Papers Please Indir

Bildiriler Lütfen İndir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Komünist devlet Arstotzka, komşu Kolechia ile 6 yıllık bir savaşı sona erdirdi ve sınır kasabası Grestin’in haklı yarısını geri aldı. Göçmenlik müfettişi olarak göreviniz Kolechia’dan Grestin’in Arstotzkan tarafına giren insanların akışını kontrol etmektir. Göçmenler ve iş arayan ziyaretçiler arasında gizli kaçakçılar, casuslar ve teröristler var. Sadece gezginler tarafından sağlanan belgeleri ve Kabul Bakanlığı’nın ilkel inceleme, arama ve parmak izi sistemlerini kullanarak, Arstotzka’ya kimlerin girebileceğine ve kimlerin geri çevrileceğine veya tutuklanacağına karar vermelisiniz.

 

Kağıtları İndirme ve Yükleme, Lütfen

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Papers sonra bitti indirilmesi olduğunu Lütfen sağ .zip dosyasını tıklayın ve “PaplePapePlease.v1.1.67-S.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Kağıtlar, Lütfen klasörünü çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bildiriler, Lütfen Ücretsiz İndirin

Makaleleri başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın, lütfen doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirin. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

KAĞIT , LÜTFEN
BEDEN

 Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP or later
 • İşlemci:  1.5 GHz Core2Duo
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran Kartı:  OpenGL 1.4 veya daha iyisi
 • Depolama:  100 MB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  Minimum 1280 × 720 ekran çözünürlüğü

Leave a Reply