeniden başlatmanızda hangi işletim sisteminin çalıştırılacağını seçmenizi sağlayan PQBoot’u da içerir.

Herhangi bir şey uygulamadan önce HDD’nizi bölümlemenin etkilerini önizleyin. Gizli bölümlerdeki dosyaları yönetme özelliği de dahil olmak üzere dosya ve klasörleri desteklenen bir bölümden diğerine taşıyın, kopyalayın veya taşıyın.

Windows’u çalıştırırken, bilgisayarın bir sonraki açılışında hangi işletim sisteminin çalıştırılacağını seçin. Kolay, adım adım sihirbaz, bölümleme görevlerini gerçekleştirmenize yardımcı olur.

NTFS bölümünü genişletirken sistem bölümünü bile değil, yeniden başlatma gerekmez. Yedekleme bölümü oluşturun ve başka bir işletim sistemi yükleyin. Veri kaybetmeden bir dosya sisteminden veya bölüm türünden diğerine dönüştürün.

Yeniden boyutlandırabilir ve taşıyabilir, oluşturabilir, silebilir, biçimlendirebilir, keşfedebilir, kurtarma ve çok daha fazlasını yapabilir. Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 (32 bit ve 64 bit) için ücretsiz en iyi sabit disk bölümlerinden birini indirin.

HANGISI EN İYI SEÇIMINIZ?

Symantec’in ürünü olan Partition Magic, Windows 98, Windows 2000 ve Windows XP altında bölüm yönetimi ile ünlüdür. 2003 yılında Symantec tarafından satın alındı. Norton Partition Magic, 2009’dan beri yeni sürüme geçirilmedi. Symantec web sitesinde “Üzgünüz, artık Norton Partition Magic’i sunmuyoruz.” Uygulama, Windows Vista ve sonraki sürümlerle uyumsuz.

Partition Magic için en iyi alternatif hangisidir? En iyi HDD veya SSD performansını elde etmek için diskleri ve bölümleri düzenlemek için her şey dahil bir bölüm yöneticisi kullanın.

ÜCRETSIZ PROFESYONEL BÖLÜM SIHIRLI YAZILIM İNDIRME

Bilgisayarların daha akıllı hale geldiği ve bilgisayarlar tarafından oldukça fazla iş yapılabileceği gerçeği olmasına rağmen. Ancak, bölümleme vakaları gibi kaçınılmaz sorunların hala insanlar tarafından giderilmesi gerekmektedir. Profesyonel bir bölüm aracı olarak bilinen bölüm sihirli yazılımı, kullanıcıların bölümü yeniden boyutlandırmasına, sistem sürücüsünü genişletmesine, bölümleri birleştirmesine veya birleştirmesine, HDD’yi yükseltmesine veya işletim sistemini SDD’ye geçirmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bilgisayarınızda bölme sorunları yaşıyorsanız, bölme sihri yardımcı olabilir. Profesyonel bölüm sihirli yazılımı nasıl edinilir? EaseUS yazılımı şimdi profesyonel bölüm sihirli yazılımı indirmek için basit ve kolay hale getirir. Evet,  profesyonel bölüm sihirli tam sürüm yazılımını indirmek ücretsizdir  ! Nasıl? Şimdi cevabı bulalım.

WINDOWS IÇIN BÖLÜM SIHIRLI TAM SÜRÜMÜNÜ İNDIRME ADIMLARI

EaseUS yazılımı en iyi bölüm sihirli yazılımı sağlar –  Büyük Windows kullanıcıları için karmaşık bölümleme sorunlarını kolaylıkla düzeltmek için  EaseUS Partition Master . Bilgisayar bölümlerinizi yönetmek için kırık bölüm yöneticisi yazılımını veya korsan bölüm sihirli yazılımını denemeyi asla düşünmeyin. Verileri ve gizliliği korumanın akıllıca bir yolu değildir. Kişisel verilerinizi korumak, sistem çökmesi veya virüs saldırısı gibi beklenmedik sorunların PC’nize olmasını önlemek için, telif hakkıyla korunan bölüm sihirli yazılımını (EaseUS Partition Master) indirmeniz önemle tavsiye edilir. Windows 10/8/7 veya Vista / XP için bölüm sihirli tam sürümünü şimdi indirmek için sonraki adımları izleyin:

Ücretsiz Bölüm Sihirli Temel Özellikler:

• Bölümlerin NTFS Dosya sistemi ile entegrasyonu.
• Bilgisayarın hızını artırır.
• Büyük hacimler için destek.
• Bölümleri geri yükleme.
• USB sürücüleri destekler.
• NTFS bölümlerini birleştirme.
• Microsoft Windows 10, 7, 8, 8.1, Vista ve XP desteği.
• Harici USB sürücülerine erişin ve bölümlere ayırın.
• Silinmiş bir bölümü kurtarma disklerinden silme.
• Sabit sürücünüzdeki bilgileri düzenleyin ve koruyun.
• Birden çok işletim sistemini güvenle yönetin.
• FAT, FAT32, NTFS ve Linux ext2 / Swap dosya sistemlerini destekler.
• 160 GB’a kadar bölme boyutları için destek.
• Daha verimli küme boyutları ile performansı artırın.
• Linux Ext3 bölümleri, GRUB, USB2 ve FireWire (1394).

İşletim Sistemi:  Microsoft Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP

Dosya Adı:  Free Partition Magic

Boyut:  35 MB

Dil:  Çoklu Dil Desteği

Kategori:  Windows PC Uygulamaları

Lisans:  Ücretsiz İndir

Yayıncı:  Symantec

Sürüm:  Son Sürüm

Dosya Tipi: .Exe

Leave a Reply